Двадцять шостий місячний день

Негативний, неприємний і небезпечний день. Люди схильні до конфліктів, напружені і роблять дурні вчинки. Зростає кількість крадіжок та пограбувань. Не випускайте з уваги свої речі, коли перебуваєте в людному місці. Навколишні здатні на абсолютно безглузді і непередбачувані дії. Обмежте коло спілкування. Не вплутуйтеся в сварки, не підтримуйте порожню балаканину. Якщо вас почали пліткувати, ухилитеся від бесіди або зовсім підіть. Вас будуть схиляти до скоєння усіляких дрібниць. Не піддавайтеся, нічого доброго вам це не принесе. Не можна витрачати енергію на дурниці і авантюри, її і так занадто мало, а попереду новий цикл.

26 місячну добу
Період: 18 травня 03:28 – 19 травня 03:39
Фаза: Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Овен
Період: 17 травня 17:35 – 20 травня 06:10

Події 26 місячну добу:18.05.2020 3:28
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць в знаку ОвенСимволи 26 місячну добу:Символ – жабаКамені –ауригшгмент, корал білий, жовтий нефрит, хризопраз

Сьогодні негативно впливає на особистість і психіку людини. Ви можете впасти в самовдоволення. Виникне бажання похвалитися, піднестися над іншими, перебільшити свої здібності. Пам’ятайте, що гординя і корислива брехня наносять удар не тільки вашої карму, але і вашому здоров’ю. Згодом вам буде дуже соромно за скоєні помилки. Не реагуйте на злі жарти оточуючих у вашу адресу, якщо такі будуть. Ставтеся спокійно до ханжам і лицемірам, уникайте конфліктів. Не втрачайте почуття гумору, сьогодні здатність по-доброму посміятися над собою і світом стане вашим «рятувальним кругом». Близькі друзі можуть вказати вам на ваші недоліки. Це привід придивитися до себе і подумати, що можна виправити в своєму характері.

Символ сьогоднішнього дня — жаба. Її якості — богохульство, самовдоволення, презирство до інших. Якщо у вас прокинулося бажання відчути себе центром світу, то ви йдете по невірному шляху. Подолати в собі зарозумілість можна тільки посиленим самоконтролем. Необхідно «скинути жаб’ячу шкіру» і навчитися бачити щирість і добрі почуття під «жаб’ячої шкірою» інших людей.

Двадцять шостий місячний день також відзначено вкрай нестабільним емоційним фоном. Люди впадають у крайнощі. То нестримно веселяться, то занурюються в глибоку зневіру. Тому всі прозвучали сьогодні загрози, клятви, обіцянки, визнання практично нічого не коштують. Людина вимовляє їх в пориві емоцій і скоро забуває. Так що не приймайте все почуте близько до серця. Постарайтеся контролювати свій настрій. Також утримайтеся від шопінгу. Сьогодні люди, не замислюючись, витрачають гроші на непотрібні речі. Якщо вам у сні бачив спалахи блискавок, це знак, що у вас грає гордість і егоїзм. Необхідно їх приборкати.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Від переїдання утримайтеся. Краще поголодувати. Виключіть з раціону м’ясо і насичені рідиною фрукти і овочі. Застілля і галасливі вечірки з багато заставленим столом не відвідуйте. Сьогодні не можна ні пити, ні курити. Обмежте себе від впливу диму. «Під ударом» знаходяться зуби, сьогодні їх не можна видаляти.
Стригтися також не варто, однак фарбування або завивка волосся цілком можливі і спричинять за собою несподівану радість чи гарні звістки.

Виявлену хворобу необхідно починати лікувати негайно, щоб не призвести до ускладнень. В іншому випадку хвороба може виявитися небезпечною та навіть смертельною. Часто сьогоднішні захворювання є рецидивами старих хвороб. Лікуватися краще комплексно, поступово оздоровлюючи весь організм. Операції проводити не можна. Хворому рекомендується багато потіти. Будуть корисні масаж, акупунктура, вплив на енергетичні канали і точки.

Детальніше:

фізичне навантаження

Сьогодні допустимі помірні фізичні навантаження, але важких, виснажливих занять спортом краще уникати. Всі системи нашого організму в цей день піддаються сильним енергетичним впливам з боку Місяця, що значно ускладнює процес їх функціонування, багато сил витрачається на нейтралізацію такого впливу. Тому ми не маємо ніякого права розтрачувати так необхідну нам життєву енергію не за призначенням. А силові і тривалі аеробні навантаження відчутно будуть зменшувати наш енергетичний потенціал. Такі заняття не підуть нам на користь у цей день.

