Двадцять четвертий місячний день

Сьогодні наше тіло знаходиться під контролем розуму. Двадцять четвертий день — день пробудження і трансформації чоловічої енергії. Раніше цей день був пов’язаний з фалічними культами. Так що сьогодні вдалий час для інтрижок, інтимної близькості і зачаття дитини. Подружні відносини наповнюються теплом.

24 місячні добу
Період: 16 травня 03:03 – 17 травня 03:16
Фаза: Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Риби
Період: 15 травня 05:24 – 17 травня 17:35

Події 24 місячні добу:16.05.2020 3:03
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць у знаку РибиСимволи 24 місячні добу:Символ – ведмідьКамені –бірюза, малахіт, нефрит блакитний, обсидіан повітряний, цитрин, чорна яшма

Також сьогодні вдалий день для контролю своїх фізичних сил, для приборкання своєї природи. Рекомендуються навантаження на м’язи, тренування, активну участь у заходах. Сьогодні у вас може відкритися друге дихання, ви можете відчути, як у вас зростає фізична міць, пробуджуються нові сили. Використаєте їх на державотворчі процеси. Якщо ви відчуваєте себе виснаженим або з народження є слабкою людиною, то виснажувати себе тренуваннями не варто. Дозволено в цей день залишитися вдома і відпочити, відновити сили.

Стародавні єгиптяни саме у цей день починали закладку для будівництва нової піраміди. Вони знали, що енергія сьогоднішнього дня робить всі починання вдалими. Сьогодні можна починати будівництво будинку або закладати фундамент великих проектів. Вивчайте навколишнє вас інформацію, вона може виявитися важливою. Є ймовірність, що на вас зійде одкровення. У минулому люди в цей день практикували спілкування зі стихіями, з силами природи. Сьогоднішні сни в основному вказують на проблеми сексуального характеру.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Сьогодні можна добре харчуватися, так як енергія в організмі швидко спалюється. Краще пити менше рідини. Алкоголь і тютюн заборонені. Зміцнюйте своє здоров’я, займіться аеробікою або йогою. По??од в перукарню краще відкласти. Стрижка волосся сьогодні може накликати на вас хвороби.

Захворювання сьогоднішнього дня, як правило, безпечні, проходять без ускладнень. Лікуватися можна за допомогою трав’яних відварів, силових вправ. Вживати медикаменти теж дозволено, але в міру. Сьогодні стають вразливими органи відтворення і статеві органи. Якщо вас спіткало захворювання репродуктивної системи, це ознака того, що ви неправильно витрачаєте енергію, використовуєте її для негативних справ.

Детальніше:

фізичне навантаження

Двадцять четверті місячні суті – відмінний час для будь-яких фізичних навантажень та занять спортом. В цей день буде дуже добре, якщо вам вдасться приділити час походу в тренажерний зал, прогулянці на свіжому повітрі, виконання будь-яких завдань, що вимагають фізичної сили і витривалості. Постарайтеся бути максимально активними, не лінуйтеся і не проводите весь день, сидячи за комп’ютером або лежачи на дивані.

Опрацюйте сьогодні усі свої слабкі м’язи, спробуйте дати організму нестандартні навантаження, зробити незвичні для вас вправи. Але не варто піднімати тяжкості, займатися важкою атлетикою і будь-якими видами спорту, пов’язаними з підняттям гантелей, штанг і інших тягарів. Високі ризики отримати неприємну травму.

Головне завдання будь-яких вправ, які ви будете виконувати сьогодні, – досягнення гармонії між фізичним і духовним. Тому добре буде зайнятися медитаціями, хатха-йогою, цигун і будь-якими іншими східними практиками.

застілля

У 24 місячні добу голодувати не бажано. Навпаки, спробуйте урізноманітнити свій раціон харчування, можна пройтися по ринку або магазинах і купити потроху все, що підкаже ваше тіло.

