Двадцять п’ятий місячний день

Пасивний день, час відпочинку і роздумів. Сьогодні Місяць не щедра на енергію. Життя перестає бити ключем. Люди стають лінивими й апатичними. Але не варто занурюватися у депресію. Приділіть час духовного розвитку, розумової діяльності. Підведіть підсумок минулого місяця. Розвивайте в собі концентрацію уваги. Для цього можна присвятити день медитації або виїхати на природу. У будь-якому випадку, краще залишитися одному.

25 місячну добу
Період: 17 травня 03:16 – 18 травня 03:28
Фаза: Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Риби
Період: 15 травня 05:24 – 17 травня 17:35

Події 25 місячну добу:17.05.2020 3:16
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць у знаку Риби17.05.2020 17:35
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць в знаку ОвенСимволи 25 місячну добу:Символ – раковинаКамені –гірський кришталь, джеспидиг, кварц рожевий, червона яшма

Починати нові справи сьогодні не можна. Та й при всьому бажанні не вийде — просто не вистачить сил. Займіться завершенням того, що почали раніше. День взагалі не передбачає активних дій. Сьогодні необхідно бути обережним, уважним і спокійним. Придивляйтеся і прислухайтеся до навколишнього світу, він може подавати вам важливі знаки. Щоб правильно їх тлумачити, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Відмовтеся від виснажливих фізичних навантажень, не беріть на себе відповідальність за важливі справи, не давайте обіцянок. Присвятіть день собі і своєму внутрішньому світі. Двадцять п’ятий місячний день повинен виховати в вас любов до самого себе (не плутайте з егоїстичністю). Без внутрішньої гармонії налагодити своє життя неможливо.

Сьогодні сняться неоднозначні сни. Вони можуть бути віщими, а можуть і не збутися. Як правило, ніякої корисної інформації в них не закладено. Кошмарні сни можуть негативно позначитися на вашому житті, тому після пробудження краще прочитати молитву.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Постарайтеся обмежувати себе в грубої їжі. Можна практикувати голодування. Проведіть очисні процедури, позбавтеся від шлаків в організмі. Протипоказано вживати алкоголь і тютюн. Вразлива частина тіла — вуха. Сьогодні їх не можна проколювати і піддавати іншими операціями. Похід в перукарню і стрижка волосся також небажані.

Почалася сьогодні хвороба, як правило, безпечна. Вона не переходить на інші органи, не заразна, але вимагає негайного втручання. Лікування можна проводити і самому, якщо ви упевнені, що зможете правильно вибрати методику зцілення. Неухильно дотримуючись правил обраної методики, ви зможете швидко одужати. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то краще відразу звернутися до лікаря.

Детальніше:

фізичне навантаження

В цей день фізичні навантаження протипоказані, але дуже бажано, щоб вони були помірними. Не варто перевантажувати свій організм, витрачати всі сили на виконання фізичних вправ. Сьогодні зовні ми будемо перебувати у стані спокою і розслаблення, тоді як всередині нас буде відбуватися багато змін, органи будуть перебудовуватися і самоочищатися. А так як на це буде потрібно колосальну кількість сил і енергії, то буде дуже неправильно витратити її на важкі фізичні вправи. Користі від них не буде ніякої. А от нашкодити собі ми зможемо.

У цю місячну добу благотворно на наш організм будуть впливати вправи на розтяжку, медитації, все те, що веде до розслаблення і внутрішнього заспокоєння. Чудово буде сходити в сауну, зробити м’який масаж для зняття м’язових затисків. Також позитивно позначаться на нашому самопочутті будь-які водні процедури, наприклад, плавання, джакузі.

застілля

Постарайтеся сьогодні утриматися від переїдання, застілля будуть зайвими. Не варто вживати важку, жирну їжу. Ваша їжа в цей день повинна бути максимально легкою і здоровою. Наші органи будуть погано справлятися з переварюванням продуктів, вони будуть більше працювати на самоочищення і саморегуляцію. Тому було б дуже корисно в цей день навіть поголодувати. Більш щадний варіант – спробувати сокову дієту. Для початківців це буде безболісним варіантом розвантаження. Варто тільки пам’ятати, що не рекомендується змішувати овочеві і фруктові соки, вони погано поєднуються один з одним.