Найкращий ефект для всього організму будуть мати щадні оздоровчі процедури, розтяжки, розслаблююча гімнастика, яка допоможе зняти м’язові затиски і блоки. Добре також буде зробити масаж, зайнятися дихальними практиками, йогою. Постарайтеся якомога більше часу проводити на свіжому повітрі наодинці зі своїми думками, уникаючи будь-яких контактів з людьми.

застілля

В цей день забудьте про застілля, будь-яка їжа може стати отрутою. У цей період місячні енергії чинять сильний вплив на наші органи, їм доводиться працювати, відчуваючи підвищені навантаження. Тому ідеальним варіантом було б поголодувати. Але якщо для вас це видається неможливим, просто спробуйте мінімізувати кількість вживаної їжі. Необхідно виключити будь-яку смажену, солону, жирну їжу. Забудьте сьогодні про солодкому, про борошняних виробах, про консервованої їжі і напівфабрикатах. Ваш раціон майже повністю повинні складати овочі та фрукти, і бажано, щоб ви вживали їх у сирому, мінімально обробленому вигляді.

Наша травна система сьогодні потребує дуже дбайливого й уважного ставлення. Якщо ви не будете дотримуватися мінімальних обмежень, якщо не підкорегуєте свій звичний раціон з урахуванням рекомендацій, то ризикуєте отримати сильні загострення хронічних захворювань, лікування яких може затягнутися на тривалий час.

алкоголь

Вживання алкоголю сьогодні заборонено, на двадцять шості місячну добу він чинить просто жахливий вплив на наш організм. Будь-які спиртні напої, які ви вживаєте в цей день, будуть справжнім токсичною отрутою. Наші органи не здатні справлятися з підвищеними харчовими навантаженнями, так як перебувають у злегка пригніченому стані, вони функціонують із зниженою активністю. Тому просто неприпустимо навантажувати їх незвичайними продуктами, до яких відноситься і випивка. Печінка буде просто нездатна вивести всі токсини з організму, що може стати причиною алкогольного отруєння навіть при мінімальних дозах випитого.

Постарайтеся в цей день вживати якомога менше їжі і будь-якої рідини, з алкогольних напоїв виняток можна робити ні для чого. Відмовтеся від будь-яких свят, походів у ресторани або паби. Це збереже вам здоров’я і відмінне самопочуття.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Цей день вкрай емоційно стабільний. Ви можете починати безпричинно сміятися або різко сумувати, бурхливо проявляти емоції або закритися в собі. Не переживайте, ці стани короткострокові і швидко пройдуть. Головне, не впадайте в крайності і утримайтеся від будь-яких дурниць, які буде хотітися зробити в цей день!

Несприятливий день для стрижки, можливо погіршення здоров’я, травми або затяжна депресія.

Використовуйте натуральні барвники, намагайтеся не змінювати колір волосся радикально. Це допоможе вам знайти упевненість в собі і поліпшить ваші вз??имоотношения з оточуючими.

Надайте волоссю максимальний обсяг, завийте їх, зробіть великі кучері. Так ви підсилите вашу зв’язок з космосом.

Любов і відносини

Любов і відносини . Контакт з людьми допустимо або крайньої необхідності, або якщо ви довіряєте людині. В інших випадках спілкування може привести до нерозуміння, конфлікту і розриву відносин. Незважаючи на негативну енергію двадцять шостого місячного дня він цілком підходить для укладання заручин і шлюбів. Для зачаття день також сприятливий. Народився розбагатіє в майбутньому, проте буде нещасна, якщо не переможе в собі пихатість і зарозумілість. Допомогти йому можуть тільки добрі, безкорисливі вчинки.

Детальніше:

спілкування

Цей день просто жахливий для будь-яких контактів і спілкування з людьми. В більшості своїй оточуючі будуть схильні проявляти неконтрольовані спалахи агресії, зловтіхи, жорстокості. В цей період на нас будуть впливати важкі місячні енергії, з якими мало кому під силу впоратися. Це робить людей слабкими і вразливими, беззахисними. Сьогодні ми будемо не здатні керувати своїми емоціями, будемо впадати в крайнощі, непоодинокими будуть випадки істерик і нервових зривів. Тому постарайтеся бути від цього всього подалі, перебуваєте в суспільстві якомога менше, а по можливості, зовсім виключіть будь-які контакти з людьми.

На двадцять шостий місячний день не рекомендується навіть спілкуватися зі своїми близькими. У будь-який момент хтось з вас може зірватися, стати без причини надмірно нервовим і агресивним. І якщо хоча б одна людина не буде здатна проявити витримку, терпіння і з розумінням поставитися до ситуації, ви ризикуєте дуже сильно і надовго зіпсувати свої відносини.

спори, з’ясування відносин

На двадцять шостий день Місяця суперечки не доречні, це один з найбільш жахливих днів для з’ясування відносин. Люди сьогодні перебувають у дисгармонії з світом, їм складно впоратися зі своїми емоціями, контролювати свої вчинки. Тому навряд чи у вас вийде вести конструктивний діалог з опонентом. Утримайтеся від будь-яких пояснень, не конфліктуйте з оточуючими.

Навіть якщо вам здаватиметься, що вас несправедливо образили, навіть якщо що-то для вас буде неприйнятним стосовно або вчинки інших людей по відношенню до вас, краще просто промовчіть і віддалене. Ніякі розмови сьогодні не допоможуть, ми будемо схильні чути тільки себе і не сприймати аргументів оточуючих.

Будьте особливо обережні при взаємодії зі своїми колегами, партнерами або керівництвом. Будь-яка дрібниця може послужити причиною дуже неприємних сварок, які значно погіршать ваші робочі стосунки.

одруження

Сьогодні неоднозначний день для того, щоб укладати шлюби. Якщо ви зважитеся піти під вінець на двадцять шості місячні добу, то вірогідність того, що ваше сімейне життя буде довгим і щасливим дорівнює ймовірності того, що шлюб може дуже швидко розпастися. І те, який варіант буде у вас, тільки від вас залежить.

Якщо обидва майбутніх дружина – люди світлі, добрі і позитивні, які цікавляться духовним розвитком, що живуть в гармонії з собою і навколишнім світом, безоплатно допомагають людям, якщо у них немає “скелетів у шафі”, тоді такий шлюб буде безхмарним, а сімейне життя – ідеалом для наслідування.

Але якщо ваша жи??нь була далека від благочестивої і порядної, ваші моральні якості залишають бажати кращого, справжніх щирих друзів у вас майже немає, а про благодійництво та допомоги іншим людям або про добрих справах ви ніколи не думали, тоді забудьте і про похід в РАГС, у цей день. Ваша сім’я проіснує недовго і буде нещасливою. Причому це справедливо, навіть якщо ці якості характеризують лише одного з подружжя.

Звичайно, об’єктивно оцінити себе не так і просто, тому якщо у вас є хоча б найменші сумніви, укладати шлюб у цей день не варто.

секс

В цей день постарайтеся утриматися від сексу. Хоч прямої заборони для цього не існує, але існує велика ймовірність того, що ви не отримаєте ніякого задоволення від процесу. Будьте особливо обережні з відносинами “на одну ніч”, уникайте будь-яких випадкових зв’язків, секс з незнайомими людьми сьогодні заборонений. У стародавніх трактатах з цього приводу пишуть, що будь інтим з чужим вам людиною може сильно спустошити вас, як морально, так і енергетично. Крім того, у зв’язку з підвищеною вразливістю і слабкістю нашого організму, високі ризики підхопити неприємне захворювання.

Для жінок у цей день краще взагалі не ходити одним в незнайомих місцях і ??пасных районах у вечірній час, існує висока ймовірність того, що ви можете бути зґвалтовано. Щоб мінімізувати такі ризики і уникнути будь-яких неприємних ситуацій, відмовтеся від алкоголю. Він буде жахливо впливати на ваш організм, і крім цього випивка значно підвищить ризики того, що ви проведете ніч в чужому ліжку з незнайомцем.

зачаття

Двадцять шості місячну добу – вдалий день для зачаття, так як такі діти, підростаючи, часто мають добру долю і кар’єру. Вони успішні в бізнесі і не знають проблем з грошима. Єдиним, що може засмучувати їх щастя і заважати успіху, це особисте невдоволення собою, своїм становищем у суспільстві та бажання у що б то не стало мати більше, ніж у них є зараз. Це дуже небезпечне почуття, яке може навіть у всіх сенсах успішного і благополучного людини зробити глибоко нещасною і незадоволеним своїм життям.

Людям, які були зачаті в цей день, важливо вміти працювати над собою, потрібно пам’ятати, що кожен момент у житті прекрасний. Добре, якщо вони вчасно зустрінуть людину, яка буде допомагати їм рухатися в правильному напрямку. Без авторитетного наставника їм буде важко самим вибратися зі стану зневіри і туги.

Але незалежно від суб’єктивного позиціонування себе в світі, зачаті на двадцять шостий місячний день практично завжди проживають довге життя. І в разі, якщо ці люди будуть здатні успішно справлятися зі своїми нерідкими, хоч і швидко проходять депресіями, відпускати негативні думки і радіти кожному дню, вони будуть досить успішними і щасливими.

Робота і творчість

Робота і творчість . День дуже небезпечний для представників практично будь-якої сфери діяльності. Важливі питання сьогодні не можна вирішувати, займайтеся тільки дрібними справами. Ніяких операцій з грішми, товарами, нерухомістю проводити не рекомендується. Найменша помилка може спричинити за собою крах. Колективна робота також не принесе успіху — співробітники будуть нервувати, огризатися, сваритися.

Про подорожах і відрядженнях на сьогодні краще забути. До начальства не підходите, з колегами старайтесь менше спілкуватися. Сьогодні везе лише адвокатам і студентам. Адвокати без праці відстоять свою думку в суді, а учні добре здадуть іспити. Всім іншим покладається відпочинок. Бізнесмени повинні бути особливо обережними. Їм необхідно придивитися до своїх партнерів, своє??у оточенню.

Детальніше:

починання

Двадцять шостий місячний день – один з найбільш жахливих для будь-яких починань. Справи, за які ви прийміть сьогодні, з великою часткою ймовірності дадуть зворотний результат.

У цей важкий енергетично день люди схильні видавати бажане за дійсне, жити ілюзіями і фантазіями, не здатні мислити раціонально. Тому потрібно бути дуже обережним у кожному своєму вчинку, жесті, слова і навіть думки. Не беріться ні за які нові справи і проекти, по можливості взагалі сьогодні мінімізуйте свою фізичну і розумову активність. Не контактуйте з соціумом без особливої потреби, не ходіть в місця масового скупчення людей (це може бути як концерт, так і просто зупинка метро, великий офіс, студентська аудиторія). Не варто братися за важливі проекти в будь-якій із сфер бізнесу і життя.

Ідеально було б залишитися сьогодні вдома наодинці з собою, присвятити день своєму духовному розвитку, не витрачати фізичні сили на виконання важкої роботи, не втрачати енергію при взаємодії з людьми.

бізнес

В цей день справами займатися не варто, ви ризикуєте понести великі фінансові та репутаційні втрати. Виконання будь-якої задачі буде проходити у вас з великими труднощами, будуть виникати непередбачені обставини, якими ви не зможете керувати. У результаті навіть найпростіше справа може стати непосильним.

Сьогодні категорично не рекомендується починати справи в будь-якій із сфер бізнесу, братися за важливі нові бізнес-проекти, приймати відповідальні і важливі рішення. Не беріть на себе ініціативу, не виступайте на публіці, не проводите нарад та ділових зустрічей, не підписуйте нові контракти. Всі ці активності дадуть зворотний результат. І мало того, що ваш час буде витрачено даремно, так додасться ще й багато нових проблем, які вирішити буде не так і просто.

Також цей день не вдалий для того, щоб наймати або звільняти працівників. Ви будете схильні керуватися емоціями, робити хибні висновки, можете втратити цінні кадри, а натомість не отримати хорошого фахівця.

грошові операції

На двадцять шості місячну добу можете витрачати гроші в невеликих кількостях. В цей день не забороняється робити необхідні покупки, але з витратами великих сум грошей потрібно бути обережним. Такі маніпуляції можуть обернутися для вас великою фінансовою проблемою в майбутньому.

Сьогодні люди схильні приймати рішення емоційно і імпульсивно, не керуватися здоровим глуздом. Тому багато угоди “прогорять”. Будьте дуже обережні, приймаючи будь-яке рішення, пов’язане з фінансами в бізнесі. По можливості не сплачуйте рахунки, не робіть попередньої оплати за контрактами, не займайтеся інвестиційною діяльністю і не давши??йте гроші в борг. Будь-яка з цих операцій сьогодні буде мати підвищений фактор ризику. Будьте обережні, навіть якщо вам здається, що все давно прораховано, операція безпечна і вигідна для вас, почекайте день-два. Завтра вам все може здатися вже зовсім в іншому світлі.

спілкування з начальством, податки

В цей день постарайтеся уникнути будь-яких контактів із начальством, це не обіцяє вам нічого гарного. Сьогодні поганий день для будь-якого спілкування, а з керівництвом потрібно бути особливо обережним. Намагайтеся не зачіпати ніяких проблемних тим, не обговорювати наболілі питання. І ви, і ваш шеф у цей день можете проявляти неконтрольовану агресію, бути запальними і дратівливими. Будьте особливо обережними у питаннях кар’єрного зростання, заробітної плати, обговорення своїх поточних функціональних обов’язків. Шеф може сприйняти це як тиск з вашої сторони, і зробити все, щоб задовольнити ваші побажання. Тому краще дочекайтеся більш сприятливого моменту для таких тем.

Також не вдалими сьогодні будуть наради, будь-мозкові штурми та обговорення робочих питань з участю ваших колег і керівництва. Великі ризики того, що вам не вдасться прийти до консенсусу, все закінчиться взаємними звинуваченнями, докорами. Тому якщо вам не вдасться уникнути таких нарад, то хоча б постарайтеся бути на них непомітними, менше говоріть і не приймайте участі ні в яких сварках, суперечках та обговореннях яких би то ні було тим.

зміна місця роботи

Двадцять шості місячну добу – один з найгірших днів місячного місяця для зміни місця роботи. У цей період Місяць вкрай негативно впливає на будь-які починання, особливо на ті, які пов’язані з кардинальними змінами у нашому житті. Постарайтеся сьогодні утриматися від прийняття будь-яких кардинальних рішень.

Краще візьміть невелику перерву, припиніть будь-які спроби “розкласти все по поличках”, все одно вам це не вдасться. В цей день ми будемо вкрай ірраціональні, будемо керуватися емоціями і почуттями, а не здоровим глуздом і логікою. А рішення, прийняті під впливом емоцій, часто виявляються неправи??ьными, і можуть вкрай негативно вплинути на наше майбутнє.

Помінявши роботодавця в цей день, ви ризикуєте зіпсувати свою кар’єру. З великою ймовірністю ви не отримаєте і половини від того, на що розраховуєте на новому місці роботи. Вас будуть переслідувати фінансові проблеми, розчарує новий колектив і керівництво. Тому кращим рішенням сьогодні не буде приймати ніяких рішень, пов’язаних з кар’єрою.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

В цей день постарайтеся уникнути будь-яких операцій з нерухомістю. Час для цього просто жахливе! Всі ваші угоди будуть фінансово не вигідними, вас можуть підставити партнери, брокери виявляться нечесними маніпуляторами. Не думайте навіть про те, щоб підписувати сьогодні контракти з узгоджених раніше угодам. Це обернеться для вас несподіваними проблемами.

На двадцять шості місячну добу не варто купувати або продавати, здавати в оренду або знімати будь-які приміщення, будь це житлові або офісні квадратні метри. Не купуйте нерухомість, не вкладайте в неї свої вільні гроші, такі інвестиції не окупляться. Також вкрай ризиковано буде здійснювати або приймати будь-які оплати за раніше підписаними і узгодженим контрактами.

творчість

Сьогодні можете без особливих побоювань займатися творчістю, щодо день сприятливий для цього виду діяльності. Не можна сказати, що ідеї будуть бити з вас фонтаном, або що ви відчуєте якийсь великий прилив творчої енергії. Але при необхідності та належному завзятості ви зможете спокійно займатися раніше розпочатими справами з нормальною продуктивністю.

Постарайтеся в цей день не перенапружуватися, працюйте, уважно прислухаючись до своїх внутрішніх відчуттів. Якщо ви будете відчувати втому або перевтому, варто відразу відкласти роботу, все одно ви отримаєте мінімальний результат при максимальній витрат?? енергії.

Пам’ятайте також, що сьогодні абсолютно протипоказано розпочинати нову діяльність, братися за нові проекти. Також не варто відвідувати місця масового скупчення людей. Настійно рекомендується скасувати, наприклад, відвідування будь-яких виставок, не йти на відкриття нових галерей.

наука

На двадцять шості місячну добу можете продовжувати розпочаті раніше дослідження. У цей день немає ніяких протипоказань для цього. Займаючись наукою, ви будете здатні концентруватися на своїй проблемі, будете перебувати в урівноваженому стані спокою і психо-емоційної стабільності.

Сьогодні намагайтеся не відволікатися на будь-які дратівливі зовнішні фактори. Наприклад, настійно рекомендується в цей день не спілкуватися з колегами і оточуючими вас сторонніми людьми. Також не варто залучати до своєї роботи студентів, проводити лекції чи семінари. Будь-яка групова робота та взаємодія в цей період будуть дуже дестр??ктивно впливати на ваше внутрішнє самопочуття, порушувати крихкий баланс вашої душевної рівноваги. Що, в свою чергу, погано позначиться і на загальній продуктивності. В такому випадку ви ризикуєте провести день даремно.

мистецтво

Займатися мистецтвом, чи ні – сьогодні буде залежати тільки від вас. На двадцять шосту добу Місяць не має практично ніякого впливу на цю сферу нашого життя, ні позитивного, ні негативного. Пам’ятайте тільки, що в цей день категорично не рекомендується починати нові проекти, братися за нові справи.

Люди, пов’язані з мистецтвом, як правило, дуже чутливі до настроїв та енергетиці оточуючих. А так як сьогодні Місяць негативно впливає на поведінку і настрій людей, роблячи їх агресивними, запальними, нетерпимими, то необхідно мінімізувати будь-які контакти з соціумом. Не контактуйте з оточуючими, будь то ваш робочий коло спілкування, або близькі люди і друзі. Так ви максимально захистити себе від негативних впливів, зберегти душевну рівновагу і спокій. Що дозволить вам попрацювати сьогодні досить продуктивно.

навчання (іспити)

На двадцять шості місячну добу можете спокійно продовжувати навчання, день для цього достатньо хороший. Сьогодні ми будемо сприйнятливі до нової інформації, вона буде даватися нам відносно легко. Тому постарайтеся заздалегідь спланувати свій час. Якщо вам потрібно вивчити великий обсяг інформації, складіть на сьогодні чіткий графік навчання і слідуйте йому без відхилень. Так ви підвищите свою продуктивність в рази.

Пам’ятайте, що в цей день рекомендується мінімізувати будь-які контакти з соціумом. Не варто залучати до процесу навчання колег, по можливості, не консультуйтеся навіть зі своїм наставником або науковим керівником. Не відволікайтеся на порожні розмови з друзями, вони вас можуть сьогодні дуже засмутити. Для отримання максимального ефекту від навчання буде краще, якщо ви проведете день наодинці з собою.

Що ж стосується іспитів, то можете спокійно їх сьогодні здавати, час для цього сприятливий.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Цей місячний день цілком підходить для заняття домашніми справами. Але постарайтеся не починати сьогодні ремонтів, не робіть фізично важку роботу. Зайві навантаження нашому організму будуть ні до чого. А ось виконання дрібних справ по дому, невелика прибирання, приготування їжі, догляд за квітами, витирання пилу, ремонт одягу – всім цим без сумнівів можете займатися. Більш того, такий легкою роботою буде дуже корисно зайняти своє дозвілля, так як відпочинок в цей день протипоказаний.

Але постарайтеся не перевтомлювати себе, уважно прислухайтеся до своїх відчуттів. Якщо вам стане важко виконувати навіть дрібні справи, краще відкладіть їх і трохи відпочиньте, або займіться чим-небудь зовсім не обтяжливими. Не потрібно лякатися різких можливих нападів слабкості і змушувати себе працювати всупереч всьому. В цей день такі стани сприймайте нормально, це просто адекватна реакція і пристосування організму до зовнішніх енергетичних впливів.

Народжена в цей день

Народжена в цей день буде все життя боротися зі своїми вадами — марнославством, зарозумілістю і нахабством. Якщо він зуміє їх здолати, то його чекає щаслива багате життя. Якщо ж ні, він загрузне в плітках, буде одержимий заздрістю. Такі люди нічого не домагаються в житті, тому що ні до чого не прагнуть. Разом з тим вони безмежно задоволені собою і насміхаються над іншими людьми. Людина, що народилася в цей день і той, хто пізнав природу своїх вад, може стати аскетом. Але його доля — доля послушника, а не вчителя. Навряд чи він досягне прояснення, але може стати скромним учнем і щирою людиною.

Подробиці 26 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів