Двадцять сьомий місячний день

Присвятіть день пізнання світу. Сьогодні загострюється інтуїція, з її допомогою можна отримати сокровенні знання. Для здобуття цих знань рекомендується медитувати і прислухатися до внутрішніх відчуттів. День відкриття, прозріння, з’ясування істини. Якщо ви хочете, щоб на вас зійшло осяяння, звільніть себе від виконання рутинних справ. Побут і дрібні питання будуть тільки відволікати вас. Іншим джерелом інформації можуть стати сни. Вони показують справжню сутність речей, людей і подій, що вас оточують. Якщо ви підозрювали близької людини в зраді, а він приснився вам в позитивному образі (наприклад, врятував вас від загибелі), то ваші підозри марні.

27 місячну добу
Період: 19 травня 03:39 – 20 травня 03:51
Фаза: Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Овен
Період: 17 травня 17:35 – 20 травня 06:10

Події 27 місячну добу:19.05.2020 3:39
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць в знаку ОвенСимволи 27 місячну добу:Символ – жезлКамені –адуляр, смарагд, кварц рожевий, пурпурний прозорий аметист, малахіт, раухтопаз

Сьогоднішній день нерозривно пов’язаний з водною стихією. Символи дня — корабель, острів, маяк, якір. Зростає сила води, але не завжди її вплив на організм виявиться позитивним. Тому не рекомендується купатися в холодних джерелах і виглядати в дзеркальну гладь водойм. Навіть у звичайного дзеркала краще проводити менше часу. А ось морські подорожі на яхті, теплоході, катері — будуть вдалими.

Щоб день пройшов добре, підтримуйте в собі стан легкої радості. Не обтяжуйте себе зайвими турботами. Будьте доброзичливі і оптимістичні. В такому стані добре аналізувати свої вчинки, позбавлятися від ілюзій, вирішувати внутрішні питання. Постарайтеся бути в гармонії з самим собою весь день. В здобутті душевного рівноваги вам допоможе природа. Їдьте за місто або займіть себе роботою в саду або городі. Спілкуйтеся з близькими людьми, але пам’ятайте, що емоційний фон сьогодні вкрай нестабільний. Навколишні можуть зриватися. Не тримати на них зла, така вже вплив енергії на тих, хто не вміє нею правильно розпоряджатися.

Можливо, ви відчуєте легке нездужання, відчуєте скорбота або тугу. Знайдіть джерело ваших переживань і постарайтеся знову повернутися до гармонійного стану. Сьогодні не можна зациклюватися на собі і своїх проблемах. Близькі люди потребують вашої підтримки. Вчіться слухати, не перебиваючи. Якщо в цей день вас відвідає світле, радісне почуття високої любові, то це ознака підвищення вашого духовного рівня.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Невелике застілля цілком допустимо. Алкоголь вживати не рекомендується, курити заборонено. Вразлива частина тіла — гомілки. Хвороби зазвичай пов’язані з лімфатичною системою і кровоносною системою. Можуть запалитися лімфатичні вузли, виявитися хвороби крові. На щастя, хворий виліковується швидко. Хвороби безпечні, нетривалі, проходять без ускладнень.

Не можна робити рентген, заборонено донорство та прийом хімічних медикаментів. Останнє можливе лише в самих крайніх випадках. Водні процедури сьогодні корисні. Тепла ванна або контрастний душ з ранку поліпшать настрій. Сьогодні можна стригтися і експериментувати з кольором і укладанням волосся. Нова стрижка приверне радість і благополуччя.

Детальніше:

фізичне навантаження

Сьогодні допустимі помірні фізичні навантаження, спорт загалом не протипоказаний. Але відвідуючи звичні для вас тренування пам’ятайте, що краще зменшити інтенсивність занять. Наш організм в цей день перебуває не на піку своїх можливостей, тому будь-які критичні навантаження або навантаження навіть трохи вище звичних можуть негативно позначитися на вашому загальному самопочутті. А в найгірших випадках, навіть стати причиною серйозних травм і болю в м’язах і суглобах.

Ідеальним варіантом тренувань в цей день буде аеробний клас, будь-ритмічні вправи, дихальні техніки, розтяжки. Ну і як завжди, йога – універсальний вид спорту, від якого практично ніколи не буває поганих наслідків.