Якщо ж дієти і розвантажувальні дні не для вас, то просто спробуйте харчуватися сьогодні здорової рослинною їжею, виключивши м’ясо, жирні і жаренне страви, а також випічку. Салати, фрукти, зернові і бобові, горіхи і сухофрукти – все це буде справжнім святом для вашого організму в цей день.

алкоголь

На двадцять п’яті місячну добу вживання спиртних напоїв вкрай не бажано. Як і у випадку з їжею, не рекомендується сьогодні навантажувати організм ніякими важкими продуктами. А гірше алкоголю складно щось придумати. В цей день він буде особливо токсичний, а його негативні наслідки для нашого організму важко переоцінити. Навіть малі дози спиртного можуть бути згубними для наших органів. Особливо слід бути обережними тим, у кого є які-небудь хронічні захворювання.

Сьогодні рекомендується утриматися від вживання самих “безпечних” і умовно корисних напоїв таких, наприклад, як вино. Будь-яка доза випитого дуже погано відіб’ється на нашому самопочутті, причому ефект буде досить тривалим. Під впливом алкоголю ми можемо повністю втратити здатність раціонально мислити, приймати адекватні рішення і тверезо оцінювати ситуацію.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Цей день доречний, щоб провести його наодинці з собою і своїми думками, будьте уважні до своїх відчуттів і почуттів. Полюбіть себе, випромінюйте позитив! Адже все, що ви віддасте сьогодні світу, повернеться вам в подвійній кількості!

Похід до перукаря краще скасувати, можливі проблеми зі здоров’ям. День не сприятливий для стрижки, так як разом з волоссям ви можете втратити життєві сили і енергію.

Не бажано змінювати колір волосся і використовувати будь-які барвники, це може негативно позначитися на взаєминах з оточуючими.

Обмежте до??нтакт волосся зі світом, намагайтеся носити якийсь головний убір, так як енергії космосу в цей день можуть бути негативними.

Любов і відносини

Любов і відносини . Не самий сприятливий день для спілкування. Краще захистити себе від контактів. Колективна робота не приносить очікуваних результатів, взаємовідносини між подружжям або закоханими не складыв??ються. Навколишні зосереджені на спогляданні, на своєму внутрішньому світі. Навіть якщо ви зробите спробу зав’язати спілкування, вас навряд чи вислухають і зрозуміють.

З тієї ж причини браку енергії краще відкласти одруження. А ось інтимна близькість може подарувати короткочасне задоволення і на деяку мить навіть наповнити силами. День підходить для зачаття дитини. Народився буде нагороджений особливою інтуїцією і мудрістю.

Детальніше:

спілкування

Цей місячний день погано підходить для спілкування. Постарайтеся утриматися від будь-яких контактів з оточуючими вас людьми, не вступайте в розмови і суперечки, тримайте себе в руках і максимально контролюйте свої емоції.

Не виключено, що сьогодні вас будуть провокувати на грубі реакції і неконтрольовані зриви, але ви повинні чітко відслідковувати всі такі ситуації і не вестися на провокації, наслідки можуть бути найгіршими. Ви можете дуже зіпсувати стосунки з близькими людьми, нашкодити робочим стосункам з колегами і партнерами, втратити свій авторитет в очах керівництва.

Сьогодні постарайтеся поменше бувати на людях і як мож??про більше часу провести на самоті, сконцентруйтеся на своїх внутрішніх відчуттях і переживаннях і відключіться від подій в навколишньому вас світі. Свідомо обмежуючи себе в контактах з людьми, ви збільшуєте свої шанси на те, щоб провести цей важкий день в спокої і з мінімальними втратами енергії.

спори, з’ясування відносин

Цей день вкрай погано підходить для суперечок і будь-яких з’ясувань відносин. Не варто сьогодні розтрачувати залишки своєї енергії на те, щоб псувати настрій людям. Постарайтеся контролювати свої емоції, бути максимально стриманими у висловлюваннях.

Особливо несприятливо позначиться на вас будь-який конфлікт на роботі. Ваші колеги будуть провокувати вас на сварки і скандали як ніколи. Ви ризикуєте бути втягнутим в неприємну ситуацію, яка навіть вас не стосується. Але в підсумку постраждалою стороною можете стати саме ви. Будьте пильні і відразу йдіть з того місця, де виникають сварки і конфліктні з??туації. Особливо будьте обережними в спілкуванні зі своїм керівником. Будь-яке неправильне слово або зайва агресивність можуть стати приводом для дуже неприємних для вас наслідків у майбутньому.

одруження

Цей день погано підходить для одружень і заручин. Місячні енергії не сприяють початку нового етапу в житті, починати що-небудь сьогодні протипоказано. А особливо не варто приймати важливі рішення, кардинально впливають на ваше майбутнє і долю. Будьте вкрай обережні, обміркуйте багаторазово такий важливий для вас крок, не варто йти в ЗАГС навіть якщо вам здається, що ваше рішення остаточне.

Сім’ї, які будуть створені на двадцять п’яті місячну добу будуть постійно відчувати фінансові труднощі і стикатися з проблемами грошового характеру. Зовнішні складні обставини будуть кардинальним чином впливати н?? ваше внутрішнє самопочуття, викликаючи душевний дискомфорт і психічні розлади.

Якщо дивитися в цілому, то цей день більше підходить для розлучень. Цей невтішний процес проходить сьогодні, як правило, спокійно, без скандалів, істерик і з’ясування стосунків.

секс

Секс на двадцять п’яті місячну добу не протипоказаний, але краще знати в ньому міру. Постарайтеся, щоб ваші інтимні відносини сьогодні були романтичними і спокійними, не варто нікуди поспішати. Ваші пози повинні бути розслабленими і максимально комфортними для обох. Спробуйте трохи поекспериментувати з місцем. Наприклад, добре буде зайнятися сексом де-небудь у воді, в морі або у ванній.

В деяких джерелах зустрічається рекомендація в якості прелюдії випити вина. Це сприятиме глибокому і якісному розслабленню обох партнерів, допоможе зняти м’язові і психо-емоційні затискачі і отримати максимальне задоволення від процесу. Пам’ятайте тільки, що вживання алкоголю у великих дозах у цей день небажано, тому перед сексом рекомендується випити не більше келиха вина.

зачаття

Ці місячні добу цілком підходять для зачаття, адже діти, зарожденные сьогодні будуть володіти дивовижною долею та сильним характером, який допоможе їм впоратися з самими складними життєвими обставинами.

Зачаті на двадцять п’яті місячну добу часто мають понад здібності, які починають проявлятися ще з ранніх років. У них сильно розвинена інтуїція і передчуття. Часом це буде незрозуміло і дуже дивно, але краще все ж довіряти їх внутрішнього голосу, він може врятувати від багатьох неприємностей.

Друзів у таких людей буває зовсім небагато, але вони віддані, у своїх почуттях. Якщо люблять – так до самозабуття, якщо ненавидять – так всім серцем. Хоча ворогів у них практично ніколи і не буває теж, так як на негативні емоції їх спровокувати вкрай складно. Та й в принципі зрозуміти, що у них на душі, не так і легко. Ці люди потайні й замкнуті особистості, які віддають перевагу самотність будь тусовок і шумним компаніям.

Робота і творчість

Робота і творчість . Підшукайте собі такі заняття на роботі, які вимагають зосередження і посидючості. Нові проекти починати не можна. Займіться завершенням старих. При вирішенні складних питань можна керуватися інтуїцією чи шукати навколо себе знаки. Фінансова діяльність буде вдалою, як і торгівля і будь-які операції з нерухомістю. На сьогоднішній день можна призначити судові розгляди.

Науковим працівникам і людям мистецтва рекомендується продовжувати роботу в колишньому темпі. Помітних впливів на їх діяльність сьогоднішній день не вплине. Студенти можуть зайнятися самоосвітою, але здавати сьогодні іспити не рекомендується.

