Уві сні випадають гнилі зуби без крові – тлумачення сну

Сновидіння з зіпсованими випадними зубами – поганий знак, згідно трактуванню більшості сонників. В житті сновидца можуть відбуватися неприємності у фінансовій сфері, сімейних відносинах, в кар’єрі і в інших ситуаціях.

Не варто відразу лякатися свого бачення, грамотна розшифровка сну дозволить запобігти негативні явища в житті.

Гнилий зуб Сонник Міллера

Міллер трактує випадання зубів, як неприємний знак, який можна розшифрувати в залежності від деталей:

 1. Випадання гнилих зубів – до серйозної хвороби. Сонник рекомендує відкласти важливі справи і зайнятися своїм здоров’ям, щоб запобігти розвитку захворювання.
 2. Випав різець – до труднощів, нещасть або хвороби. На службі у сновидця відбудеться неприємна зустріч. У деяких випадках сон може пророкувати смерть когось із близьких.
 3. Випадає гнилий ікло – до розриву відносин, розлучення. Причиною конфлікту і розставання стане зрада одного з партнерів.
 4. Самостійне видалення зуба – до поганих змін у фінансовій сфері. Великі угоди не відбудуться, проекти не будуть запущені, що призведе до серйозних фінансових збитків. Вихід із ситуації сновидінню доведеться шукати самотужки, не варто розраховувати на допомогу близьких.
 5. Видалення гнилого зуба у стоматолога – сонник рекомендує звернути увагу на своє здоров’я. Кращим рішенням буде звернення до лікаря та проходження повного обстеження організму. Це дозволить виявити серйозну хворобу ще на стадії її зародження. Сонник рекомендує уникати спілкування з людьми, які приносять в життя проблеми і негатив.
 6. Передні гнилі – до проблем в особистому житті та стосунках з коханим. Ймовірно, відносини будуть закінчені з-за зради або обману з боку партнера. Поки не пізно сонник рекомендує більше часу приділяти своїй другій половинці.
 7. Розкришився гнилий зуб – до робочих проблем, які можуть довести сновидця до звільнення. Велика грошова втрата, приховані хвороби або травми можуть очікувати сновидця. Сонник рекомендує більше часу присвятити відпочинку і прогулянок на природі.
 8. М’які та гнилі – до проблем в сім’ї. Вирішити виниклі труднощі сновидінню вдасться без сторонньої допомоги, але ситуація подратує нерви і зіпсує настрій.

Сон з гнилим зубом по Соннику Ванги

На думку болгарської провидиці Ванги сни з гнилими зубами – поганий знак для сновидця і їх трактування залежить від конкретної ситуації:

 1. Випадання гнилого різця – до втрати знайомого або родича. Якщо зуб випав з кров’ю, сон пророкує смерть когось із близьких або передвіщати важку затяжну хворобу.
 2. Повністю випали різці – сновидінню судилося пережити своїх рідних і близьких і проводити старість туги і самотності.
 3. Вирвати зуб самостійно –до розриву сімейних відносин або низці скандалів і сварок.
 4. Якщо видаленням зуба займався стоматолог – сонник рекомендує припинити спілкування з людьми, які негативно впливають на сновидця і проявляють неповагу до нього.
 5. Гнилі передні зуби – до необхідності провідати своїх батьків. Ймовірно, їм потрібно лікування, допомогти з яким зобов’язаний сновидець.
 6. Раскрошившийся гнилий зуб – до конфліктів і скандалів у родині. Сонник рекомендує більше часу приділяти домочадцям, відсунувши інші аспекти життя на другий план.

Ісламський Сонник — гнилі зуби

Згідно трактуванню даного сонника зуби є символом сім’ї сновидця. Верхні – чоловіки, нижні – жінки. Побачити випадання одного зуба до зменшення складу сім’ї. Якщо зуби випали всі одночасно – сновидінню судилося прожити довге життя і померти останнім із своєї сім’ї.

Комусь приснилося зубний сон?

Для дівчини

Для молодої дівчини цей сон є попередженням про необдуманих зв’язках з представниками протилежної статі. Також сон може бути відображенням страху перед першою інтимною близькістю, оскільки сновидица ще не готова позбутися невинності.

Для жінки

 1. Для жінки бачити випадають гнилі зуби в сні – поганий знак, що означає суттєві погіршення життя і появу ворогів, які перешкоджають досягненню цілей.
 2. Якщо зуби вибили – це означає, що сновидице необхідно проявити більше відповідальності у справах, замість того, щоб пускати все на самоплив.
 3. Випав зуб може також символізувати неоцінений і даремний труд.

Для вагітної

 1. Для майбутньої мами бачення є відображенням страху втрати когось із близьких. Можливо, сновидица розгублена і не діє, тому досягти намічених цілей не вийде.
 2. Розсипаються зуби – поганий знак, застережливий майбутню маму про серйозні проблеми з її здоров’ям і здоров’ям майбутнього малюка. Слід проявити пильність і звернутися до лікаря для обстеження.
 3. Бачити порожнє місце, на якому повинен бути зуб – до втрати життєвих сил і ранньої старості.

Для незаміжньої

Поганий провісник насильства, безчестя і можливої небажаної вагітності.

Для заміжньої

Побачити втрату зубів – до сварок з чоловіком, які можуть призвести до розлучення і повного розриву стосунків у парі. Також сон може попереджати про тяжку хворобу дітей.

Для чоловіка

Для зрілих чоловіків сон може передвіщати несподівану зустріч з людиною з минулого. Ймовірно, з цією людиною сновидця пов’язували теплі і романтичні відносини.

Для хлопця

Молодому хлопцеві бачення не обіцяє нічого хорошого. Варто бути готовим до сварок з рідними та коханої, далекому нежеланному переїзду і проблем у фінансовій сфері.

Який зуб випав у сні?

Передній зуб

Варто уважно придивитися до оточення, оскільки хтось затаїв образу і злість на сновидця і прагне помститися йому.

Ікло

Сонник попереджає про непередбаченої ситуації, яка може завдати людині шкоди і додати чимало проблем і турбот.

Задній зуб

Бачити, як згнив і випав зуб задній – поганий знак, що віщує дрібні негаразди як на роботі, так і вдома.

Коронка

Сновидця чекають перешкоди і труднощі на обраному шляху. В недалекому часом можливий розрив дружніх відносин з добре знайомим чоловіком. Проблеми можуть початися і з-за того, що у новій справі сновидець не володіє достатнім досвідом і знаннями.

Вставний зуб

Сон передвіщає гарячу та страсну любовну інтригу на стороні. Триватиме вона недовго, але принесе багато різноманітності і вражень у життя людини.

Корінь зуба

Сниться до хвороб, які загрожують комусь із рідних або самому сновидінню. Ймовірна втрата когось із близьких, яка не обов’язково буде пов’язана зі смертю. Людина може просто обірвати стосунки з сновидцем або поїхати кудись далеко.

Білий зуб

Якщо уві сні випадали здорові білі зуби – це знак, що передвіщає великі зміни, які можуть бути пов’язані як зі стрімким зростанням, так і появою першої симпатії і закоханості.

Пломба

Випала пломба – провісник хвороб і проблем. Найближчим часом сонник радить уникати сварок із сусідами або друзями. Якщо пломба була металева – це може передвіщати втрату фінансової стабільності.

Шматочок зуба

Побачити, як від зуба відколовся шматочок – до втрати здатності приймати вірні рішення. В реальності настає період сумнівів і нерішучості, все буде валитися з рук. Можливо, буде втрачений авторитет і вплив на оточуючих людей, на якийсь час краще забути про амбіції і грандіозні плани.

Велика частина снів з випадаючими і гниючими зубами носять негативну розшифровку. Сновидця може очікувати фінансовий крах, розлука з коханим, проблеми на службі і інші неприємності. Сонник тільки пророкує ймовірний результат подій, але не варто забувати, що все в руках людини!

Сонник - тлумачення снів