Сьогодні також рекомендується стежити за своїм харчуванням до і після тренувань. Пам’ятайте, що не можна відвідувати тренажерний зал на голодний шлунок, спорт в такому випадку буде тільки на шкоду.

застілля

На відміну від кількох попередніх днів, на двадцять сьому місячну добу скромні застілля не заборонені. Ви навіть можете організувати невелику вечірку у себе вдома або відправитися невеликою компанією в улюблений ресторан або паб.

У цей день немає особливих обмежень на те, що нам можна їсти, сміливо дотримуйтесь свого звичного раціону. Важливо тільки пам’ятати основні правила здорового харчування і максимально слідувати їм. Хоч сьогодні і відносно хороший день для застіль, але зайве навантаження організму буде точно ні до чого. Так, постарайтеся в цей день виключити зі свого раціону будь-які напівфабрикати “хімічну” і мертву їжу, в якій немає нічого корисно. До такої, наприклад, відноситься весь фаст фуд, заморожені пельмені і вареники, сосиски і ковбаси, чіпси і випічка, морозиво і штучні солодощі, газовані напої та пакетовані соки. Все інше можете вживати в розумних дозах.

алкоголь

Вживати алкоголь сьогодні небажано в будь-яких дозах. Він буде надавати дуже важке вплив на наші органи, які будуть не здатні повністю з ним впоратися. В цей день печінка – наше слабке місце. Вона зазнає великих навантажень, так як в кінці четвертого місячного циклу перебуває в стані самоочищення. Вживаючи алкоголь, ми фактично отруює свій організм, тому що велика частина токсинів не буде видалений з кровотоку.

Поставтеся до цих рекомендацій вкрай серйозно, адже порушення заборони на вживання алкоголю може в найбільш трагічних випадках навіть стати фатальним. Як мінімум кожен з нас ризикує отримати загострення неприємних хронічних захворювань або отруєння. Ну і звичайно, не варто піддавати абсолютно непотрібним навантажень печінка – один з наших найбільш функціонально важливих органів.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Цей день доречний експериментів і для всього красивого у вашому житті. Таким чином притягуються позитивні енергії космосу, які дадуть вам можливість і сили на реалізацію самих неймовірних і складних проектів! Внутрішні самокопання вас покинуть, у вас буде вирувати енергія, яка допоможе реалізувати найбільш складні і цікаві задумки!

Сміливо укорачивайте волосся в цей день, це допоможе посилити вашу харизму, притягне у ваше життя щастя і благополуччя.

Різке і кардинальна зміна кольору волосся сьогодні сприятливо позначиться на вашому фінансовому становищі і благополуччя.

Зробіть з волоссям щось вишукане і красиве. Будьте максимально елегантні і неординарні!

Любов і відносини

Любов і відносини . Проведіть час з родичами та близькими людьми. Спілкуйтеся з батьками, з людьми старшого покоління. Від них можна отримати частинку сокровенного знання. Якщо близькі або друзі радять вам що-небудь, то вони роблять це від щирого серця. Не витрачайте час на з’ясування відносин, на пошук негативного контексту у словах співрозмовника. Якщо вам не подобається хід розмови, змініть тему або припиніть спілкування, але не доводьте до конфлікту.

Весілля можна грати, якщо ви не боїтеся виникнення сентиментальних, сумних, а часом і сумних сцен. Зачаття дитини краще перенести на інший день. Сьогодні починається доля хворих дітей, дітей зі слабким здоров’ям і неврівноваженим характером.

Детальніше:

спілкування

Сьогодні гарний час для спілкування, але при контакті з людьми потрібно бути дуже акуратним. Вибирайте “правильних” співрозмовників, обережно йдіть на контакт із зовсім незнайомими і чужими вам людьми. При тому, що день у загальному характеризується як енергетично позитивний, люди можуть виявляти неконтрольовані емоції, вести себе істерично і неврівноважено.

У цей період у оточуючих можливі спалахи незрозумілої агресії. Навіть вам самим іноді буде складно керувати своїми емоціями, і не виключено, що ви будете зриватися через дрібниці. Тільки у морально стійких, абсолютно незворушних і стриманих людей цей день пройде відносно спокійно. Вони не будуть подвласны загальної емоційної нестрабильности.

