Болить зуб у сні – до чого сниться що болить зуб

Зубна біль у реальному житті може заподіяти сильний дискомфорт. А уві сні така неприємність може передбачити найближче майбутнє: у більшості випадків, сон з таким сюжетом – попередження, завдяки якому ви зможете вчасно зреагувати і врятувати себе від багатьох бід.

Сонник Міллера

Густав Міллер упевнений, що, якщо вам сниться, що у вас випав хворий зуб, який мучив вас довгий час, то велика ймовірність, що в реальному житті ви людина, нічого з себе не представляє. Ви зациклені на сфері кар’єри, змогли добитися великих успіхів, поваги з боку працівників, однак в іншому ви не хочете сказати нічого.

Також у такого сновидіння є й інше значення – можливо, це своєрідне попередження: не довіряйте людям більше, ніж вони того заслуговують. Особливо тим особам, з ким ви знайомі не довго.

Сонник Ванги

Відома болгарська провидиця Ванга вважала, що, якщо уві сні ви чітко відчували зубний біль, то в реальності вам необхідно перестати втручатися в чужі справи.

Ви здивуєтеся, що люди навколо цілком здатні справлятися зі своїми проблемами самостійно, більш того, деколи ви не тільки не допомагаєте своїми непроханими радами, але і дратуєте. У тому випадку, якщо біль спровокувало гниття зубів, то це значить, що незабаром часу вам знадобиться перепочинок – прислухайтеся до свого організму і, коли відчуєте втому, не доводьте себе до виснаження.

Ісламський сонник

Вважається, що зубний біль, прийшла уві сні, є досить поганим знаком: можливо, ваш найближчих родич незабаром висловить вам багато неприємного.

Виправдано це буде чи ні – невідомо. Точно можна сказати одне: чим сильніше больові відчуття, тим неприємніше будуть розмови.

Кому приснився хворий зуб?

Сновидіння, в якому лікар вириває вам хворі зуби, жінці наснилося, означає, що в найближчому майбутньому її чекає затяжна хвороба.

Представниці прекрасної статі, яка знаходиться в цікавому положенні, сновидіння про те, як стоматолог видаляє їй зуби, що мучили її болем, обіцяє народження здорової дитини.

Якщо дівчина мучать болі, і вона помічає в себе дірку в зубі, то це попередження: за її спиною плетуть інтриги! Якась особа заздрить сновидице, а тому і планує зруйнувати її особисте життя. Пам’ятайте: попереджений, значить, озброєний.

Чоловікові подібне сновидіння не обіцяє нічого хорошого. Хто-небудь з ваших конкурентів хоче зайняти ваше місце, а тому всіма силами буде намагатися виставити вас в непривабливому світлі. Для того, щоб врятувати свою репутацію, ви повинні ні в якому разі не піддаватися на провокації, тримайте себе в руках.

Тлумачення снів за типом хворого зуба

Передній

Болить передній зуб? Сновидінню варто поквапитися: велика ймовірність, що у його дітей незабаром виникнуть неприємності. На щастя, з допомогою довірчих розмов ще можна відвернути біду. Є ще подібного тлумачення сну: можливо, що ви просто занадто сильно турбуєтеся за своє чадо. Знову ж таки, поговоріть наодинці і розставте всі крапки над «i», інакше хвилювання не дасть вам спокійно жити.

Задній

Випав задній корінний зуб, який довго хворів, але гострого болю ви не відчували? Радійте, бо якась серйозна проблема, мучив вас останнім часом, вирішиться сама собою. Якщо ж все-таки втрата хворого зуба супроводжувалася сильної ниючим болем, це означає, що ви втратите щось дійсно важливе і будете щиро шкодувати про це.

Під коронкою

Болить зуб і, щоб позбутися від болю, ви надягаєте і знімаєте коронки? Озирніться по сторонах. Велика ймовірність, що хтось із наближених до вас людей плете проти вас інтриги і пускає плітки. Зверніть увагу на ваших найближчих родичів – можливо, хтось із них вас обманює, що і стане причиною великого сімейного скандалу.

Болять залізні зуби(штучні)

Якщо уві сні разом справжніх у вас повний рот залізних зубів, які заподіюють біль, це означає, що в реальності вас чекає небезпека: будьте обережні, ретельно читайте все, що підписуйте і придивіться до свого оточення.

Не можете зрозуміти, з чого зроблені ваші зуби, але точно впевнені, що вони штучні? Подібне сновидіння натякає на брехливих друзів. В колі наближених до вас є люди, які готові в будь-який момент всадити вам ніж у спину. Для того, щоб цього уникнути, не варто довіряти всьому беззастережно. Зніміть рожеві окуляри і подивіться правді в очі.

По діям

Хворий зуб видаляють

Сновидіння, в якому стоматолог видаляє вам всі хворі зуби, то в реальності вам визначено долею серйозно захворіти. Для того, щоб уникнути можливих ускладнень, займіться своїм здоров’ям.

Вириваєте самі

Якщо ви роздумуєте над тим, до чого приснилося, як ви вириваєте гнилий хворий зуб, то в найближчому майбутньому готуйтеся до того, що завершаться раз і назавжди ті відносини, які все одно ні до чого не приведуть.

Лікувати

Сновидіння, в якому стоматолог лікує і ставить пломбу, означає, що вам не потрібно буде намагатися змінити долю – всі ваші проблеми вирішаться найоптимальнішим чином навіть, якщо на перший погляд можна було б швидше, краще вийти з ситуації.

Якщо ваш зуб уві сні хитається і болить, однак лікування не дає ніякого результату, то в реальному житті попереду вас чекає насичений різноманітними яскравими та незабутніми подіями подорож. Ви не тільки добре проведете час, але і отримаєте нові знання і досвід.

Висновки

Для того, щоб трактування сновидіння була максимально точною, рекомендується звертати увагу на всі деталі. Від цих дрібниць може залежати повністю значення ваших мрій: один незначний момент здатний повністю змінити все. Що стосується сюжету про зубний біль, то в більшості своїй, це не стільки негативний прогноз, скільки невинне попередження.

Сонник - тлумачення снів