До чого сниться, що брали кров з вени – здавати кров у сні, сонник

На перший погляд, сни про венах є рідкісним випадком, але насправді це не так. Багато сонники трактують таке бачення в різних варіаціях, в залежності від побачених деталей.

Трактування бачення по Міллеру

Сонник розглядає кров з вени як негативний знак. Можливо, що у сновидця найближчим часом виникнуть складності з законом. Глибина проблеми може сильно варіюватися. Це може бути просто штраф або позбавлення волі за тяжке порушення.

ВАЖЛИВО! Пробудившись будьте дуже обережні, вам слід постійно стежити за своїми словами і діями, не вступайте в конфлікти і остерігайтеся підозрілих особистостей.

Важка ситуація може проявити себе і в робочій сфері. Не ведіть сумнівних ігор, перевіряйте досконально документи, які підписуєте, взявши за них відповідальність.

Якщо червона кров з вени ллється по руці без зупинки — будьте обачними та уважними до того, що відбувається навколо вас, слідкуйте за здоров’ям. Найближчим часом можуть проявитися шахраї. Прорахуйте свої кроки на два ходи вперед і думайте головою, потрібно зв’язуватися з появою на горизонті особистостями.

Що говорить сонник Ванги

Бачити сон, у якому, у вас хотіли взяти кров з вени — готуйтеся до сварки з родичами по крові. Якщо ці люди дороги і ви хотіли б зберегти стосунки, постарайтеся бути стриманим і не грубити. В проявилася ситуації необхідна ясність для розуміння один одного та обговорення проблеми.

Якщо уві сні ви намагалися витягнути голку з вени руки, виходить, у реальному житті не можете прийняти втрату і змиритися зі смертю одного з родичів. Ви сумуєте за ним і подумки продовжуєте спілкуватися.

Спостерігати образ, як голкою проколюють вам відень — до зрадництва. Хтось із знайомих завдасть удару в спину. Спробуйте уникнути цього, помічаючи будь-які деталі.

Ванга вважала, що кров — це життєва енергія людини. Здавати кров з вени у сні є символом того, що ви забуваєте про своїх особистих потребах, інтересах, потураючи іншим. Відпочиньте, наберіться сил, подумайте про те, що може зробити вас щасливішими.

Ще провидиця трактувала подібне бачення, як попередження про те, що в оточенні є особистість, яка висмоктує з вас життєві соки. Ця людина проявить себе в найближчі дні.

Трактування ісламського соннику

Здавати кров на аналіз у сні — сигнал того, що в реальності здоров’я сновидця знаходиться в не дуже доброму стані.

Пройдіть обстеження, якщо маєте якісь підозри і не затягуйте, якщо є симптоми, які проявляють себе дуже наполегливо.

Значення сну за іншими джерелами

Занадто темний колір крові у сні говорить про виснаження, ви відчуваєте сильне напруження. Уникайте нервових зривів і сильного психологічного тиску.

Якщо приснилося, що лікар, взявши кров, повідомив про невтішний діагноз — в реальності складна ситуація вирішиться саме на вашу користь.

Людям, народженим у літній період, сон про здачу крові для аналізів говорить про те, що вони витрачають багато часу і сил на другорядні завдання. Якщо перестати займатися ними, звільниться маса часу, який можна направити на особистий розвиток і захоплення.

Якщо сон бачить вагітна жінка, він трактується так, що її будуть дратувати незначні деталі, її зацикленість на дрібницях відніме багато сил і часу. Також сон говорить про те, що на неї різко навішають купу незначних завдань, з-за чого жінка розтратить сили за короткий термін часу.

Бачити уві сні шприц — до змін в особистому житті. Якщо в любовній сфері у вас затишшя, значить, найближчим часом з’явиться людина, яка стане вашою половинкою. Якщо є стомленість від нескінченних побачень і уваги протилежної статі — настане час затишшя, ви зможете відпочити і розібратися в собі.

Якщо укол шприцом робите ви якійсь людині або самому собі, значить, станете учасником інтриги, з-за якої постраждає невинна людина.

Бачити зламаний шприц — сон попереджає про те, що наближається розплата за свої дії. Про здоров’я теж слід подбати.

Здавати кров на донорство

  • Хтось із кревних родичів дуже потребує вашої підтримки.
  • Ви зможете знайти відсутню суму грошей на вигідних для себе умовах.
  • З’явиться можливість зцілення, позбавлення від непотрібного.
  • У вашому оточенні присутній енергетичний вампір.
  • Ви володієте цінними знаннями або унікальними особистими якостями.

Висновки

Здавати кров з вени у сні, не завжди є негативним знаком. Тому, звертаючи увагу на деталі сну, можна дати точну трактовку про те, чого ж варто очікувати.

Сонник - тлумачення снів