Постарайтеся дозовано спілкуватися зі своїми колегами по роботі, існує ймовірність сварок і конфліктів. А от своїм рідним можете присвятити більше часу. Спілкування з близькими сприятливо позначиться на вашому внутрішньому стані і на здатності зберігати спокій.

спори, з’ясування відносин

Двадцять сьому місячну добу – не найкращий час для сварок, але з’ясовувати стосунки сьогодні можливо.

Головним правилом цього дня є: “Ні в якому разі не проявляти емоції при спілкуванні з людьми”. Якщо вам це вдасться, тоді ймовірність того, що будь-ваша розмова переростає в сварку, практично дорівнює нулю. Адже якщо ви не будете піддаватися на провокації з боку опонента, злість і агресія вас не зачеплять.

Будьте особливо чутливі при розмові зі своїми рідними чи близькими. Велика ймовірність того, що ваша друга половинка сьогодні буде “не в собі”, і вам доведеться довго з’ясовувати стосунки з в??проса, які не заслуговують великої уваги.

На роботі намагайтеся уникати будь-яких конфліктних ситуацій, в прямому сенсі слова йдіть від них. Навряд чи ви зможете довести свою точку зору і відстояти свою позицію. Ваші колеги не будуть схильні до того, щоб чути чужі аргументи. Тому суперечки навіть з важливих питань будуть неконструктивними.

одруження

Цей день цілком вдалий для укладення шлюбів. Особливо щасливими будуть сім’ї тих людей, у яких вже за спиною роки життєвого досвіду. Але і юним партнерам Місяць теж буде допомагати на старті їх сімейного життя. Головне правило, якого потрібно дотримуватися, якщо ви все ж вирішите йти в ЗАГС сьогодні, – мінімум людей і максимально скромна церемонія без сторонніх. Постарайтеся, щоб ваше свято було дійсно сімейним, тихим і спокійним. Не варто затівати “бенкет на весь світ”, запрошувати багато людей, влаштовувати бурхливі веселощі з піснями і танцями. Існує повір’я, що чим скромніше ви відсвяткуєте своє весілля, ті?? щасливішим буде ваша сім’я.

Шлюби, укладені на двадцять сьому місячні добу, як правило, існують довго. У таких сім’ях вкрай рідко виникають грошові проблеми, майже завжди вони живуть у стані фінансової стабільності. Також з упевненістю можна сказати, що навряд чи хто-небудь з партнерів зіткнеться з проблемою подружньої невірності. Майже завжди у цих сім’ях є гармонія і взаєморозуміння між подружжям.

секс

Сьогодні краще знати міру в сексі. Не варто в цей день сприймати його лише як механічний процес, в основі все ж повинні лежати почуття і стосунки, а вже потім фізичне задоволення. Саме тому потрібно всіма силами уникати випадкових зв’язків, не допускати ситуації, при якій ви можете опинитися в ліжку з малознайомою людиною. На двадцять сьому місячну добу секс, в основі якого немає любові і високих духовних почуттів між партнерами, не принесе вам задоволення. У деяких випадках ви навіть ризикуєте підхопити неприємну інфекцію або отримати загострення хронічних захворювань, пов’язаних з сечостатевої системою.

Що ж стосується сексу з партнером, якого ви давно знаєте і (або) любите, то постарайтеся, щоб ваша прелюдія була тривалою і неспішної. У цей день від розмов, приємної вечері, еротичного масажу ви обидва отримаєте не менше задоволення, ніж від сексу.

зачаття

Зачаття в цей день не протипоказано, але постарайтеся по можливості перенести його на більш сприятливий період. Адже ця дитина буде мати крім позитивних якостей, ще й такі, які не порадують батьків.

Діти, яких зачали на двадцять сьому місячні добу, добрі і м’які по своїй натурі, мають поступливий характер, чуйні та безвідмовні. Їм важко переносити несправедливість і дивитися на страждання інших. Вони завжди готові допомогти, ніколи не відмовляють людям у їх проханнях. Часом життя їх дуже пригнічує, і вони впадають в депресію, так як у них не завжди вистачає внутрішньої сили й енергії протистояти тим п??облемам, з якими вони стикаються. Ці люди мають слабке здоров’я, вони часто хворіють інфекційними хворобами, особливо в юному віці. Тому їм з дитинства потрібно багато уваги приділяти своєму здоров’ю і робити профілактику можливих захворювань.

Але незважаючи на життєві труднощі, які випадають на долю людей, зачатих у цей день, вони завжди перебувають під захистом свого ангела-хранителя, виходячи “сухими з води” і практично без наслідків вибираючись із найскладніших життєвих ситуацій.

Робота і творчість

Робота і творчість . Шукайте нові підходи до вирішення проблем. В цілому сьогодні вдалий день. Вдалий як для експериментів у своїй сфері діяльності, так і для оригінальних рішень. Всі операції будуть вдалими. Сьогодні краще зайнятися завершенням старих справ, а з новими почекати. Роздайте борги, вирішуйте фінансові питання.

Сьогодні можна сміливо змінити роботу. До начальства звертайтеся тільки з дрібними питаннями. Можна взяти відпустку і вирушити в подорож — Місяць благоволить всім мандрівникам у двадцять сьомий місячний день. Студенти можуть продовжувати навчання, але здати іспити, якщо вони призначені на сьогоднішній день, буде нелегко. Доведеться докласти зусиль та напружити розум, щоб отримати хорошу оцінку.

Детальніше:

починання

Це час – просто відмінний час для будь-яких починань. На відміну від попереднього важкого і похмурого дня, двадцять сьому місячну добу – час більш чистих і світлих енергій. Нам буде набагато легше жити, люди будуть відчувати радість, легкість, не будуть надавати зайвий сенс подій або ускладнювати своє життя та життя оточуючих. Тому всі нові справи, за які ви візьметеся сьогодні, будуть йти на диво легко і просто, “на одному диханні”. Добре скористатися цим знанням і заздалегідь запланувати на цей день всі важливі проекти, почати виконувати нові завдання і втілювати в життя нові ідеї.

Цей день прекрасно присвятити бізнес проектів, творчості і мистецтву, добре підуть справи у сфері фінансів, нерухомості та торгівлі. Постарайтеся приділити увагу найскладнішим з своїх запланованих проектів, так як саме сьогодні вам буде найлегше їх розпочати. Будьте уважні, не живіть ілюзіями, тверезо оцінюйте ситуацію, і все у вас вийде найкращим чином.

бізнес

Двадцять сьомий день Місяця – один з найбільш вдалих періодів місячного календаря для ведення бізнесу. Практично в усіх справах удача буде на вашому боці. Успіх буде сприяти вам у всіх сферах бізнесу, у всіх справах і нових проектах. Особливо добре в цей день будуть йти справи у тих, хто займається фінансами, грошовими операціями, мистецтвом, юриспунденцией.

Сьогодні можна сміливо підписувати контракти, проводити переговори з потенційними партнерами, укладати угоди, приймати нових людей на роботу. Можете відправитися в ділову поїздку в інше місто або за кордон, займайтеся розширенням географії свого бізнесу. Також будуть успішними будь-які справи, пов’язані з фінансами, з інвестуванням, кредитуванням, оплатою рахунків.

Постарайтеся в цей день завершити всі свої “проблемні” та тривалі проекти. Це найкращий час для вирішення тих питань, які тягнуться давно і важким тягарем висять над вашою головою. Підійдіть до проблеми творчо і нестандартно, не бійтеся ризикнути, ви нічого не втратите від цього.

грошові операції

В цей день всі ваші грошові операції пройдуть успішно. Можете сміливо займатися будь-якими оплатами і покупками, купувати дорогі речі в будинок, так і робити закупівлі та придбання для своєї компанії. Якщо ви довго відкладали яке-небудь придбання, то сьогодні один з кращих днів, коли ви можете сміливо його вчинити.

Енергетика двадцять сьоме місячної доби сприяє тому, що гроші будуть притягатися до грошей. Чим більше ми сьогодні займатися фінансовими питаннями, витрачати, отримувати гроші, давати в борг або брати кредити, тим сильніше будуть грошові потоки навколо нас. А це в свою чергу сприятиме максимальному примноженню капіталів і поліпшенню нашого фінансового стану в недалекому майбутньому.

Сьогодні не забороняється проведення навіть в деякій мірі ризикованих і не зовсім логічно обгрунтованих грошових операцій. Ризики “прогоріти” – мінімальні шанси примножити статки будуть великі.

спілкування з начальством, податки

Цей день практично нейтральний для спілкування з начальством. Ви можете звертатися до нього з дрібними і незначними питаннями, обговорювати поточні завдання, проблеми і справи компанії, пов’язані з вашою діяльністю. Але будь-який ваш діалог не повинен виходити за професійні рамки. Не допускається переходити на особисті і неробочі теми.

У розмові зі своїм керівником будьте, як завжди, стримані, ввічливі, чемні. Не потрібно проявляти надмірно бурхливі емоції. Адже це може дати поштовх для спонтанних спорів, які в свою чергу легко переростуть у сварку і з’ясування стосунків. Навіть Не варто пояснювати, наскільки небажано переходити на такий рівень комунікацій з керівництвом.

Також будьте обережні, підбирайте слова і коректно формулюйте свої думки, якщо питання торкнеться ваших функціональних обов’язків. Не зачіпайте в розмові тему фінансів. Краще візьміть паузу на кілька днів, і в більш зручний час ви зможете обговорити з шефом бажаний рівень доходів.

зміна місця роботи

Двадцять сьому місячну добу відмінно підходять для зміни місця роботи. Причому, як не дивно, абсолютно не важливо, як довго ви йшли до цього рішення. Будь-то давно обдуманий крок, або спонтанне рішення у відповідь на несподівану пропозицію, ваша нова кар’єра складеться досить вдало.

На новому місці ви отримаєте нові функціональні обов’язки, зможете дорого себе “продати”, що значно покращило своє фінансове становище. Колектив вам дуже сподобається, не виключено навіть, що ви знайдете серед нових колег хороших друзів.

У цей день добре не просто міняти місце роботи і оточення, а й кардинально змінити??у сферу діяльності. Якщо ваші навички й уміння в певному сенсі універсальні, то для вас це має бути дуже легко. Наприклад, якщо ви багато років пропрацювали бухгалтером в автомобільній компанії, то почніть свою нову кар’єру в компанії по виробництву продуктів харчування або дитячого одягу.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

У цей період Місяць нейтральна по відношенню до будь-яких операцій з нерухомістю. Більший вплив на цю сферу будуть надавати суміжні галузі бізнесу, прямо або побічно з нею пов’язані. Наприклад, так як сьогодні дуже вдалий день для старту нових проектів і справ, для грошових операцій та переговорів, то всі активності такого роду в угодах, пов’язаних з нерухомістю, з великою ймовірністю будуть успішними.

Але з іншого боку у цей день можливі несподівані повороти подій і багато спонтанних, незапланованих подій і дій, як з нашого боку, так і з боків?? оточуючих. В такому випадку існують чималі ризики того, що яка-небудь дрібниця може зіпсувати вам всю операцію. Тому якщо купівля чи продаж квадратних метрів саме в цей день для вас не критична, краще перенести ці операції на більш благополучне час. Ризиковані операції з нерухомістю будуть невиправданими.

творчість

Двадцять сьому місячну добу – цілком підходящий день для продовження творчих справ. Але на відміну від всіх інших сфер нашого життя починати щось нове у цей період у творчості не рекомендується.

Сьогодні ви можете з успіхом займатися всіма своїми раніше розпочатими проектами, консультувати колег і проводити майстер-класи. Вас буде відвідувати багато креативних ідей, і будуть горіти очі. Це період, коли натхнення і прилив творчої енергії можуть зашкалювати. І тому потрібно бути особливо обережним, так як витрачати багато енергії у цей день не можна. Постарайтеся працювати помірно, аккумулируйте весь свій величезний творчий потенціал, щоб використовувати його для справді важливого проекту в найбільш сприятливий для цього період.

Також сьогодні потрібно дотримуватися розумний баланс між самотністю і спілкуванням. Ви можете контактувати з людьми, але уникайте великих масових заходів, що там ви, мабуть, відчуєте себе некомфортно.

наука

Цей день цілком підходить для заняття наукою. Звичайно, найкращим для цього періодом його можна назвати важко, але ви з успіхом можете займатися своїми поточними проектами і справами, які не вимагають максимальної самовіддачі, великого розумового напруження і роботи на межі ваших можливостей.

Сьогодні вдалий час для публічних виступів, для спілкування з групами однодумців. Саме тому ваш виступ на будь-конференції, будь-яка наукова доповідь пройде блискуче. Ви дійсно отримаєте дуже корисну зворотний зв’язок по вашій проблематиці від колег, яка допоможе вам прийти до несподіваних і цікавих висновків.

Якщо ж ви займаєтеся викладанням, можете також приділити цьому аспекту вашої діяльності більше уваги. Цей період вдалий для навчання, тому ви отримаєте дуже хороші результати від своєї роботи.

мистецтво

Двадцять сьомий день місячного календаря – гарний час для заняття мистецтвом. Якщо це ваше хобі, ви можете спокійно присвятити цьому весь свій вільний час. Якщо ж мистецтво – сфера ваших професійних інтересів, тоді тим більше можете сміливо займатися будь-якими проектами, пов’язаними з цим напрямком.

Але хоча енергії цього дня і є досить позитивними, все ж вони не настільки сильні для того, щоб давати нам можливість викладатися по повній” і робити неможливе. Постарайтеся рівномірно розподілити свої зусилля протягом усього дня, не потрібно працювати ривками або на межі своїх можливостей. Ви ризикуєте втратити дуже багато енергії, заповнити яку в період закінчення четвертого місячного циклу буде не так і просто, на це може піти незрівнянно багато часу. Тому пам’ятайте, що залученість і помірність для людей мистецтва сьогодні повинні стати основними правилами робочого дня.

навчання (іспити)

Сьогодні спокійно можете продовжувати своє навчання, ніяких об’єктивних перешкод для цього не існує. Двадцять сьому місячну добу – це саме той час, коли ваші результати будуть прямо пропорційні вашої старанності, старанності в навчанні і докладених вами зусиль. Тому для того, щоб досягти гарного прогресу, сьогодні просто протипоказано лінуватися, працювати ривками, багато відпочивати. Процес навчання повинен бути рівномірним протягом усього дня. Правильно розподіляйте свої зусилля. Буде ще краще, якщо ви заздалегідь складіть графік на весь день і будете йому строго слідувати.

Чт?? ж стосується іспитів, то здавати їх сьогодні не рекомендується. Результати можуть бути не дуже хорошими і не відображати об’єктивної картини. Оцінка вашого реального рівня знань може бути дуже занижена.

домашні справи (ремонт, прибирання)

У цей місячний день можете займатися дрібними домашніми справами. Не забороняються будь активності, пов’язані з невеликими навантаженнями. Ви можете робити практично все, але бажано, щоб кожне ваше діло було почато і закінчено в рамках одного дня.

Сьогодні буде добре, наприклад, зайнятися покупкою потрібних речей в будинок. Можете купувати меблі, побутову техніку і електроніку, картини, будь-які елементи декору, аксесуари, посуд і навіть їжу. Це день, коли будинок треба наповнювати, а не спустошувати. Тому постарайтеся, щоб все, що ви будете робити, було спрямоване всередину, на примноження матеріа??покрівельного у вашій квартирі. Звичайно, це не означає, що потрібно без роздумів купувати безглузді речі, від яких ви потім будете мріяти позбутися. Кожна ваша покупка повинна бути потрібною і продуманою. Тільки в такому разі вона принесе користь вам і не погіршить енергетику вашого приміщення.

Народжена в цей день

Народжена в цей день стає духовним учителем, наставником оточуючих. Він володіє таємними знаннями. Він не чіпляється за мирське життя, вільний від стереотипів та ілюзій. Така людина завжди радий поділитися своїм досвідом з іншими. Його знання послужать опорою і підтримкою для багатьох заблукалих душ. Його життя сповнене змін, він підкоряється долі до тих пір, поки його все влаштовує. Він — мрійник і фантазер, романтик, мандрівник, мандрівник.

В кращому випадку людина стає здатною на високу любов. Він обдаровує цією любов’ю весь світ і заслуговує його прихильності. В гіршому випадку народився в двадцять сьомий місячний день тоне в своїх ілюзіях. Він стає скритною людиною. Його можуть осягнути фінансові невдачі (борги, аліменти), від яких він буде ховатися.

Подробиці 27 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів