Сонник Арешт.До чого сниться Арешт чоловіка поліцією, арешт близької людини

Як визначає сонник, арешт уособлює можливі проблеми в житті сновидца або недоброзичливців в його оточенні. Від того, які дії ви здійснювали уві сні, буде залежати і точна інтерпретація образу. Згадайте, що відбувалося, щоб зрозуміти, подолаєте ви підступи ворогів. У статті ми зібрали думки з кількох авторитетних тлумачів.

Підсвідомість

З точки зору підсвідомості, власний арешт уві сні — це свідчення вашої невпевненості в своїх силах, замкнутості або нерішучість у діях. Бачення сняться людям, які прагнуть піти від зобов’язань, не хочуть виконувати дані обіцянки, але при цьому відчувають неусвідомлену провину за це.

Крім того, символ вказує на страхи щодо важливих рішень. Нерішучість або невпевненість у собі можуть приводити до появи подібних образів, якщо ви на підсвідомому рівні намагаєтеся боротися з ними.

Народний сонник

У класичному толкователе сновидінь описують наступні можливі значення того, до чого сниться арешт:

 • якщо привиділося, ніби вас затримали, але ви усвідомлюєте свою невинність, значить, вороги зроблять так, що опинитеся в непростій ситуації. Але в результаті подолаєте всі труднощі і біди;
 • сниться, що заарештовують когось із близьких — наяву будете самі винні в тому, що намічені плани не здійсняться;
 • затримання знайомого говорить про отримання допомоги від цієї людини. Вона надійде в той момент, коли ви будете мати потребу в ній;
 • у нічному видінні намагаєтеся сховатися від поліції — насправді отримаєте позитивне звістка, яке торкнеться когось із дорогих людей;
 • якщо уві сні вас переслідує арештант, значить, зіткнетеся з незначним погіршенням самопочуття (наприклад, з застудою);
 • у соннику арешт чоловіка або коханого — це натяк на те, що, можливо, розчарування у другій половинці. Також не виключено, що чоловік виявиться невірним;
 • заарештували вас і ведуть або везуть на місце ув’язнення — насправді вороги виявляться сильнішими;
 • самому затримувати іншої людини — ознака того, що справи почнуть змінюватися на краще. Ви зрозумієте, як вирішити ті чи інші проблеми, а також знайдете спільну мову з конкурентами;
 • в результаті змогли уникнути взяття під варту — будете діяти рішуче і правильно. Ваші злагоджені дії не просто змусять супротивників відступити, але і поставлять їх у дуже невигідне і навіть дурне положення;
 • сниться, ніби заарештовують незнайомців, які з якихось причин викликають у вас симпатію — насправді боїтеся невідомості і тому втрачаєте численні шанси. Настала пора щось змінити у власному житті;
 • затримані виглядали злобно — зможете уникнути численних неприємностей, але спровокуєте труднощі у оточуючих.

Сонник Дмитра та Надії Зима

У цьому джерелі визначають, до чого сниться арешт поліцією іншої людини. Образ свідчить про занепад сил або відсутності рішучості. Так чи інакше, але ви не зможете протистояти майбутніх випробувань і не впораєтеся з ними.

Сам по собі арештант чоловічої статі уособлює проблеми, які пов’язані з бізнесом та станом справ. А ось затримана жінка вказує на недостатню емоційність у прояві почуттів.

Привиділося, ніби заарештований прагне вирватися і всіляко чинить опір — в реальності необхідно проявити трохи більше рішучості. І тоді у вас все вийде.

Позитивне значення буде у бачень, у яких арештант в результаті звільняється. Це вказує на те, що ви впораєтеся з усіма майбутніми труднощами.

Якщо приснилося, ніби вас заарештовують, варто звернути увагу на власну скутість. З-за цього можуть виникнути труднощі в справах. Але зуміти вирватися на свободу — знак того, що в результаті все складеться благополучно.

Сонник Міллера

Якщо людина бачив у сні арешт незнайомця, значить, не ризикне здійснити плани, які давно виношує. Тлумач визначав, що перешкодить цьому власна невпевненість і побоювання не досягти бажаного.

Коли арештанти чинять активний опір, це говорить про благополучне завершення всіх починань.

Сонник Ванги

В інтерпретації провісниці символ можна розцінювати наступним чином:

 • якщо сниться власне затримання, значить, зробите щось дуже погане. Цей гріх може призвести до серйозних і незворотних наслідків;
 • до чого сниться арешт близької людини — до того, що наяву треба бути обачнішими з ним. Ймовірно, він поведе себе так, що виникне загроза для його репутації. Ви самі можете постраждати, якщо опинитеся поруч у цей момент;
 • приснився незнайомий арештант — не довіряйте людям, з якими познайомилися лише нещодавно. Хтось виявиться зрадником. Але обережність допоможе уникнути нещастя;
 • у нічному видінні заарештованих людей було багато — в дійсності вам загрожує серйозна небезпека. Не виключається напад грабіжників, бійка.

Сонник Лоффа

Як вказував автор цей перебування під вартою може мати різне значення. У одних людей подібний образ викликає серйозне занепокоєння. У інших він призводить до відчуття самоти, захищеності від зовнішнього світу, який знаходиться за межами тюремних стін.

Точне значення видіння буде залежати від того, як ви сприймаєте цей символ в реальності. Що вам ближче — аспект безпеки або прагнення відстояти власну свободу?

Нездатність зробити втечу з-під варти може уособлювати неможливість домогтися чогось дуже важливого. Також у сновидінь може бути значення відсутності вибору або, навпаки, його надлишку.

Згадайте, хто саме укладав вас під варту, виступав у ролі охоронця? Ці люди в реальному світі можуть сприйматися, як потенційна загроза. Не виключено, що ви відчуваєте спробу тиску на себе з їхнього боку.

Сонник Мельникова

Якщо привиділося, ніби заарештовують іншої людини, а ви є свідком подій, то наяву боїтеся невдач. Ви вважаєте, що у вас не вистачить рішучості і знань здійснити задумане, і тим самим вже пророкує відсутність успіху.

Сниться, ніби затримання відбувається в стінах квартири — насправді слід приготуватися до можливих несподіванок і подив. Якщо в нічному видінні потенційний злочинець чинить активний опір, значить, удача буде у всьому допомагати вам.

До чого сниться арешт і затримання самого себе за обвинуваченням у злочині, якого не скоювали? До того, що доведеться боротися з конкурентом. Але в результаті ви опинитеся сильніше. А от відчувати, що обвинувачення може бути правдивим — показник невдач у всіх життєвих сферах. Успіх відвернеться від вас.

Вас не просто заарештували, але і посадили в камеру? В реальності вороги приготують такі пастки, з якими ви не зможете впоратися. Привиділося, ніби приймаєте участь у затриманні злочинця — знак того, що справи налагодяться. Конкуренти можуть несподівано виявитися непоганими партнерами, з якими можна вести спільні справи.

Сонник Цвєткова

Як вказував езотерик, цей образ може мати різне значення. Наприклад, для чоловіка він найчастіше означає несподіванка, яка буде пов’язана з бізнесом. Можливе отримання ділової пропозиції.

Якщо ж бачення є жінки, то пророкує неприємності і засудження з боку оточуючих.

Сонник - тлумачення снів