Стригти волосся у сні до чого сниться такий сон? Сонник онлайн

Стрижка волосся в сні – символ, має неоднозначне трактування. Тому перш ніж почати розшифровку, сновидінню потрібно згадати максимум деталей і нюансів сну. Кому стригли волосся, яким інструментом? У кожному разі, сон буде мати різні значення.

Сонник Міллера — стрижка волосся

У відповідності з цим сонником волосся є символом здоров’я, успіху, везіння, а значить зістригати їх поганий знак, що передвіщає невдачі, проблеми, хвороби. Якщо приснилося, що підстригся чоловік – в сім’ї вірогідні конфлікти та чвари, а також безгрошів’я.

Підстригти волосся собі – неповажне ставлення до партнерів, прояв жадібності і незговірливість у справах. Підстригтися у перукаря означає погану репутацію, яка склалася у сновидця.

Стригти волосся по соннику Ванги

Ванга трактує цей образ як знак біди чи сигнал про те, що найближчим часом станеться щось погане. Відстригти довгу косу – до великої втрати, витрат. Якщо приснилося, що стрижка була частиною зміни іміджу – в житті сновидца насуваються суттєві зміни різного характеру. Потрібно бути готовим їх прийняти.

Ісламський Сонник — підстригати волосся

Даний сонник трактує стрижку волосся, як можливу сварку, сварки і скандали з близькими людьми. Стригти волосся собі самостійно – до необхідності прислухатися до думки і рекомендацій оточуючих при вирішенні проблем.

Стригти волосся у сні – по деталям сну

Машинкою

Стригти волосся машинкою – поганий знак, що попереджає про насування чорну смугу в житті, яка буде пов’язана як з любовними, так і з фінансовими невдачами. Для дівчини цей сон обіцяє зраду коханої людини і зрада з боку близьких. Якщо волосся ріжуться туго – це означає фінансові проблеми і бідність.

Ножицями

Обрізати волосся за допомогою ножиць – хороший знак, що передвіщає успішне завершення справ. Однак, сновидінню варто уникати нечесних методів і обману.

Налисо

Підстригти волосся дуже коротко або налисо до глобальних змін у житті. На роботі можливі неприємні ситуації і конфлікти з колективом. Сновидінню буде соромно за свої дії, які призвели до громадської неприязні. Сонник рекомендує уважно стежити за своїми діями і словами, а також якісно виконувати свою роботу. Це дасть змогу навіть у разі виникнення неприємних ситуацій компенсувати свої огріхи сумлінністю і старанністю.

На руках

Волосся, що ростуть на руках – символ багатства і добробуту. Стригти їх — неприємний символ, що означає складнощі у вирішенні фінансових питаннях і поточних справах, а також несприятливий період в матеріальному плані.

На ногах

Волосся на ногах – символ майбутньої далекої дороги, це може бути як відрядження, так і зміна місця проживання.

Бритвою

Збривати волосся самому собі – до пригнобленого стану в реальному житті. Можливо, сновидінню потрібен відпочинок або зміна роботи. Якщо волосся збривалися в іншої людини – це сигнал про те, що хтось із близьких потребує допомоги і підтримки.

Стригти волосся у сні самому собі

Стрижка волосся самому собі – неприємний негативний знак, застережливий про темній смузі в житті і фінансових проблемах.

Також процес обрізання волосся може бути розшифрований як символ відносин. Обрізати волосся у себе в даному випадку – знак зради партнера.

Відстригти кінчики волосся у себе – до наявності сумнівів і страхів у сновидця щодо майбутнього і перспектив у житті. Підстригти у себе чубок до біди, яка буде пов’язана з родиною та рідними. Це може бути тяжка хвороба когось із близьких, втрата роботи, далекий переїзд і навіть смерть.

У перукаря

Сон, у якому стрижка здійснюється в перукарні у незнайомого майстра, означає, що в найближчому майбутньому сновидінню потрібна допомога зовсім незнайомих людей при вирішенні особистих проблем. Слід бути вкрай обережним у своїх починаннях і перш ніж щось зробити ретельно зважити всі за і проти.

Стригти волосся іншим людям

Чоловікові

Сон, у якому підстригся чоловік – сприятливий знак. Сновидець зустріне свою любов і зав’яжуться міцні стосунки, які можуть призвести до створення сім’ї.

Для молодої дівчини, яка сама підстригла хлопця, сон означає приємне знайомство і нетривалий, але пристрасний роман.

Жінки

Підстригти волосся іншої жінки уві сні до суперечок з близькою людиною в реальному житті.

Чоловікові

Стрижка волосся своєму чоловікові сниться до розставання з ним. Це може статися із-за зради і зради коханої людини. Якщо стрижка була зроблена колишньому чоловікові, це означає, що сновидець позбавився від старих образ і розлучився з колишніми почуттями.

Дружині

Для чоловіка, якому наснилося, як він стриже свою дружину, сон є негативним, оскільки віщує обман, інтриги, великі борги, а в деяких випадках навіть тюремне ув’язнення.

Дитині

Стригти волосся дитини – добрий знак, що віщує сновидінню удачу в недалекому майбутньому. У деяких випадках, сон можна трактувати, як попередження про надмірну опіку своєї дитини в реальному житті. З-за такого виховання цілком можливо дитина виростить інфантильною особистістю.

Дочки

Жінка, яка побачила як вона відрізає спутанную прядку волосся доньки уві сні, наяву повинна бути готова до надання допомоги дочки в життєвих труднощах. Також стрижка дочки може обіцяти хорошу новину для матері. Ймовірно, на службі сновидець отримає підвищення і істотну надбавку до зарплати.

Якщо стригти дочка доводиться через силу, а донька завзято пручається, необхідно потурбуватися її здоров’ям, оскільки сон може передвіщати серйозні захворювання у дочки.

Померлому

Неприємним сновидінням є стрижка волосся небіжчикові. Якщо мертва людина зі сну в реальному житті живий – це недобрий знак, який може передвіщати для цієї людини швидку загибель. Якщо волосся відрізаються давно померлої людини – цей спосіб попереджає про необхідність проявити обережність, уникати тривалих поїздок і великих витрат.

Для жінки такий образ може передвіщати скандали і сварки в сім’ї, а для чоловіка складності в бізнесі. Якщо небіжчик оживає у сні – значить наяву хтось із близьких потребує допомоги сновидця.

Вагітній

Стригти волосся вагітної уві сні, до народження хлопчика. Однак такий сон попереджає про небезпеку виникнення передчасних пологів та інші проблеми при вагітності сновидця. Необхідно звернути увагу на своє здоров’я.

Висновок

Найчастіше, стрижка волосся у сні – образ, що несе негативну трактування для сновидця. Не варто піддаватися паніці і переживати, якщо сон виявився несприятливим. Трактування нічного бачення слід сприйняти як попередження і почати діяти – поміняти стратегію поведінки, уважно придивитися до кола спілкування, ретельніше стежити за своїм здоров’ям.

Доля кожної людини в його руках, попереджений – значить озброєний!

Сонник - тлумачення снів