Якщо вам приснилося що випав зуб – тлумачення сну про зуби по сонникам

Більшість тлумачів говорять про те, що зуби в сні є уособленням близьких родичів, і сни, пов’язані з зубами, говорять про події, які відбудуться в сім’ї. Точне тлумачення залежить від ситуації, яка сталася у сні. Посил може бути як негативним, так і позитивним.

Тлумачення по соннику Міллера

Психолог Р. Міллер був упевнений, що якщо уві сні зуб випав безболісно і без крові, то в житті сплячого чекають неприємності і серйозні втрати. Якщо ж при цьому зуб ще і кришився, то до всього іншого додадуться хвороби фізичного і психологічного плану, апатія, самотність.

Безкровна втрата зуба може також попереджувати про те, що всі зусилля, докладені для досягнення мети, виявляться марними. Якщо ж сновидець просто виплюнув зуб, то його близької людини чекає хвороба.

Бачити, як уві сні випали два зуба — до смузі проблем, створених самостійно. Якщо ж було три зуба, то серйозні проблеми не змусять себе чекати. А ось випадання всіх зубів може трактуватися як позитивно, так і негативно. У такому разі сновидець або позбудеться всіх наявних проблем, або ж постраждає від величезного нещастя.

Сон, у якому зуби хтось вибив, попереджає про те, що людина веде неправильний спосіб життя або спілкується з нехорошими людьми, які згубно впливають на його життя. Для поліпшення якості життя потрібно відмовитися від шкідливих звичок і змінити коло спілкування.

Якщо зуб випав, а його місце в десні залишилося заповненим, то в житті будуть вимушено відбуватися зустрічі з людиною, якого сплячий не бажає бачити. Але в майбутньому ці зустрічі переростуть у щось більше і почнуть приносити задоволення обом учасникам.

Тлумачення по соннику Ванги

Віщунка Ванга була впевнена, що зуби, побачені уві сні, частіше всього пов’язані з родичами того, хто бачить подібний сон. Якщо зуби випадали без крові, то це може попереджати про втрати близької людини. Це не обов’язково пов’язане зі смертю рідного, він може просто піти з життя сплячого в результаті сварки.

Якщо ж при випадінні зубів була присутня кров, тоді тлумачення більш негативний. Віщунка була впевнена, що це пов’язано зі швидкою смертю родича.

Тлумачення ісламського соннику

За ісламським соннику зуб, що випав у сні без крові — не самий поганий знак. Це означає тимчасову відсутність у житті сновидца когось із близьких людей. Передні верхні і нижні зуби символізують братів, племінників і дітей, близькі до них — батьків. Чим ближче до зубів мудрості — тим старше родич.

Якщо зубик випав зовсім без болю і крові і опинився в руці сплячого, то скоро його чекає велике багатство, наприклад, виграш у лотерею, спадщину або придбання нерухомості. Такий же сюжет може передвіщати поява на світ брата чи спадкоємця.

Також ісламський сонник говорить про те, що легка втрата зубів обіцяє людині довгі роки життя з ясним розумом і в добрій пам’яті. Навіть на старості років він буде оточений любов’ю і турботою близьких людей.

Тлумачення в залежності від обставин сну

Якщо уві сні випав:

 • Передній зуб без крові, то в житті спящему загрожує якась небезпека, яка виходить від людини, на якого сновидець навіть і подумати не міг. Недоброзичливець знаходиться в колі близьких друзів (або навіть родичів) і всіма силами намагається зіпсувати життя сплячого. Можливо той, хто бачить сон, відчуває небезпеку з боку, але не може зрозуміти, звідки вона виходить. Не варто ділитися сокровенним навіть з найближчими людьми.
  Якщо випадання переднього зубика супроводжувалося кров’яними виділеннями, те в житті у людини настане украй несприятливий період — гроші будуть витікати крізь пальці, у відносинах з близькими і з другою половинкою виникнуть конфлікти на роботі з’являться проблеми з нізвідки.
 • Якщо випали верхні передні зуби, то репутації сновидця буде завдано значної шкоди. Для дівчат такий сон — попередження про можливий напад на її честь. Потрібно бути обачною і не залишатися в небезпечній ситуації наодинці з підозрілими особами.
 • Якщо здоровий зуб випав зовсім безболісно, то незабаром варто очікувати захворювання.
  Якщо ж зуб був гнилим, то наявне захворювання вийде вилікувати. Для здорової людини такий сон обіцяє позбавлення від зовнішніх подразників і неприятелів.
 • Втратити пломбу — для вирішення виникаючих проблем потрібно багато сил і часу, чекати швидкого результату марно.
  Також сюжет, в якому людина втрачає пломбу, попереджає про великі втрати. Вони можуть стосуватися як фінансової, так і особистої боку житті сновидца.
 • Випала коронка може означати багато. Наприклад, Р. Міллер стверджував, що такий сюжет віщує великі проблеми, вирішити які самостійно не вийде. Якщо ж під випала коронкою виявився здоровий, білий зуб, то сплячий в житті відчує потужний прилив життєвої енергії.
 • Якщо уві сні зубик розкришився і випав, то загрозу несе надмірне навантаження, як моральна, так і фізична. Варто відмовитися від деяких занять на користь своєму організму.
  Якщо про раскрошении різця сплячий не відчував негативних емоцій, то варто відмовитися від якоїсь справи, яке морально тисне, і відразу стане легше. Якщо ж при цьому були болючі відчуття — почне переслідувати невдача і завершити розпочату справу успішно не вийде.
 • Хитаються зуби символізують внутрішній дисбаланс, невдачі, хвороби родичів. Якщо при цьому зубик не поспішає випадати, то в житті сновидець шукає вирішення серйозної проблеми, але ніяк не може знайти. Крім цього витлумачити цей сон можна як проблеми близьких людей, у вирішенні яких їм потрібна допомога сплячого.
  Зуби хитаються, але при цьому немає ніяких неприємних відчуттів — до народження дитини.
  Якщо ж це супроводжувалося болем і дискомфортом, то в реальності того, хто бачив сон, очікує хвороба, сварки з близькими, проблеми у відносинах з коханим людиною, подружня невірність.
 • Приснилося, що зуб випав прямо за весільним столом — майбутній шлюб буде важким, нерозуміння і сварки почнуть переслідувати молодят.

В залежності від того, який зуб випав:

 • Сон про випадаючому здоровому зубі може попереджати про швидку смерть літніх родичів.
 • Якщо випав темний, гнилий, поганий зуб, то в реальності сновидця очікують численні проблеми, наприклад, розлад у родині, захворювання, втрата фінансів, смерть кого-то не особливо дорого і т. д.
 • Якщо дорослому приснилося, що він втратив молочний зубик, то в реальності йому потрібно стати серйозніше. Його дитяча безпосередність і несерйозність заважає розвитку і спілкування з оточуючими.

Втрата штучного різця обіцяє позбавлення від проблем або нав’язливих людей, які занадто наполегливо чинили вплив на життя сновидця.

Тлумачення в залежності від того, у кого випав зуб:

 • Сновидіння про втрату дитиною зуба говорить про те, що хтось, більш слабкий, потребує захисту і підтримки. Це може бути друг або родич. Такий же сюжет характеризує перехід сновидця на новий етап життя, його моральне, психологічне дорослішання.
 • З’являться переживання за нездійснених цілей, якщо приснився зуб, що випав у дочки.
 • Син втратив зуб — йому або тому, хто бачить такий сон, належить серйозний урок. Слід зробити правильні висновки, так як вони зможуть вплинути на світогляд і життя в цілому.
 • Якщо дитині приснилося, як у нього випадають зуби, то вихід з дитинства для нього буде важким і хворобливим процесом. Якщо малюк поділився з батьками своїм сновидінням, то їм варто уважніше стежити за чадом, так як він може потрапити у погану компанію або опинитися під впливом дуже поганої людини.
 • Для чоловіка бачити уві сні втрату іклів означає втрату репутації героя-коханця. Якщо він одружений і коли-то зраджував дружині, то про нього ходять плітки і пересуди.

Тлумачення в залежності від кількості зубів:

 • Один випав зуб віщує погану звістку здалеку.
 • Два — на шляху з’являться серйозні перешкоди, настануть важкі часи.
 • Три — сплячого в майбутньому очікують три горя або одне велике горе потрійної сили.
 • Випадання всіх зубів — самий поганий знак, який говорить про те, що сама доля підготувала для сновидця нещастя.

Випав зуб, побачений у сні, більшістю тлумачів характеризуються як символ втрат, страждань, душевних травм. В більшості своїй сновидіння з таким сюжетом несе негативний сенс і стає попередженням для сновидця.

Сонник - тлумачення снів