Детальніше:

починання

Двадцять п’яті місячну добу – поганий час для починань, для відповідальних завдань і складних проектів. Сьогодні ми будемо вкрай пасивними і не налаштовані на будь активності. Нам буде дуже складно зберігати концентрацію і уважність, тому в будь-якій справі, яким ми ризикнемо зайнятися в цей день, можливі помилки і проколи. Тому краще неспішно займайтеся завершенням раніше розпочатих справ, без поспіху розбирайтеся зі своїми старими “хвостами”, робіть звіти, наводьте порядок в думках. Можете навіть почати планування майбутніх проектів та активностей. Але про їх реалізації поки забудьте.

В цей період більшість людей буде чувствов??ть втому і апатію, їм не буде хотітися нічим займатися. Можливо, прозвучить дивно, але не варто з цим боротися, прислухайтеся до себе і до своїх бажань, дійте тільки по самопочуттю. Ваш організм зараз краще знає про свої потреби. І якщо вам буде необхідний відпочинок, а на роботі буде чекати багато важливих справ, без сумнівів залишіться вдома. Не варто працювати з останніх сил, будь-які активні дії можуть бути на шкоду і навіть стати причиною хоч і не серйозних, але неприємних захворювань.

бізнес

Двадцять п’яті місячну добу – неоднозначний день для ведення бізнесу. З одного боку ви можете займатися сьогодні справами практично в усіх сферах, а з іншого – вирішення важливих справ і завдань все ж варто відкласти. Цей день, наприклад, буде дуже вдалим майже для всіх операцій, пов’язаних з нерухомістю, але невдалим для працівників сфер торгівлі і юриспунденції.

У цей місячний день не рекомендується підписувати будь-які важливі для вашої компанії та кар’єри контракти, велика ймовірність негативних наслідків від таких угод. Також постарайтеся не проводити робочих поїздок і нарад, не призначайте зустрічей з партнерами, утримайтеся від проведення пе??еговоров. Вдалими будуть будь-які ваші ініціативи та спонтанні рішення. Особливо не варто висловлюватися і обговорювати ті питання і теми, в яких ваша компетентність залишає бажати кращого.

Сьогодні нам буде дуже складно направляти енергію зсередини назовні, ми будемо схильні до самоаналізу, роздумів, більшу частину дня будемо перебувати у філософському настрої. Тому не варто боротися з собою і проявляти активність тоді, коли краще займатися рутиною, залишитися наодинці з собою і своїми думками.

грошові операції

На двадцять п’ятий місячний день грошові операції не забороняються, але в будь-яких питаннях, пов’язаних з грошима, варто бути максимально акуратними. Не завжди нам буде вдаватися приймати правильні рішення, сьогодні вони можуть бути імпульсивними і іноді спонтанними. Тому ризикувати великими сумами грошей не варто. Обмежтеся дрібними витратами і дешевими покупками.

У бізнесі в цей день не рекомендується робити великі оплати за контрактами, займатися інвестиційною діяльністю, укладати нові угоди та підписувати договори. Не потрібно також зв’язуватися з кредитами, ви можете зробити не найкращий вибір, який в перс??ективе може принести великі збитки.

Що ж стосується особистих витрат і покупок у будинок, то постарайтеся не купувати нічого дорогого, навіть якщо вам здається, що ця покупка виправдана і необхідна. Як мінімум почекати з цим придбанням один день. Можливо, потреба в ньому відпаде дуже швидко.

спілкування з начальством, податки

Сьогодні в загальному дуже невдалий день для спілкування з людьми, і рекомендується по можливості максимально уникати будь-яких контактів. Але у випадку з керівництвом все не так критично. Можете сміливо спілкуватися з ним по поточних робочих питань. Якщо ви будете проявляти витримку, не будете дозволяти собі бути надмірно емоційним, ваші аргументи будуть раціональними і логічними, тоді спілкування з начальством не обіцяє вам в цей день нічого поганого. Але пам’ятайте, що в будь-якому питанні, з яким ви зверніться до свого начальника, ви повинні бути експертом. Мінімальна некомпетентність може дорого вам коштувати.

Але вам??віт бути дуже обережним, якщо ви відчуваєте, що з самого ранку щось йде не так, що вам складно впоратися зі своїми емоціями та контролювати себе навіть у простих ситуаціях. Якщо вас дратують люди, якщо ви постійно нервуєте з будь-якого приводу, тоді постарайтеся уникнути контакту з начальством. Великі ризики того, що ви не зможете себе тримати в руках і скажете щось зайве. Це може дуже нашкодити вашим відносинам і зіпсувати вашу репутацію в очах керівника.

зміна місця роботи

В цей день міняти місце роботи категорично не рекомендується. Таким вчинком ви можете принести багато шкоди своїй кар’єрі, погіршити фінансове становище і поставити хрест на своїх амбіціях. Місячні енергії сьогодні зовсім не сприятливо впливають на зміну місця роботи.

Існують великі ризики, що будь-які нові починання на двадцять п’яті місячну добу завершаться невдало. Тому потрібно бути особливо обережними з початком нового етапу в житті, зі стартом складних справ, які будуть впливати на ваше майбутнє. Всі важливі рішення сьогодні потрібно приймати дуже виважено і обдумано. І якщо у вас є хоч малейш??е сумніви з приводу їх раціональності, без роздумів відмовтеся від того, щоб займатися цією справою на двадцять п’яті місячну добу.

Те ж стосується й зміни місця роботи. Краще ще раз все добре обдумайте, зважте всі “за” і “проти”. Не варто “рубати з плеча” і діяти під впливом емоцій. Велика ймовірність того, що пропозиція, яку до вас надійде, буде не найкращим, як фінансово, так і з точки зору перспективи розвитку вашої кар’єри. Повірте, ви заслуговуєте кращого.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Двадцять п’ятий день місячного місяця – просто чудовий час для того, щоб зайнятися питаннями нерухомості. У цей день ви можете проводити будь-які угоди, робити оплати та підписувати договори купівлі-продажу. І хоч цей період вважається несприятливим для фінансових операцій, пов’язаних з великими сумами грошей, можете не турбуватися. Якщо угода з нерухомості, яка повинна завершитися сьогодні, була давно і добре спланована, якщо ви все обдумали і на 100% впевнені у своєму рішенні, тоді можете бути спокійні, все завершиться дуже вигідно для вас.

В цей день рекомендує??я вкладати вільні гроші в нерухомість, використовувати її як довгострокову інвестицію. Куплені квадратні метри принесуть вам великий грошовий дохід, що дуже поліпшить ваше фінансове становище.

Але будьте обережні, не варто зв’язуватися з неперевіреними людьми, підписувати сумнівні контракти з дуже вигідними умовами. Це не обіцяє вам нічого гарного, з великою ймовірністю така угода виявиться махінацією, а ви станете жертвою шахраїв.

творчість

В цей день можете спокійно займатися розпочатими раніше творчими справами. Для цього не існує ніяких протипоказань. Місячні енергії сьогодні нейтральні по відношенню до цієї сфери нашого життя. Але будьте обережні, не варто починати ніяких нових творчих проектів, так як двадцять п’ятий місячний день – вкрай поганий час для нових справ, для початку нового етапу в житті і взагалі все, що пов’язано з якимись починаннями.

Сьогодні потенціал творчих людей, всіх тих, які пов’язали своє життя з прекрасним, буде на високому рівні. Вам буде легко творити, вигадувати нові сюжети і опрацьовувати деталі. Це час, коли кажуть, ??то до творця приходить муза. Вас буде відвідувати багато креативних ідей і планів, буде бажання взятися за все і відразу. Але пам’ятайте, що не варто приступати ні до чого нового. Краще зафіксуйте і обміркуйте всі свої ідеї, а до їх реалізації приступите в інший день.

наука

Цей день вдалий для продовження будь-яких ваших наукових досліджень. Можете з успіхом продовжувати всі розпочаті раніше справи, займатися своїми проектами і дослідженнями. Але забудьте про те, щоб приступати до якогось новій справі. Двадцять п’яті місячну добу – точно не найкращий час для старту будь-яких справ. Особливо це стосується творчих людей і тих, хто займається наукою. В цей день буде дуже складно сконцентруватися на новому процесі, приділити цим завданням достатню кількість уваги. Тому можливо, що все зійде з рук геть погано, і результат буде визначений ще в початку.

Для того, щоб отримати максимальний ефект від своєї раб??ти, постарайтеся не залучати до своїх досліджень колег і однодумців. Ніхто вам сьогодні особливо не допоможе, оточуючі люди будуть тільки заважати і дратувати. Ви будете відволікатися на непотрібні розмови, і витрачати свою енергію даремно.

мистецтво

В цю добу Місяць практично не робить ніякого впливу на сферу мистецтва. Тому будь-яка активність і результат буде залежати тільки від вас. Якщо ви будете відчувати в собі сили і бажання, можете сміливо займатися раніше розпочатими проектами, завершувати свої старі справи. Якщо ж внутрішнього позиву творити у вас не виникне, не варто себе змушувати робити щось через силу. Ви спокійно можете відкласти всі свої справи до кращих часів. Варто тільки пам’ятати, що навіть при позитивному настрої і бажання займатися мистецтвом, сьогодні не потрібно починати нічого нового, не приступайте до нових творчих проектів. Велика ймовірність того, що ви не довіру??єте їх до розуму і закинете, не встигнувши почати. Ваша енергія буде витрачена даремно.

Якщо ж займатися мистецтвом самому у вас бажання не виникне, то можете просто відвідати виставки, картинні галереї, музеї. Сміливо дозвольте собі відпочити від роботи і насолодитися прекрасним, це позитивно позначиться на вашому самопочутті.

навчання (іспити)

На двадцять п’ятий місячний день можна сміливо продовжувати навчання, особливих енергетичних перешкод для цього не буде. Будь-який результат у цей день буде залежати тільки від вас самих. Наскільки старанно і ретельно ви будете займатися, як старанно будете підходити до процесу, тільки це і визначить ваш успіх у навчанні. В цей період буде зовсім не важливо, наскільки ви були гарні в навчанні раніше, наскільки легко вам давався новий матеріал. Будь-яка людина, який доклав достатньо зусиль, буде здатний запам’ятати навіть найскладнішу інформацію.

Студентам сьогодні рекомендується бути максимально старат??льными у навчанні, не лінуватися і докласти максимум зусиль для досягнення хорошого результату. Пам’ятайте тільки, що не варто братися за вивчення абсолютно нових для вас тим, цей день дуже поганий для будь-яких починань.

Сьогодні здавати іспити не рекомендується, результати можуть бути непрогнозованими.

домашні справи (ремонт, прибирання)

На двадцять п’яті місячну добу можна займатися нескладними справами по будинку. Сьогодні можете присвятити вільний час усього, що не вимагає надмірних затрат сил та енергії. Добре на вашому стані позначаться будь-які дрібні справи, як то наведення порядку в шафах, протирання пилу, приготування їжі. Кухня – мабуть, це найкраще місце, де вам сьогодні буде дуже легко розслабитися, відновити внутрішню енергію і сили. Звичайно, варто пам’ятати про те, що в цей день застілля протипоказані, тому краще заготовити продуктів та домашніх напівфабрикатів, з яких легко буде зробити якесь смачне блюдо, але в наступний раз. А в цей день можете побалувати себе вегетаріанськими шедеврами, придумати смачні десерти з фруктів, зробити фруктовий сік.

Що ж стосується великих і складних домашніх справ, таких як ремонт, прибирання, поклейка шпалер, перестановка меблів, то про них сьогодні краще забути. Будь-які енергетично затратні справи настійно рекомендується відкласти.

Народжена в цей день

Народжена в цей день наділений мудрістю вже з народження. Дорослішаючи, він стає мислителем і спостерігачем. В його словах і жестах прихована вища сила. Він наділений особливим психологічним даром. Як правило, не має багато друзів, так як веде пасивну життя філософа і має славу дивакуватим. Фортуна завжди на його боці. Він не любить активних дій, вважаючи за краще подумки переживати різні ситуації. Удача відвернеться від нього, як тільки він почне використовувати свій дар на зло. Люди, народжені у двадцять п’ятий день і згорнули з благородного шляху, приречені на закоснелую і нічим не примітну життя.

Подробиці 25 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів