Кришаться зуби в сні – до чого сниться розкришений зуб по сонникам

Гіппократ стверджував, що сон є продовженням «нашого неспання». Адже уві сні ми здійснюємо ті ж самі дії. Це дуже схоже на правду, адже уві сні ми, часом, продовжуємо робити те, що почали днем. Деякі студенти розповідали, що уві сні вони продовжують складати іспит вчитель, якщо були зупинені їм під час розповіді. Отже, сновидіння це явище, яке у символічній формі розповідає нам про сьогоденні або майбутньому.

Зламався зуб несе негативну інформацію для власника.

Сонник Міллера

Відомий психолог вважав, що сюжет сну, де кришиться зуб, несе негативну інформацію. Він служить провісником виникнення хвороби у родича, говорить про наближення неприємностей або смерті близької людини.

Якщо герой спостерігає, як він вступає з ким-то в бійку і в ході боротьби у нього ламається і кришиться зуб — потрібно бути гранично уважним. Є ймовірність негативної і несподіваної ситуації.

Є у нього і позитивні тлумачення.

Якщо уві сні зуб руйнується, а потім швидко відновлюється — вказівка на закінчення чорної смуги.

На пропозицію про вигідне співробітництво повідомляє сон з випавшим і, швидко з’явилися на його місці, іншим.

Сонник Ванги

ДОВІДКА! Ванга вважала, що про стан здоров’я уві сні судять за рівним і здоровим зубах.

Якщо уві сні ви сияете посмішкою, стверджувала вона, значить, в подальшому, вас чекає щасливе життя у всіх напрямках. Можна перестати хвилюватися і повністю розслабитися.

Якщо ж у сні у вас відбувається процес видалення зубів — це дуже поганий знак. Він говорить про можливу насильницької смерті рідної чи близької людини.

Ісламський Сонник

Коли уві сні кришаться зуби, це до бід, які можуть статися з родичами (різні захворювання, труднощі на роботі, а також прокази ворогів). Залежно від того, які зуби кришаться, можна дізнатись, кому ж саме загрожують неприємності: різці – дітям, сестрам, братам; ікла і премоляри – тіткам, дядькам; моляри – батькам, бабусям і дідусям.

В залежності від місця розташування зламався зуба можуть бути проблеми, як у дівчини в майбутньому, так і у родичів.

Комусь приснилося?

Незаміжньою дівчині

Дівчині, зі сну зіпсовані зуби, символізують досить тривалий і серйозний конфлікт і можливі розбіжності з коханою.

Жінки

Якщо жінці приснилося, що у неї зуби кришаться, вранці потрібно згадати на якій частині щелепи відбувалося справу. Якщо зуби кришились на передній частині, значить, її близьких родичів чекають неприємності, а може і дітей, або батьків. Ті зуби, які не входять дану категорію, вказують на проблеми її друзів.

Вагітній

Якщо жінка вагітна, то випали з кров’ю у сні зуби, можуть вказувати на викидень, або на те, що доведеться лягти на збереження.

Чоловікові

Якщо чоловік побачив у сні, що у нього кришаться зуби, то надавати значення сну необхідно, якщо справа відбувається на верхній щелепі.

Вибиті зуби попереджають, що скоро доведеться захищати свою діяльність.

Тлумачення сну по подробиць

 • Про те, що чекає боротьба за благополуччя сім’ї і своє щастя, розповідає сон, в якому володар кришаться зубів їх почистив.
 • Виплюнуті у сні зуби вказують на хворобу, можливо інфекційну, а значить і автор сну і його близькі в небезпеці.
 • Якщо випала пломба – можливе погіршення здоров’я. Дірка в зубі – чекайте сварку на роботі з колегами.

Вибитий зуб – серйозне попередження про те, що доведеться захищати свої справи — відносини або положення від злостивості. Причому це може спровокувати від когось зі своїх – родичів або кохана людина.

 • На невірних друзів вказують штучні зуби.
 • Явні недоліки і дефекти зубів у сні говорять про насуваються проблем особистих відносинах. А зокрема — в любові.
 • Золоті зуби завжди були символом розкоші і багатства, і давали знак про можливість прославитися у чомусь доброму. Але якщо уві сні йде процес випадіння золотих зубів у вас, то це може вказувати на явний негатив до вас з боку оточення. Можливо, ви станете об’єктом ненависті і пліток.
 • Якщо уві сні відбувається руйнування здорових на вигляд зубів, то це говорить про проблеми, що навалилися разом.
 • Зуби, що випадають один за іншим – важкий етап у житті, який треба якось пережити. Головне не панікувати і не впадати у відчай.
 • Випали або зламані зуби, зі сну хворого, радують його, обіцяючи остаточне одужання — хвороба відступає.

Здорова людина має радіти таким, приснилося зубах, — він позбудеться від зайвих зобов’язань і важкого вантажу.

 • На те, що незабаром доля надасть вам шанс домогтися поваги колег, говорить сон, у якому ви виштовхуєте свої зуби з рота. Ще він вказує на те, що ви незабаром позбудетеся від обмов і наклепів.
 • Якщо уві сні відбувається випадання молочних зубів, то нічого страшного в цьому немає – йде вказівка на новий етап життя. Нові та гарні зуби, які виростають на місці випали молочних зубів, свідчать про те, що перехід цей пройде сприятливо.
 • Щелепа з хворими і гнилими зубами дає знак про те, що організм дуже виснажений. Потрібно задуматися про скорочення навантажень і подумати про відпочинок.
 • Відколотий зуб говорить про те, що існує давня проблема, що турбує вас.
 • Ламається, або випадає у сні штучний зуб, означає, що, як би оточуючі не прагнули, щоб ви прислухалися до їхньої думки, робити все треба все одно так, як радить серце

Якщо уві сні випадають зуби, то це знак втрати (смерті).

Повністю раскрошившиеся зуби говорять про проблеми зі здоров’ям.

Кришаться і випадають зуби

 • Якщо уві сні ви погризли горішки, і у вас став кришитися зуб із-за цього, то знайте — удача вже на порозі!
 • Якщо зуби почали кришитися після бійки та удару, знайте, що це прийшла вказівка на те, що активізувалися явні вороги, які задумали щось неприємне. Самовпевненість в цьому випадку може обернутися проти Вас.

Якщо уві сні після відвідування стоматологічного кабінету почала кришитися вся щелепа, то необхідно уважно переглянути своє оточення — хтось «нагострив» на Вас зуб! Тут треба проаналізувати все досконало, адже якщо цієї людини не обчислити відразу, то в тіні він може наробити Вам купу дрібних і великих капостей.

 • Якщо той зуб, який розкришився, на додачу до всього ще й випав, то це пряма вказівка, що всі зусилля в насувається критичної негативної ситуації абсолютно безплідні. Необхідно заздалегідь підстрахуватися і передбачити наявність «подушки безпеки» -ретельно продумати всі шляхи вирішення проблем.
 • Якщо уві сні господар, раскрошившегося зуба, сам собі його видалив, то, значить, він сам може спровокувати для себе негативну ситуацію. Необхідно намагатися стримувати свої негативні емоції і бути тактовним до людей.
 • Якщо зуби в сні раскрошились повністю (або кілька зубів), то це говорить про величезні проблеми, як зі здоров’ям, так і на роботі.

Якщо ж зуби раскрошились не до кінця, то це вказує на людей, які до вас неискренны.

Зуби кришаться з кров’ю

Якщо випадають з кров’ю — вказівка на те, що можлива втрата близької, рідної людини.

Зуби кришаться без болю

Якщо без неї — можлива смерть знайомого.

Наші зуби часто є символом нашого здоров’я і зазначенням на внутрішню енергію. Сюжетні сни з зубами, часто розповідають про ситуації з рідними і близькими. Воля кожної людини — вірити чи не вірити тлумаченням сну. Але в будь-якому випадку необхідно прислухатися до порад сонника, може бути, дотримуючись їх, ви вбережете себе від неприємностей у своєму реальному житті!

Сонник - тлумачення снів