До чого сниться кров – тлумачення по сонникам

Багато починають хвилюватися через сон про крові. Але, тим часом, у багатьох культурах таке сновидіння обіцяє щось хороше. Тому, перш ніж думати про погані випадки, почитайте сонники.

Сонник Міллера

Якщо спиратися на думку Міллера, то сни про крові рідко символізує щось хороше. Ось, якщо розлили кров по бруківці, то чекайте звісточку з хорошими новинами від родичів, а в інших випадках готуйтеся до проблем.

 • Одяг в крові — вороги хочуть перешкодити розвитку вашої кар’єри;
 • Кровоточить рана — можливі проблеми зі здоров’ям;
 • Побачити кров на своїх руках — до неприємностей і невдач;
 • Рясне кровотеча попереджає про неприємності на роботі.

Сонник Ванги

Сновидица вважає, що кров — це символ спорідненості, тому всі сни з нею хоч в якійсь мірі пов’язані з вашою родиною.

 • Побачили, що намагаєтеся зупинити кровотечу, значить сумуєте по померлому родичу;
 • Кров на одязі — до того, що близька людина поставить під загрозу вашу репутацію;
 • П’єте чисту воду з джерела і раптом вона перетворюється в кров, а ви бачите, що всі ваші руки, одяг і обличчя в крові — такий сон застереження про те, що на вашому роду лежить стародавнє прокляття. Невдачі будуть переслідувати вас, поки ви не попросите прощення у Творця за заподіяну шкоду вашими предками;
 • Ви захищалися від ворога і поранили його — значить, вам не варто втручатися у сварку між вашими родичами. Все само налагодиться.

Ісламський Сонник

За ісламським соннику сновидіння про крові мають суто негативний характер:

 • Бачити кров на своєму одязі і не розуміти звідки вона — до потрапляння під марні підозри;
 • Ходіть в туалет з кров’ю — до заборонених інтимні відносин;
 • Всі руки в крові — до «брудних» грошей;
 • Упасти в сні в калюжу крові — до успіху і багатства.

УВАГА! Дуже важливо ваше ставлення до цієї рідини у сні — якщо вважаєте, що в ній немає нічого жахливого, то не переживайте про погані результати — вони обійдуть вас стороною, а от якщо переживаєте за неї, то доведеться зазнати невдачі.

Кому приснилася кров?

Досить значиму роль грає той, кому сниться той чи інший сон. Цей випадок — не виняток.

Незаміжньою дівчині

Незаміжньою дівчині сни з кровотечею віщують їй швидку зустріч з другою половинкою. Відносини будуть складними і заберуть у вас велика кількість енергії, але в підсумку призведуть до величезного щастя. Головне, не здавайтеся!

Жінки

Якщо вам сниться, що вас чоловік кашляє кров’ю, то вам варто придивитися до його поведінки — можливо, він щось приховує (велика ймовірність, що коханку).

ВАЖЛИВО! Не варто влаштовувати скандали — це призведе до розриву відносин. Почніть більше піклуватися про себе (зробіть нову зачіску, манікюр, поновіть гардероб або пройдіть який-небудь навчальний курс) і тоді ваш чоловік гляне на вас по-новому й забуде про зв’язки з боку.

Вагітній

Вагітній таке бачення розповідає, що її рідні переживають за неї і обов’язково допоможуть з малюком після того, як він з’явиться на світ.

ДОВІДКА! Так само, такий сон може присниться вагітній жінці за звичкою — адже раніше вона бачила кров кожен місяць.

Чоловікові

Чоловіка сновидіння з кровотечею попереджає про те, що скоро у його життя прийде сліпа пристрасть, а разом з нею пристрасть і гнів. А ці почуття затьмарюють усі інші, в тому числі здоровий глузд. Ви можете багато чого втратити, якщо піддастеся спокусі. Так що намагайтеся тримати себе в руках.

Тлумачення сну по подробиць

Що відбувається у вашому сні? В який саме момент ви бачите кров? Відповіді на ці питання допоможуть уточнити передбачення.

Власна кров з рани

Таке сновидіння говорить про занепад сил і брак мотивації. Дозвольте собі відпочити, почніть правильно харчуватися і займіться спортом. Тоді ваше самопочуття піде в гору.

Чужа кров

Побачили незнайомця з кровотечею? Значить, незабаром у вашої близької людини можуть з’явитися серйозні захворювання, які доведуть його до смерті.

УВАГА! Якщо, хтось з ваших друзів або родичів поскаржиться на погане самопочуття або болю, то негайно відправляйте його в лікарню. Можливо, саме цим ви врятуєте йому життя.

А ось якщо незнайомець кашляє кров’ю, значить незабаром вас чекає знайомство, яке надовго зіпсує ваше життя. Намагайтеся уникати місць з великою кількістю людей і тоді ви уникнете таку проблему.

Кров місячних

Майже завжди сни про місячних віщують проблеми зі здоров’ям. Причому, в основному вони пов’язані з жіночими органами. Зверніться до лікаря, якщо відчуваєте навіть найменше нездужання.

А ось якщо критичні дні привиділися вагітної, значить пологи пройдуть успішно, у неї народиться здорова дитина і вона сама не постраждає.

ДОВІДКА! Матері Пушкіна за рік до народження сина снилося, що її менструальна кров заповнює весь будинок. Їй пророкували, що вона народить на світ генія. Так і сталося.

Кров близької людини

Таке нічне бачення попереджає про те, що з-за свого егоїзму ви можете втратити довірливі стосунки з близькою людиною. Подумайте про свою поведінку, адже егоїзм в цілому може дуже сильно зіпсувати ваше життя.

Так само, такий сон говорить вам про те, що ви будете відчувати провину перед рідною людиною чи зможете зайняти у нього гроші.

Кров з рота

Якщо ви заміжня або одружені, то таке нічне бачення попереджає про швидкі сімейних скандалах. Намагайтеся тримати свій гнів в руках, щоб не наговорити зайвого рідній людині.

Червона кров

Червона кров у нічному видінні віщує кар’єрний зліт, поява додаткових грошей, а можливо навіть переїзд. Головне, не бійтеся змін і в підсумку ви прийдете до такого життя, про яку навіть не мріяли.

Як бачите, сновидіння з кров’ю рідко приносять хороші вісті, але й таке трапляється. Звертайте увагу на деталі — іноді справа зовсім не в крові.

Ну а якщо сонник попереджає вас про небезпеку, то обов’язково виконайте всі поради і тоді біди обійдуть вас стороною.

І ніколи не забувайте, що сни іноді проектують всі наші страхи або сильні денні потрясіння, так що не ставтеся до них дуже серйозно.

Сонник - тлумачення снів