алкоголь

Сьогодні від вживання алкоголю в будь-яких дозах вкрай рекомендується утриматися! Постарайтеся не пити взагалі, але якщо вже так станеться, що ви будете вживати алкогольні напої, пийте якомога менше і тільки якісний алкоголь!

У цей день всі наші органи будуть працювати на межі своїх можливостей, будуть перебудовуватися на нові енергії. Тому важка їжа, і вже тим більше алкоголь, можуть лише зашкодити цьому процесу. На додачу до стандартного похмельному синдрому ви можете отримати дуже неприємні наслідки у вигляді загострення хронічних захворювань. Навіть невеликі дози випитого нададуть своє погане впливу?? на наш організм. А так як багато їсти сьогодні також не рекомендується, то ви швидко сп’янієте, відчуєте нездужання і слабкість. Тому будьте вкрай обережні, практикуйте в цей день максимальне утримання від їжі і випивки. По можливості краще сьогодні голодувати.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

В цей день у вас буде меланхолійне і філософський настрій, обмежте контакти з соціумом, побудьте наодинці з собою. Не лякайтеся сумним думкам, вони пройдуть. Будьте уважні до своїх душевних поривів і бажань, поставтеся до них з увагою. Вам буде складно зосередитися на складних проектах і завданнях, тому зробіть для себе день спокою і відпочинку.

Не рекомендується скорочувати волосся, може відчутно погіршитися здоров’я.

Сьогодні рекомендується використовувати тільки темні барвники для волосся, не експериментуйте з світлими відтінками, це негативно позначиться на ваших стосунках з колегами.

Зробіть якусь нехитру природну зачіску, не потрібно робити з волоссям нічого радикального.

Любов і відносини

Любов і відносини . Навколишні сьогодні налаштовані благодушно. Можливо, не всі захочуть спілкуватися, але грубити і грубіянити люди сьогодні не мають наміру. Якщо ви хочете приємного спілкування, будьте ласкаві й усміхнені. Злі, цинічні жарти і сарказм можуть відштовхнути від вас співрозмовників або налаштувати їх проти вас.

У любовних стосунках будьте щирі. Влаштуйте романтичну вечерю, експериментуйте в ліжку, але не зловживайте сексуальними практиками. Для одруження день не самий вдалий, весілля краще перенести. Зачата сьогодні дитина буде трохи незграбним, але доброю людиною з великим апетитом. Оточуючі будуть його любити, при правильному вихованні він багато чого доб’ється. Батькам слід захистити його від ліні.

Детальніше:

спілкування

Сьогодні можете дати волю своїм бажанням і не стримувати себе в спілкуванні. Будь-які контакти з людьми будуть вам на користь. Ви можете сміливо спілкуватися як з близькими людьми, так і з малознайомими і зовсім чужими. В цей день енергії Місяця благотворно впливають на людей, роблячи їх спокійними, життєрадісними і позитивними. Тому, перебуваючи в соціумі, ви не ризикуєте втратити свою внутрішню гармонію і заподіяти шкоду своєму психо-емоційного стану так, як це було у попередню добу.

З чим була пов’язана ваша робота, буде дуже добре, якщо ви зможете в цей день бути як можна більше на публіці. Виступайте на конференціях, де??айте доповіді, організовуйте наради в офісі, спілкуйтеся з колегами та знаходьте однодумців. Піде на користь також спільна робота, енергія групи допоможе досягти ефекту синергії і поліпшити результати вашої праці.

Після роботи приділіть час своїй родині, оточіть їх увагою і турботою. Обговоріть поточні справи, поділіться своїми думками, сплануйте спільний найближчий відпустку. Відвідайте своїх батьків, а якщо вони живуть далеко, обов’язково зателефонуйте їм сьогодні. Ваші близькі високо оцінять таку турботу, а ви відчуєте справжнє тепло і щастя сімейного життя.

