До чого сниться сивина, сивина – тлумачення з надійним сонникам

Сиве волосся, побачені в нічних мареннях, відображають страх сновидця перед смертю в реальному житті, а також його численні страхи і комплекси.

Також, такі сни попереджають про життєві труднощі, важких випробуваннях і неприємності, подолавши які ви зможете отримати важливий життєвий урок, який піде вам на користь.

Сонник Міллера

У соннику Міллера сновидіння, в якому ваші волосся стали сивими є несприятливим знаком. Такий сон обіцяє сновидінню серйозні проблеми зі здоров’ям та різке погіршення самопочуття. Щоб уникнути таких неприємних наслідків приділите собі час, повноцінно відпочивайте і бережіть себе.

Якщо уві сні ваша шевелюра стала срібною на ваших очах – це знак змін в кращу сторону, які відбудуться лише в тому випадку, якщо ви добре постаратися і докласти до цього максимум зусиль.

Сонник Ванги

Відома на весь світ провидиця трактує сновидіння з сивиною в хорошому контексті.

 • Якщо юному людині сниться, що він вже посивів – це символізує його мудрість і важливі рішення, які він приймає правильно завдяки тому, що все ретельно обмірковує і зважує всі за і проти.
 • Сивина в волоссі у здорової, життєрадісної людини – важкий шлях до бажаної мрії. До досягнення мети вам залишилося зробити буквально пару кроків, але вони будуть найскладнішими. Якщо для вас дійсно важливо, щоб ваше бажання швидше втілилося в реальність – докладіть до цього всі зусилля і сконцентруйтеся зараз тільки на цьому, не відволікаючись на сторонні дрібниці.

Ісламський Сонник

Трактування ісламського сонником:

 • Сиве волосся – правильна розстановка життєвих пріоритетів сновидця, мудрість у прийнятті рішень та залагодження конфліктних ситуацій.
 • Сиве кучеряве волосся. Якщо ви давно мріяли спробувати себе в чомусь новому: змінити місце роботи, переїхати в інше місто, знайти нове захоплення, відкрити свою справу – зараз найкращий час для втілення планів у реальність. Успіх і успіх будуть йти з вами рука об руку і допомагати досягати бажаного результату і поставлених цілей.

Комусь приснилося?

Незаміжньою дівчині

Молодий особі бачити себе сивий в нічних мареннях – до розчарування в близькій людині. Зумійте гідно приймати удар долі і красиво вийти з ситуації, якою б поганою вона не здавалася. Насправді з часом ви зрозумієте, що цей життєвий урок був вам необхідний.

Жінки

Заміжній жінці, бачити сріблясті волосся – до розриву тривалих відносин або зради з боку другої половинки. Ви упустили момент, коли втратили один до одного інтерес і почуття почали просто згасати, не виключена поява конкурентки на горизонті.

Якщо ви хочете зберегти цей союз – почніть активно діяти вже зараз. Боріться за свої відносини, тоді друга половинка зробить теж саме.

Вагітній

Дівчині в положенні, бачити, як вона сивіє на очах – до проблем зі здоров’ям і дрібних клопотів протягом тривалого часу. Відкладіть справи убік, не переживайте через дрібниці. Присвятіть весь час собі і турботі про своє здоров’я, адже зараз від ваших дій залежать разу два життя.

Чоловікові

Чоловікові, бути сивим і старим у нічних мареннях – до міцного здоров’я і збереження чоловічої сили до самої старості. Також такий сон трактується як популярність серед представниць протилежної статі через веселого характеру і харизми в реальному житті.

Тлумачення сну по подробиць

Бачити себе сивий в дзеркалі

 • Сива, але красива і густа шевелюра в дзеркалі – до отримання солідної грошової прибутку, можливо, отримання спадщини від далекого родича або заохочення на роботі.

Сріблясті, ламкі і рідке волосся, бачити, дивлячись у дзеркало – до погіршення стану здоров’я і фінансових втрат у великих розмірах.

 • Дивлячись у дзеркало розчісувати сиві пасма – спроба піти від проблем в реальному житті. Ви постійно перекладаєте відповідальність за свої вчинки і вчинення невірного вибору на чужі плечі. Якщо ви не перестанете так поступати по відношенню до близьких людей – залишитеся на самоті, без чиєї-небудь допомоги і підтримки.

Як випадають сиве волосся

 • Дивитися, як у вас випадає багато сивих волосків – до зради з боку кращих друзів заради власної вигоди. Не опускайте руки, пам’ятайте, що з часом життя все розставить на свої місця, і кожен отримає по заслугах. В найближчому майбутньому вам пощастить зустріти людину, яка буде вам не просто другом, а й опорою і підтримкою у всіх ситуаціях.

Бачити, як у кого-то випадають сиве волосся – до фінансових втрат, хвороб і неприємностей в особистому житті і серед колег по роботі.

Дістати сивий волос з голови

 • Дістати сиву волосинку з голови – найближчим часом вас чекає серйозний конфлікт в сім’ї і розбіжності на робочому місці, які можуть спричинити за собою звільнення в подальшому. Для того щоб уникнути такої ситуації проявіть мудрість і гнучкість. Перед прийняттям важливих рішень на роботі – обмірковуйте всі переваги і недоліки. В особистому житті – не лізьте на рожен, при виникненні сварок постарайтеся максимально згладити всі кути.
 • Дістати волосся з чужої голови – відображає ваше ставлення до людей в реальному житті. Останнім часом ви так багато на себе взяли, що не можете спокійно зітхнути і хоч трохи виділити час для того, щоб зробити хоч щось для себе і пожити в своє задоволення.

Уважно придивіться до тих, хто вас оточує. Більшості з них не потрібна допомога. Їм просто подобається вами маніпулювати і перекладати свої проблеми, які ви постійно і безвідмовно вирішуєте.

Волосся різко побіліли уві сні

 • Посивіти в сновидінні – дуже несприятливий знак. Такий сон обіцяє сновидінню серйозні проблеми зі здоров’ям. Приділите собі час і відпочиньте від роботи та інших проблем. Це допоможе уникнути серйозних наслідків, пов’язаних з вашим здоров’ям. Також, таке сновидіння трактується як надмірна помисливість і довірливість, з-за якої сновидець наживе собі чимало проблем.
 • Посивіла борода – до дрібних неприємностей і сварок з товаришами.

Зістригати побілілі волосся ножицями – до обману з боку одного. Ви можете втратити велику суму грошей і надовго погіршити своє матеріальне становище. Такий сон говорить про повне моральне виснаження і необхідності повноцінного відпочинку для душі і тіла.

 • Виривати посивілий волосся – відображення нарцисизму сновидця. Ви настільки зайняті собою і своїми зовнішніми даними, що зовсім забули про близьких людей. Ви перестали приділяти їм час. Навчіться помічати когось крім власного улюбленого «Я». Не ставтеся так байдуже до рідних і їх проблем.

Бачити сивого людини

 • Дивитися на посивілого молодої людини – до біди та розчарування у другій половинці. Втрата довіри і взаєморозуміння у стосунках.
 • Бачити рідної людини посивілим – наяву його чекає чорна життєва смуга з безліччю втрат і розчарувань. Зараз ваша підтримка буде дуже до речі. Дайте людині зрозуміти, що щоб не сталося – він не один. Вам під силу подолати будь-які життєві труднощі.

Бачити сивого дитини – дуже несприятливий знак. Він говорить про лихо, що насувається стосовно вашої дитини чи рідної людини.

 • Бачити у кого-то побілілі кучері – до низки випробувань, які вам доведеться поодинці подолати.
 • Захоплюватися і дивитися на сивочолого незнайомця – до міцному здоров’ю. Також очікуються хороші події в найближчому часі. Також, такі нічні мрії говорять про правильність зробленого вибору.

Дивитися на чиїсь сиві скроні – сприятливий знак. Він обіцяє швидке просування вгору по кар’єрних сходах. Також можливе отримання хорошої грошової суми в найближчому майбутньому.

 • Бачити людини, у якого волосся від коренів сивий, а на кінчиках темний – сон, що символізує нерішучість сновидця. Вас переслідують постійні сумніви в зробленому виборі і присутні численні комплекси. Боріться зі своїми страхами. Пробуйте себе в чомусь новому, удача буде на вашому боці, і все обов’язково вийде.
 • Дивитися на людину, швидко сивіючого на очах – до отримання поганих новин від близької людини, які вас дуже сильно розбудують.
 • Бачити життєрадісного молодої людини з сивим волоссям – до хорошого проведення часу в галасливій і веселій компанії.

Висновок

Якщо ви хочете дізнатися, що означають нічні мрії в яких бачите сивим себе або близьких людей – намагайтеся максимально запам’ятати дії, що відбуваються уві сні і дрібні деталі, які допоможуть розтлумачити сон і зібрати пазл значень воєдино.

Сонник - тлумачення снів