До чого сниться баран? Тлумачення снів з баранами

Баран, з’явився у сні, дуже суперечливий знак. Не можна точно сказати, що обіцяє він сновидінню. Для того, щоб тлумачення було максимально точним, необхідно запам’ятати всі самі дрібні і незначні деталі, починаючи від кольору тварини, і закінчуючи вашими діями.

Сонник Міллера

Густав Міллер був упевнений, що барани є уособленням радості та успіху. Сновидіння, в якому присутні ці тварини, говорить про те, що ви зумієте домогтися всього, що бажаєте, проте для досягнення мети вам доведеться проявити всі завзятість, що у вас є.

Також даний сонник має й інше тлумачення: можливо, незабаром на вашому шляху виникне якась перешкода. У будь-якому випадку, хвилюватися не варто, ви з легкістю його подолаєте без особливих зусиль.

Сонник Ванги

Велика провидиця Ванга була впевнені, що невеликий баранчик, побачений дівчині, обіцяє швидке материнство. Тому, якщо найближчим часом ви не плануєте ставати матір’ю, настійно рекомендується зайнятися питанням контрацепції.

Якщо ж сниться стадо баранів, то в реальному житті чекає щасливе сімейне життя.

Ісламський Сонник

Даний сонник має кілька тлумачень залежно від обставин сну. Наприклад, якщо баран напав, але вдалося перемогти, то в реальному житті очікують нападки недоброзичливців, проте з усіма ворогами ви легко впораєтеся.

Якщо чорне тварина виявилося мертвим у сні, то наяву очікує низка бід і неприємностей. На жаль, ви навряд чи впораєтеся з ними без сторонньої допомоги.

Кому приснився баран?

  1. Незаміжньою дівчині сновидіння, в якому до неї з’явився баран, обіцяє швидке заміжжя. В даному випадку рекомендується звертати увагу на те, як виглядає тварина – чим більше воно й гарніше, тим більш заможним і успішним буде її майбутній чоловік.
  2. Неодруженому чоловікові баран уві сні може обіцяти швидку зустріч з жінкою, в яку сновидець закохається. Подивіться на шерсть тварини: якщо вона біла, то знайомство можна продовжити, адже у представниці прекрасної статі немає брудних намірів, вона чиста й безкорислива. Однак, якщо баран чорного забарвлення, то відносини досить сумнівні.
  3. Якщо ви одружені, то це провісник фінансового благополуччя: незабаром ви отримаєте прибуток.
  4. Дуже хорошим знаком для чоловіка є сновидіння, в якому йому хтось дарує барана зі світлою шерстю. Подібний сюжет обіцяє знайомство з кимось впливовим. Якщо в подарунок ви отримали не одна тварина, а ціле стадо, то незабаром чекайте величезну прибуток – велика ймовірність, що ви раптово розбагатієте, отримаєте спадщину.
  5. Рогатий, побачений дитині, натякає на те, що дитина прагне до самостійності, однак його спроби не помічаються дорослими.

Тлумачення сну за кольором барана

Білий

Як правило, баран з білою шерстю символізує щось добре, хороше, позитивне, що незабаром увійде у ваше життя. Якщо ви бачите світле тварину за своєю спиною, то це знак, що в даний момент ви просто непереможні – варто скористатися шансом і ризикнути зробити все те, на що раніше не вистачало сміливості.

Чорний

Чорний баран – ознака поганої. Як правило, це передвісник неприємностей. Причому впоратися з ними самостійно навряд чи зможете. Так чи інакше, при необхідності попросіть про допомогу.

Тлумачення сну по діям барана

Купувати барана

Якщо раніше у вас не клеїлася особисте життя, то після сновидіння, в якому купуєте живого барана, наяву вас очікує швидка весілля. Причому сімейне життя буде більше, ніж вдалою, довгою і щасливою.

Стригти

Сновидіння, в якому ви самі стригли барана, є попередженням: незабаром надійде дуже вигідну і привабливу пропозицію. Однак таким воно буде тільки на перший погляд. Не варто поспішати: для того, щоб отримати прибуток, вам доведеться невиправдано багато работить.

Буцається

В деяких джерелах сказано, що якщо уві сні баран вас буцнув, то в реальному житті будьте готові почути в свою адресу вкрай неприємні слова. Не варто пропускати цей негатив через себе, постарайтеся поставитися до цього з витримкою.

Бути укушеним

Якщо вам приснилося, що вас вкусив баран, то в реальному житті вас чекає якась небезпека. Причому врятуватися від неї ви не зможете, і вона завдасть серйозної шкоди вам і вашому матеріальному становищу.

Баран свербить

Сновидіння, в якому ви бачите відчайдушно чесавшегося барана, означає, що найближчим часом ви з ким-небудь міцно посваритеся. Проте ви можете спробувати уникнути подібної неприємності, якщо почнете контролювати свої емоції і намагатися придушувати негатив у собі.

Забити

Якщо вам приснилося, що ви забили тварину, не варто сприймати мрії, як щось страшне. Навпаки, такий сон обіцяє вам вигідну пропозицію, яке необхідно негайно прийняти.

Інші варіанти сну

Стадо баранів

Наснилося стадо рогатих є хорошим знаком, що обіцяє вам в найближчому майбутньому значно поліпшення матеріального становища. Причому, швидше за все, це буде пов’язано з новим корисним знайомством – впливові люди допоможуть вам з просуванням по службі.

велике стадо овець

Багато овець приходять уві сні, коли сновидця очікує достаток. Причому, чим більше стадо, тим сильніше покращиться матеріальне становище.

Голова барана

У такого варіанту сну є безліч значень, залежно від обставин. Наприклад, якщо ви побачили, як власними руками відрізали голову барана ножем, то в реальному житті скористаєтеся чиєюсь довірливістю в своїх цілях, зробивши нехороший і негідним вчинком.

Зовсім інше значення має сновидіння, в якому запікаєте голову – наяву вас очікує значне поліпшення матеріального становища.

Якщо ви бачите тільки оголений череп тварини з закрученими рогами, то незабаром вам доведеться зустрітися з перешкодами, з якими впоратися буде дуже складно, практично неможливо. Однак у самий останній момент станеться справжнє диво – все вирішиться само собою.

Великий баран

Якщо подібне сновидіння приснилося юної дівчини чи незаміжньої жінки, то це хороший знак. Велика ймовірність, що вас чекає зустріч з успішним, заможним, впливовим чоловіком, який незабаром стане вашим супутником життя.

Висновки

Тлумачення сновидінь з бараном зводяться до того, що необхідно проаналізувати загальну атмосферу сну. Якщо ви бачите мирно пасущееся стадо, то можете трактувати цей сюжет, як майбутнє благополуччя. І, навпаки, якщо тварина намагається вас вкусити або буцнути, щось в житті йде не так. Також досить багато можна сказати, зазначивши колір тварини. Наприклад, світла шерсть – добрий знак, а темна обіцяє негаразди і неприємні клопоти.

Сонник - тлумачення снів