спори, з’ясування відносин

Цей день зовсім не підходить для суперечок і з’ясування стосунків! Сьогодні один з найгірших періодів місяця для прояву негативних емоцій. На двадцять четвертий місячний день ми будемо мати надмірно сильною енергетикою, яка, якщо буде спрямована не в те русло, здатна заподіяти багато шкоди як нам самим, так і оточуючим нас людям.

У цей день не рекомендується затівати суперечки і сварки як з близькими вам людьми, так і з абсолютно чужими і незнайомими. Постарайтеся бути максимально толерантними і стриманими, контролювати свої слова і вчинки. Адже сьогодні не виключено, що ви можете стати жертвою провокацій. Вам можуть нахамити у магазині, може грубо відповісти колега, ваша друга половинка може проявляти раптові сплески емоцій. Але ніщо не повинно потривожити ваш внутрішній спокій і вивести з себе. Пам’ятайте, що це все тимчасово, сьогодні на багатьох знаходять секундні емоційні пориви, якими складно управляти.

одруження

Шлюб в цей день не протипоказаний, але якщо є можливість, виберіть для початку свого сімейного життя більш відповідний період.

Двадцять четверті місячну добу – це ідеальний час для створення тих сімей, які планують завести багато дітей. Енергії сьогоднішнього дня благотворно впливають на здоров’я і на можливість продовження роду. Тому якщо в плани вашої пари не входить мати велику кількість дітей або ви взагалі вирішили поки їх не заводити, будьте обережні з укладанням шлюбу. Адже вас можуть чекати деякі несподіванки, які будуть йти в розріз з вашими початковими планами.

Партнерів??ри, які зв’яжуть себе узами шлюбу сьогодні, будуть щасливі в сімейному житті, якщо в їх світогляді і ціннісних поняття духовне переважає над матеріальним, якщо вони постійно перебувають у пошуках себе і свого духовного шляху, прагнуть до саморозвитку і ніколи не зупиняються на досягнутому.

секс

Сьогодні просто чудовий день для сексу! Буде дуже добре, якщо ви не будете себе стримувати і повністю відчуєте всю радість від інтимної близькості! Можете займатися сексом стільки, скільки вам буде хотітися, не варто обмежувати себе в цьому.

Стародавні вірили, що цей день пов’язаний з родючістю, тому на двадцять четверті місячну добу займатися сексом настійно рекомендується. Хороший секс у цей день допоможе вам позбавитися від психо-емоційного дискомфорту, зняти накопичився стрес і втому, він буде володіти хорошим профілактичним ефектом, допоможе вам впоратися з дрібними недугами. Можна сміливо стверджувати, що секс у цей день цілителів!

Але будьте уважні у виборі партнера. Не варто вступати в інтимні стосунки з незнайомими людьми. Це повинен бути ваш перевірений партнер, якому ви довіряєте, а ще краще, до якого відчуваєте теплі почуття або навіть любов.

зачаття

Сьогодні хороший день для зачаття. Діти, які були зачаті в цей день, ростуть трохи незграбними і незграбними у своїх жестах і манерах, але в душі вони дуже добрі і лагідні, м’які і безкорисливі люди. Вони володіють великою фізичною витривалістю і високими моральними якостями, ніколи не брешуть і завжди щирі у своїх вчинках і думках. Що, втім, не завжди може послужити їм хорошу службу, так як багато людей не люблять чути про себе гірку правду, вважаючи її солодкої ложі.

Зачаті на двадцять четверті місячну добу іноді в очах оточуючих можуть здаватися грубими і цинічними людьми, не здатними на ніжні чув??тва. Але це, звичайно, не завжди так. З близькими і рідними ці люди будуть вести себе дуже чуттєво і толерантно.

У зачатих сьогодні людей існують підвищені ризики заразитися інфекційною хворобою, так як вони мають не самим кращим здоров’ям. Їм потрібно бути особливо уважними до дотримання правил гігієни та стерильності.

Робота і творчість

Робота і творчість . День вдалий для всіх активних та цілеспрямованих людей. Можна починати нові справи і обговорювати поточні. День гарний для фінансових операцій і торгівлі. Сьогодні все буде удават??ся, якщо ви докладете зусиль. Місяць також сприяє творчим людям. Сьогодні з успіхом пройдуть концерти, виставки, покази, вистави. Не лінуйтеся, використовуйте всю енергію для здійснення будь-яких справ. Чим більше встигнете сьогодні, тим краще. Слабким і невпевненим у собі людям краще залишитися вдома або відправитися на природу, щоб відпочити.

Детальніше:

починання

Двадцять четверті місячну добу – дуже гарний час для будь-яких починань. Ще в стародавніх книгах сказано, що ті, хто закладуть перший цеглину у фундамент своєї справи сьогодні, зможуть побудувати не просто будинок, а справжній величезний замок. Звичайно, не варто це сприймати лише буквально. Просто майте на увазі, що якщо ви планували які-небудь великі починання, то це один з найкращих періодів для цього.

Після складного, енергетично слабкого і утомляющего попереднього дня, коли Місяць увійшла в свою четверту, останню фазу циклу, ці добу будуть воістину прекрасні! Ви будете відчувати прилив життєвих сил, будете здатні приймати складні та неоднозначні рішення, брати на себе відповідальність за них, ризикувати і вигравати. Тому дійте без роздумів! Починайте свої авантюрні проекти, не бійтеся йти ва-банк. З великою часткою ймовірності все, що розпочато в цей день, закінчиться дуже позитивно, результати вас дійсно порадують.

бізнес

В цей день беззастережно можете займатися бізнесом. Ніяких перешкод для цього не буде. Ви можете починати нові проекти, так і продовжувати старі. Будь-які важливі, термінові справи, такі, які вимагають підвищеного рівня відповідальності та уважності, – все сьогодні буде у вас вдаватися чудово! Ваші колеги та партнери будуть вашими однодумцями, вони будуть вам допомагати і сприяти у всьому. Не бійтеся просити у них порад, якщо ви не до кінця впевнені в правильності свого рішення.

Цей день буде дуже вдалим для всіх, хто працює в будівництві, в сферах нерухомості, торгівлі, рекламному бізнесі. Ви без сомнени?? можете починати будь-які проекти, пов’язані з вашою діяльністю. Наприклад, сьогодні вдалим буде старт нової рекламної кампанії або початок будівництва нового об’єкта.

У цю місячну добу без коливань можете підписувати договори, вести переговори з новими партнерами, здійснювати оплати за поточними рахунками і займатися інвестуванням.

грошові операції

На двадцять четвертий місячний день можна без сумнівів займатися будь-якими фінансовими справами. Цей період гарний для того, щоб отримувати гроші, так і для того, щоб їх витрачати. Сьогодні можна, наприклад, робити великі покупки. Не важливо, це буде цінне придбання для будинку або велике інвестиційне вкладення в бізнесі. Будь продумані угоди принесуть вам прибуток.

Якщо у вас є потреба в кредиті, можете сміливо його оформляти. З великою ймовірністю ви отримаєте очікуваний фінансовий результат від цього. Також сьогодні можна підписувати робочі контракти, що стосуються будь-якої зі сфер бізнесу.

Вдало ??лягають справи у тих, хто торгує на фінансових ринках. Ви можете здійснювати ризиковані і спонтанні угоди. Такі дії будуть виправдані отриманим результатом, ймовірність невдалого результату цих операцій сьогодні мінімальна.

спілкування з начальством, податки

В цей день можете спілкуватися з начальством. Тільки пам’ятайте, що навіть у таке відносно благополучний час не варто торкатися гострих питань. Обговорюйте не дуже важливі, другорядні теми, питайте поради щодо поточних робочих питань. Але пам’ятайте, що з керівником завжди потрібно бути на чеку. Сьогодні настрій у нього може змінюватися абсолютно спонтанно. І якщо в один момент він посміхається і доброзичливо налаштований по відношенню до вас, то наступного може проявляти неконтрольовані напади гніву і злості. Звичайно, такі крайні стану все ж рідкість, швидше виняток, а не пр??вило, але вони можливі.

Не обговорюйте зі своїм шефом питання заробітної плати, зате можете підняти питання своїх функціональних обов’язків. Якщо ви відчуваєте, що вже давно виросли зі своєї поточної посади, сьогодні гарний день, щоб це обговорити. З великою часткою ймовірності ви отримаєте те, що попросите. А питання фінансової компенсації обговоріть у більш відповідний для цього час. Ваша праця та ініціативність не залишаться без уваги.

зміна місця роботи

Якщо ви зібралися міняти місце роботи, то найкращий час для цього складно придумати. Сьогодні ви можете сміливо починати пошуки нового роботодавця, ходити на співбесіди, відправляти резюме. Місяць дуже позитивно впливає на всі активності, пов’язані із змінами в наших кар’єрах.

Але варто тільки пам’ятати, що успіх сприяє у цей день тільки енергійним, впевненим у собі, активним людям. Ви не повинні бути нерішучими і сумніватися у своєму виборі. Проявіть свої найкращі риси, покажіть себе з кращих сторін. В такому випадку ви маєте всі шанси отримати хорошу роботу і значно поліпшити своє фінансове по??ожение.

Також точно визначитеся з тим, які функціональні обов’язки вам підійдуть найбільше. Врахуйте весь свій негативний (втім, як і позитивний) досвід на попередньому місці роботи і з максимальною користю використовувати його при пошуку нової посади. При прийнятті рішення і новому місці роботи звертайте увагу не тільки на такі фактори, як заробітна плата та посаду, але і оцініть обстановку в офісі. Якщо там працюють розлючені і нервові люди, вам навряд чи варто погоджуватися працювати в цій компанії.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

В цей день місячного календаря можете займатися будь-якими операціями з нерухомістю. Що б ви не планували, що б не збиралися зробити зі своїми квадратними метрами, будь-яка справа має завершитися успішно.

Сьогодні хороший період для того, щоб купувати квартиру, в якій ви плануєте жити самі. Ви зробите вдалий вибір, а місячні енергії двадцять четвертого дня будуть сприяти тому, що гармонія, затишок і щастя будуть оточувати ваше житло довгі роки!

Якщо ж ви запланували продати або здати нерухомість в оренду, то є великі шанси, що вам попадеться вдячний і грошовий клієнт. Угода пройде швидко і успішно. Можете абсолютно не хвилюватися за фінансову сторону справи, ви не залишитеся у програші укласти дуже вигідний для себе контракт.

творчість

Двадцять четверті місячну добу – досить хороший день для творчості. Сьогодні можна продовжувати займатися своїми старими проектами, так і приступати до нових справах. Вас будуть відвідувати креативні ідеї, цікаві задумки, вам буде хотітися творити і наповнювати своє життя прекрасним!

Добре в цей день будуть складатися всі бізнес-проекти, пов’язані з творчою сферою. Ви зможете отримати відчутну фінансову прибуток, познайомитися з новими цікавими людьми, зав’язати вигідні знайомства, знайти нових партнерів та однодумців. Постарайтеся більше часу проводити сьогодні в місцях скупчення творчих лю??їй, відвідувати виставки та різні творчі заходи.

Якщо ж творчість не входить в ваш коло інтересів, то не обов’язково заповнювати нею свій день. Але якщо ви відчуєте в цьому потреба, то без роздумів займіться чимось креативним і цікавим. Сьогодні потрібно бути уважними до своїх підсвідомим бажанням.

наука

Сьогодні цілком підходящий час для продовження наукових досліджень. Ви можете присвятити науці достатньо часу, але не варто займати цим видом розумової праці весь день. Постарайтеся без зайвої напруги підтягнути свої важливі справи, можливо, навіть почати нові розробки. Але не варто віддавати вирішення наукових завдань весь свій вільний час. Ви можете швидко вичерпати весь свій розумовий та енергетичний потенціал.

У цей день добре працювати в групах, просто чудово, якщо у вас вийде залучити до своїх досліджень колег. Також можете багато часу приділити викладання, приватним занять. Сьогодні нова інформація буде сприйматися вашими учнями набагато простіше, ніж в інші дні, тому ви отримаєте велике моральне задоволення від виконаної роботи.

мистецтво

Цей день добре підходить для занять мистецтвом. Місячні енергії цього періоду сприятливо впливають на всіх творчих людей, хто за родом занять пов’язаний з креативними проектами і нестандартними завданнями. Якщо ви заробляєте на те, що продаєте свої твори, то цей день складеться для вас максимально вдало. Сьогодні ви можете отримати хороший фінансовий дохід, вигідну пропозицію партнерства, знайти вдячних покупців. Мистецтво і бізнес будуть дуже тісно пов’язані.

Крім того у вас легко буде проходити процес створення нових шедеврів. Ви відчуєте справжній прилив енергії і натхнення у вашій роботі будуть успішно виходити найскладніші елементи, і ви зможете використовувати самі незвичайні техніки для їх створення. Але майте на увазі, що важливо не перевтомлюватися і не гнатися за тим, щоб встигнути якомога більше. Поставте за мету собі сьогодні якість роботи, а не її кількість.

навчання (іспити)

З чистою совістю можете присвятити цей день навчання, для цього час дуже підходить. Енергії двадцять четверте місячної доби як не можна краще підходять для запам’ятовування нової інформації, для розуміння самих складних концепцій. Все буде даватися легко і просто. У цей день, наприклад, добре починати вчити нові іноземні мови, вивчати нові техніки і предмети, так як наш мозок буде вистачати все буквально на ходу. Також легко будуть проходити будь-які навчальні майстер-класи, уроки хенд-мейду.

Для студентів це дійсно просто “зоряний час”. Постарайтеся в цей день якомога більше часу пров??сті, навчаючись. Ви закладете хороший фундамент, на основу якого вам буде легко накласти будь-які знання.

Що стосується здачі екзаменів, то цей день не найсприятливіший. Тестування сьогодні краще не проходити.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Цей місячний день відмінно підходить для виконання всіх домашніх справ. Можете планувати на сьогодні будь активності, пов’язані з будинком. Це може бути як великий ремонт, так і невелика прибирання, наведення порядку в кімнатах. Добре буде, якщо домашні клопоти ви зможете розділити зі своєю сім’єю. Спільна праця зміцнить ваші стосунки і дуже вас зблизить.

Також у цей день добре виконувати будь-які справи в саду, на вулиці. Наприклад, можете посадити дерево чи пофарбувати паркан, забратися в городі. Фізична активність на свіжому повітрі дуже піде вам на користь.

На двадцять четверті місячну добу рекомендується позбавитися від всього непотрібного і того, що вас обтяжує життя. Це можуть бути як матеріальні речі, так і духовна прив’язаність. Тому без жалю викидайте старі речі, це добре очистить енергетику вашого будинку.

Народжена в цей день

Народжена в цей день володіє величезною енергією. Природа наділяє його талантами в різних областях. Зазвичай ця людина не відступає від справи, за яку взявся, поки не доведе його до кінця. На оточуючих він може справляти враження дивного або дивакуватого людини. Через нерозуміння в ньому часто прокидається бажання піти в себе, ізолювати себе від суспільства. З іншого боку, цим людям притаманна жадібність, заздрість, егоїстичність.

Подробиці 24 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів