Тридцятий місячний день

Тридцятий місячний день буває не кожен місяць. Якщо ж він настає, то найчастіше буває дуже коротким. Однак навіть цей невеликий часовий проміжок можна використовувати на благо. Тридцятий місячний день завжди несе в собі гармонійну енергію, урівноважений кількість добрих і злих сил. У цей день важливо перебувати у піднесеному настрої, підтримувати інших людей, бути щирим і чесним. Вчіться споглядати красу, будьте відкриті і щирі. Наповніть своє серце чистим, гармонійної енергією останнього дня місяця.

30 місячну добу
Період: 22 травня 04:19 – 22 травня 20:38
Фаза: Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць)

Місяць у знаку Телець
Період: 20 травня 06:10 – 22 травня 17:35

Події 30 місячну добу:22.05.2020 4:19
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць у знаку Телець22.05.2020 17:35
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць у знаку БлизнюкиСимволи 30 місячну добу:Символ – золотий лебідьКамені –зелений гранат, олівін, турмалін

Не забудьте підвести підсумки цього місячного циклу. Якщо якісь справи залишилися незавершеними, доведіть їх до кінця сьогодні. Починати щось нове не слід. День краще присвятити подяки, духовному очищенню. Це допоможе вам вступити у новий місячний цикл зі свіжими силами. Виявляйте милосердя, співчуття, будьте чуйні до чужих проблем. Не тримайте зла на своїх кривдників, прощайте людям їх помилки і самі покайтеся в гріхах.

Отриньте суєту, дріб’язковість. З настирливими, неприємними людьми краще не спілкуватися. Проведіть короткий тридцятий день у спокійному, розслабленому стані. Одночасно з очищенням думок наведіть порядок і вдома. Своє житло можна прикрасити талісманами, несуть щастя (одним з таких талісманів є підкова). Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Сьогодні загострюється ясновидіння, інтуїція, передчуття часто виявляються вірними. Сни сняться легкі й гарні. Вони часто справджуються і приносять велику радість.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . З свого раціону слід виключити м’ясо. Їжа повинна бути легкозасвоюваній. Не навантажуйте свій шлунок, не влаштовуйте застіль. Алкоголь і тютюн сьогодні протипоказані. Стрижка волосся також небажана — вона накликає на людину небезпека.

Сьогодні «під ударом» знаходиться мозок. Не слід перевантажувати свій мозок. Ретельно фільтруйте інформацію. Не взаємодійте з різкими і сильними запахами, а також з високочастотними звуками. Захворювання цього дня безпечні. Людина, як правило, швидко поправляється. Хвороби виникають в основному через духовних проблем. Щоб швидше зцілитися, їх необхідно дозволити. Вживати ліки сьогодні не рекомендується.

Детальніше:

фізичне навантаження

На тридцятий день місяця не рекомендується займатися спортом, зайві навантаження вашому організму зараз будуть ні до чого. Постарайтеся утриматися від походу в спортивний зал особливо будьте обережні та не займайтеся важкою атлетикою або тими видами спорту, які свідомо травмоопасни. Сьогодні бажано утриматися від інтенсивних аеробних тренувань, від комбінованих занять, які поєднують силові і кардионагрузки. Не рекомендується навіть робити вправи на розтяжку.

Якщо ж ви не уявляєте свій день без тренування, максимум, що можете собі дозволити в цей період, це зайнятися хатха-йогою. Але врахуйте, що ассаны повинні бути простими, звичними для вас. Не пробуйте робити нічого нового або того, що давалося вам раніше з працею.

Ідеально ж сьогодні було б дати відпочинок свого тіла і думок. Займіться медитационными практиками, сходіть на масаж або пройдіть курс розслаблюючих спа-процедур. Це принесе вам набагато більше користі, ніж важкі тренування.

застілля

В цей день переїдання заборонені. Не навантажувати свій організм зайвою їжею, постарайтеся краще провести ці добу впроголодь. Ідеально було б влаштувати розвантажувальний день або взагалі поголодувати.

На тридцяті місячну добу завершуються потужні очисні процеси, які відбувалися в організмі в останні кілька днів. Тому ні в якому разі не треба цьому заважати. Якщо поголодувати вам не вдасться, то хоча б виключіть зі свого раціону важку, канцерогенну їжу. Вкрай рекомендується утриматися від м’ясної, жирної, солодкої, жирної їжі та випічки. Вона буде дуже погано і важко засвоюватися організмом, ваше самопочуття може бути просто жахливим! Їжте тільки корисні продукти і в дуже помірних дозах. Намагайтеся покладатися тільки на свої відчуття, прислухайтеся до свого організму. Він краще всього буде відчувати, що йому потрібно саме в цей день.

алкоголь

Тридцяті місячну добу – не дуже вдалий час для вживання алкоголю. Як і в попередні кілька днів, сьогодні наш організм продовжує перебувати в стані самоочищення. І в цей період навантаження на нього повинні бути мінімальні. Неприпустимо і просто протипоказано приймати навіть найменші дози спирту. Особливо будьте обережні з алкоголем незрозумілого походження або сумнівної якості. Його вживання може призвести до трагічних наслідків. В гіршому випадку не виключено, що можлива госпіталізація у зв’язку з отруєнням.

Кращим варіантом для цього дня буде повністю виключити вживання спиртних напоїв, збільшити кількість випитої чистої води і, як варіант, свіжих (ні в якому разі не пакетованих) соків у вашому раціоні. Так процес очищення пройде безболісним чином і принесе вам багато користі.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Цей день буде надзвичайно позитивним, душевним і принесе вам багато радісних моментів. Робіть більше добрих справ, відчуйте позитивну енергію, яку випромінює космос. Не вступайте в сварки і уникайте будь-яких конфліктів, не порушуйте своє внутрішнє рівновагу. День дуже добре підходить для релаксу і розслаблення: сходіть в спа-салон, зробіть масаж, побалуйте себе чимось приємним, проявіть максимальну турботу про своє тіло.

Може статися нещастя, утримайтеся від стрижки в цей день.

Забарвлення не принесе бажаного результату, ви будете розчаровані. ??оетому в цей день краще не ризикувати і не змінювати колір волосся.

Щось незвичайне і креативне, що ви придумаєте зробити з волоссям, стане дуже позитивним закінченням місячного місяця.

Любов і відносини

Любов і відносини . У спілкуванні намагайтесь контролювати свої емоції. Краще провести час в колі близьких друзів і родичів. Спілкування з малознайомими людьми може виявитися руйнівним. Будьте щирі і відкриті, ось головна заповідь цього дня. Згладжуйте дрібні негаразди, які можуть виникнути в подружніх стосунках.

Вступати в шлюб сьогодні не рекомендується. Для інтимної близькості день підходящий, але зловживати нею не варто. Хороший день для зачаття дитини. Він виросте гармонійною людиною і його чекає спокійна, не обременнная проблемами або високими досягненнями, життя. Головне, виховати в ньому милосердя і навчити любити себе, оточуючих і природу.

Детальніше:

спілкування

У цей день бажано утриматися від спілкування, або, принаймні, постарайтеся мінімізувати контакти з людьми. Місяць сьогодні непередбачуваним чином буде впливати на наше самопочуття і емоційність. Тому буде складно передбачити, як людина поведе себе в кожен наступний момент. Часом ми самі себе не будемо розуміти, а про оточуючих і говорити не варто.

Сьогодні люди будуть схильні проявляти агресивність, нервозність, безпричинно радіти чи сумувати. Загалом, кожен з нас може пережити протягом дня повний спектр емоцій. І нам буде складно зрозуміти справжні причини того чи іншого стану. Іноді для такої різкої зміни настр??чаючи їх не буде зовсім. Тому постарайтеся уникати товариства навіть самих близьких і рідних вам людей. Можливо, буде краще, якщо ви виключіть будь-які дратівливі чинники, так як вам і самим сьогодні буде непросто впоратися зі своєю емоційністю.

Що ж стосується робочих зустрічей і переговорів, спілкування з начальством і колегами, то їх настійно рекомендується уникати. Крім зіпсованого настрою, у вас можуть виникнути ще й непередбачені робочі проблеми.

спори, з’ясування відносин

У цю місячну добу необхідно максимально контролювати свої слова і емоції, суперечки не допустимі. Намагайтеся всіма силами уникати сьогодні навіть найменших конфліктів, вони можуть обернутися для вас великими неприємностями.

Давно відомо, що тридцятий, завершальний день місячного місяця – тяжкий час для людей. В цей період нам доводиться справлятися з абсолютно різними і складними ситуаціями. І при цьому мінімально витрачати свою енергію, запаси якої обмежені. У таких обставинах не всі можуть вести себе адекватно і зберігати спокій, у людей напружені нерви, часто вони знаходяться на межі психічного зриву. І деколи вистачає якогось мінімального приводу, щоб зірватися і закотити істерику. Тому уважно відстежуйте всі свої емоції, намагайтеся керувати ними і контролювати свої вчинки.

Абсолютно неприпустимі в цей день конфлікти на роботі. Будь-яка сварка або з’ясування відносин з колегами може самим негативним чином позначитися на вашій репутації і подальшій кар’єрі. Кращим виходом сьогодні буде залишитися вдома і не займатися питаннями бізнесу і переговорами зовсім. Але якщо у вас не вийде влаштувати собі вихідний, тримайтеся подалі від людей, намагайтеся мінімально з ними спілкуватися, контактуйте тільки по невідкладним робочих питань.

одруження

На тридцяті місячну добу шлюб не рекомендується укладати, існує ймовірність, що він триватиме недовго. Краще утримайтеся від походу в ЗАГС і ще раз обміркуйте своє рішення.

Те, наскільки щасливим буде сім’я, створена у цей день, дуже сильно залежить від зрілості та досвідченості партнерів. Можливо, здасться дивним, але якщо у обох майбутніх подружжя цей шлюб вже не перший, ймовірність того, що їх союз буде довгим і безхмарним, досить висока. Очевидно, що створюючи сім’ю вже вдруге, а можливо, і в третій раз партнери повинні були зробити правильні висновки зі своїх попередніх стосунків. Тому для них ризики мінімальні, і можна без сумнівів йти в ЗАГС саме сьогодні.

Якщо ж люди, що запланували одруження на тридцяті місячні добу, досить молоді, їм варто бути обережними і не створювати сім’ю в цей день. Існують високі ризики того, що такий шлюб проіснує недовго, і подружжя не встигнуть пізнати щастя сімейного життя.

секс

Сьогодні постарайтеся знати міру в сексі. Якщо буде можливість, постарайтеся повністю утриматися від інтимних відносин. Ні в яких джерелах не зустрічається згадок, що секс на тридцятий день Місяця заборонений, але враховуючи загальну характеристику цих доби, практикувати стриманість буде не зайвим.

Вступаючи в інтимні стосунки у цей день, ви повинні керуватися більше власним самопочуттям і настроєм вашого партнера. Якщо ви обоє перебуваєте в гарному настрої, якщо ви спокійні і щасливі, а з ваших уст не сходить посмішка, тоді можете сміливо займатися сексом. В такому випадку він принесе вам багато задоволення і самим позитивним чином скаже??ся на самопочутті.

У разі ж, якщо ви з самого ранку встали не з тієї ноги”, якщо вас дратують навколишні, ви не можете знайти спільну мову з людьми, перебуваєте в нестабільному емоційному стані, то від сексу краще відмовитися. Ваш негатив може погано позначитися на вашому партнері. І замість того, щоб отримати задоволення і розслабитися, ви ризикуєте зіпсувати собі настрій і партнеру. І в сексі буде мало виходити.

зачаття

Це час – одне з кращих для зачаття! Дитина, зароджений на тридцяті місячні добу, проживе щасливе і довге життя. Звичайно, як і в житті інших людей, на його шляху будуть зустрічатися труднощі і перешкоди, але вони будуть такими незначними, що людина їх, часом, навіть не помічати.

Люди, зачаті в цей день Місяця, глибокі і цікаві особистості, у них безліч інтересів і захоплень. Про таких кажуть, що вони мають енциклопедичними знаннями. Вони гнучкі, легко підлаштовуються під ситуації і людей, не порушуючи при цьому своїх життєвих принципів. Такі люди володіють великою мудрістю, можуть бачити і відчувати те, що іншим не під силу. У них дуже розвинене почуття емпатії та співчуття до людей. Тому вони завжди першими приходять на допомогу у важких ситуаціях. Вони добрі і чуйні, часто проявляють чудові емоції і ніжні почуття до близьких людей. Їхні шлюби щасливі і безхмарні, їм щастить з обранцями.

У тих, хто був зароджений в цю місячну добу, завжди багато друзів. Люди відчувають їх щирість і доброту і магнітом до них притягуються.

Робота і творчість

Робота і творчість . Можна зайнятися невеликими фінансовими операціями. Великі проекти краще не починати. Наради і переговори також відкладіть. Роздавайте борги і займайтеся творчої, не виснажливою роботою. Сьогодні ви можете побачити результат ваших зусиль, які ви прикладали протягом місяця. Кожному сьогодні воздасться по його минулим дій. День буде вдалим для вчених і студентів. Люди мистецтва повинні старанно працювати. Сьогодні можливе створення шедевра, грандіозного твору або відкрити в собі нову грань таланту.

Детальніше:

починання

Тридцятий день місячного місяця – особливий, завершальний день, який буває не завжди. Тому і енергетика у нього буває різна. Абсолютно різний вплив у цей період Місяць впливає на різні сфери нашого життя.

У цей період рекомендується постаратися максимально завершити всі справи, які були розпочаті раніше. Особливо приділіть увагу тим проектам, які були запущені не пізніше останніх 29 днів. Їх, по можливості, дуже бажано “підтягнути” і закінчити в рамках одного місячного місяця. Що ж стосується нових справ і завдань, то постарайтеся утриматися від того, щоб приступати до їх реалізації. Дочекайтеся початку нового місяця, коли всі починання будуть виходити набагато простіше і легше.

Сьогодні ж можете прийматися за прості справи, які ви встигнете завершити до кінця поточного дня. Вони не повинні вас обтяжувати і лягати непідйомним тягарем на ваші плечі. Краще вже нічого не робити, ніж зробити погано, так як потім вам доведеться витратити дуже багато часу на виправлення результатів своєї активності.

бізнес

Постарайтеся в цей день утриматися від того, щоб займатися справами. Як максимум, якщо встигнете, ви можете постаратися завершити розпочаті раніше проекти. Але не варто приділяти увагу складним завданням, а особливо починати щось нове. Будь-які ваші активності сьогодні будуть давати зворотні результати.

Цей день – це час спокою і тиші, період, коли краще займати якомога більш пасивну позицію, берегти сили і не напружуватися. Тому тримайтеся від будь-яких справ подалі. Не варто підписувати контракти, вести переговори, брати на себе ініціативу і відповідальність за важливі проекти. Це не буде оцінено, результати будуть протилежні очікуваним, а ви ризикуєте понести великі фінансові та репутаційні втрати.

По можливості присвятіть сьогодні більше часу собі, ніж справах. Не йдіть на роботу, не приймайте ніяких рішень. Все це негативно позначиться як на вашому бізнесі, так і на вашому внутрішньому стані.

грошові операції

На тридцяті місячну добу не рекомендується займатися серйозними і важливими проектами. Це ж стосується і сфери фінансів. У цей день ви можете здійснювати тільки дрібні грошові операції. Це може бути оплата рахунків за комунальні послуги, дрібні покупки в будинок, побутові витрати. Також можете оплачувати рахунки за поточними контрактами за вже поставлений товар, віддавати борги і робити дрібні благодійні пожертви.

Що ж стосується угод, в яких фігурують великі суми грошей, то не займайтеся ними взагалі. Існують підвищені ризики “прогоріти”, ви можете легко втратити великі суми. Будьте обережні і завбачливі, ??е приймайте участь ні в яких сумнівних авантюрних справах, пов’язаних з грошима!

У цей день не рекомендується також брати і давати гроші в борг, займатися будь-яким видом інвестування. Все це операції з підвищеним ризиком!

спілкування з начальством, податки

Цей день абсолютно не підходить для спілкування з начальством. Постарайтеся утриматися від будь-яких контактів, так як результати цього вас можуть сильно розчарувати. Враховуючи те, що на тридцяті місячну добу взагалі рекомендується якомога менше часу проводити в компанії і більшу частину дня перебувати на самоті, комунікації з керівництвом точно не принесуть вам ніякої користі.

У цей день не рекомендується звертатися до шефа ні з яких питань, не обговорювати поточні робочі справи. Навіть найтерміновіші з них краще перенести на більш сприятливий час. Не приймайте участь у нарадах і робочих планерка??, будь-яким способом постарайтеся їх уникнути. В крайньому випадку, проявіть повну пасивність і не беріть активної участі в обговоренні робочих питань. Чим більш непомітними ви будете, тим менше вас зачеплять можливі негативні наслідки від взаємодії з колегами і керівництвом.

Що ж стосується особистих питань, то не варто їх обговорювати в цей день з начальником. Ви все одно не отримаєте бажаного результату.

зміна місця роботи

Тридцятий день Місяця – нейтральний період для зміни місця роботи. Немає особливих протипоказань для здійснення цього кроку у вашому житті, але все ж намагайтеся уникати прийняття таких важливих рішень.

Загальна енергетика дня не сприяє жодним новим починанням, а зміна місця роботи – дуже відповідальне і кардинальну зміну у вашому житті. Тому якщо ви таки зважитеся і поміняєте сферу діяльності сьогодні, немає жодних гарантій, що ваше професійне майбутнє буде світлим і безхмарним. У новій компанії вам доведеться нелегко, кожен проект, кожен новий день буде важкою боротьбою.

Своє “місце під сонцем” вам доведеться заробляти буквально потом і кров’ю. Не чекайте підтримки з боку: ваші нові колеги будуть вам заздрити, керівництво – дуже обережно, з побоюванням ставитися до будь-яких ваших рішень та ініціатив. Не кожному під силу вижити в умовах такого морального пресингу. І хоч ваш дохід має всі шанси збільшитися, фінансове становище значно покращиться, але подумайте, чи готові ви заплатити за це таку ціну?

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Тридцятий день місяця – час, коли люди перебувають у злегка дезорієнтованому стані, коли складно приймати раціональні рішення і тверезо оцінювати ситуацію. Тому займатися питаннями нерухомості у цей день рекомендується тільки у разі крайньої необхідності. Але якщо поспіху немає, будь-які справи, пов’язані з цією сферою, краще перенести на інший час.

Якщо ви все ж вирішите зайнятися сьогодні купівлею або продажем квадратних метрів, не втрачайте пильності ні на секунду. Можливо, вас можуть підставити, підписаний контракт буде вкрай невигідним, і в перспективі ви тільки втратите на це чимало грошей. Буде краще, якщо ви будете займатися питаннями нерухомості разом з довіреною особою вам. Постарайтеся, як мінімум, залучити до процесу свого юриста. Так ви підстрахуєтеся від можливих “проколів”, професійні консультації та погляд зі сторони завжди допомагають в таких випадках.

творчість

Сьогодні цілком підходяще для творчості час. Можете без сумнівів займатися улюбленою справою. Але пам’ятайте, що так як цей день місячного календаря, що не підходить для бізнесу, не варто зв’язуватися з продажем або придбанням предметів мистецтва. Творіть, але не виставляйте на продаж свої шедеври.

На тридцяті місячну добу буде ідеально провести час у своїй майстерні наодинці з собою, повністю занурившись у процес створення своїх шедеврів. Цей день чудово підходить для того, щоб захистити себе від світу, від будь-якого спілкування і займатися творчістю. Якщо ви не будете розтрачувати себе на порожню балаканину і будь-які інші види взаємодії з людьми, то відчуєте величезний прилив життєвих сил і енергії, вас буде відвідувати багато креативних і нестандартних ідей. Творчий процес буде протікати легко і приємно.

Але пам’ятайте, що місць масового скупчення людей сьогодні краще уникати. Тому відмовтеся від будь-яких планів на відвідування мистецьких заходів, виставок, галерей.

наука

Цей день цілком підходить для продовження наукових досліджень. Можете сміливо присвятити час улюбленій справі. Займайтеся тими проектами, які ви почали раніше, і над якими вже деякий час ведете роботу. Сьогодні ви можете нарешті знайти рішення давно хвилюють вас проблем. Можливо, вас навіть відвідає осяяння, і ви зробите величезний прорив у своєму дослідженні. Причому однаково успішною буде діяльність, пов’язана з кожної з наукових галузей.

Що ж стосується старту нових досліджень і роботи над новими проектами, то не варто цього дня братися за таку роботу. Тридцяті місячна доба – це час, коли краще підводити підсумки, а не планувати буду??її, коли краще завершувати раніше розпочате, а не починати нове. Не займайтеся новою проблематикою і як можна менше контактуйте з колегами – і ваш день пройде цілком успішно.

мистецтво

Тридцяті місячну добу – цілком підходящий час для занять мистецтвом. Причому чим більше ваша професійна життя пов’язана з цією сферою діяльності, тим позитивніше для вас складеться цей день. Ви будете почувати надзвичайний заряд оптимізму і будете переповнені енергією, вам буде хотітися братися за десятки справ відразу, всюди встигнути і зробити якомога більше. Але пам’ятайте, що сьогодні краще знати міру в роботі, не перенапружуйтеся, визначте найважливіші для себе проекти і концентруйтеся тільки на них. Все одно ви не зможете однаково ефективно займатися всіма справами відразу, тому краще не розпорошувати свої зусилля. Також майте на увазі, чт?? приступати до нових справ сьогодні небажано, результат вас не задовольнить.

Якщо ж мистецтво не входить в сферу ваших професійних інтересів, то цей день – найкращий час, щоб почати перетворювати його хобі. Адже перемикання між напрямками діяльності іноді може бути кращим відпочинком.

навчання (іспити)

По можливості постарайтеся якомога більше часу сьогодні приділити навчанню, адже це один з кращих днів місячного календаря для цього. На цю місячну добу дуже добре йдуть всі справи, які не вимагають залучення сторонніх людей, ті, результат яких залежить тільки від вас самих. Навчання – одна з тих сфер нашої діяльності, якою рекомендується приділити особливу увагу. Процес запам’ятовування і сприйняття нової інформації буде проходити на диво легко, ви будете здатні запам’ятати найскладніші для вас теми і концепції. Все, що ніяк не вдавалося вивчити, спробуйте зрозуміти сьогодні. З великою часткою ймовірності у вас це вийде зробити. Адже на тридцятий день Місяця ми як ніколи відкриті для сприйняття нового.

Сьогодні також можна здавати іспити. Процес пройде легко, ви отримаєте хороші результати і зможете продемонструвати свої сильні сторони в предметі.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Сьогодні можна займатися невеликими домашніми справами, не вимагають великих витрат зусиль і часу. Не рекомендується навіть братися за те, що буде для вас втомлює і чим доведеться займатися довго. Будь активностей, пов’язаних з домашніми турботами, не варто приділяти в цей день більше, ніж кілька годин вашого часу. Добре буде, наприклад, зробити легку прибирання. Це допоможе поліпшити гармонію у вашому будинку, очистити простір від бруду матеріальної і енергетичної. Але ні в якому разі не варто затівати навіть дрібний ремонт, не ремонтуєте техніку або речі. Не рекомендується також займатися шиттям або звязан??їм, пранням і прасуванням.

На тридцяті місячну добу буде добре зайнятися покупками і придбати потрібні речі в будинок. Ви можете придбати побутову техніку або меблі, електроніку або які-небудь милі елементи декору. Нові предмети у вашій оселі добре позначаться на загальній енергетиці вашого будинку. Також можна зробити закупівлю продуктів і присвятити час приготування їжі.

Народжена в цей день

Народжена в цей день гарний і добрий. За своєю суттю він — миротворець, спокійний і розважливий чоловік. Він може мати фізичні недоліки чи проблеми зі здоров’ям, але його серце залишається відкритим і щирим. Такій людині судилося пережити вищий прояв космічної любові. По-справжньому він любить всього один раз в житті і назавжди залишається вірним об’єкту своєї любові.

Добродушність, жертовність, благородство, почуття обов’язку і внутрішнього гідності — ось що на вищому рівні відрізняє людей, що народилися в тридцятий день місяця. На нижчому рівні ці люди відкинуті суспільством. Вони вічно тужать за своїм ілюзіям, але не роблять спроб, що??и поліпшити своє становище. Найчастіше вони нероби, їх життя швидкоплинне і невзрачна.

Сонник - тлумачення снів