До чого сниться своя і чужа вагітність – тлумачення сну по сонникам

Існує безліч сонників, і, як правило, тлумачення в них суперечать один одному, тому при розшифровці мрії покладайтеся на свою інтуїцію і відчуття.

Сонник Міллера

Такий сон передвіщає дівчині публічне осудження і засудження, навіть незважаючи на відсутність вини. Також незапланована вагітність може обіцяти швидке нещасне заміжжя.

Зверніть увагу! Якщо ви і в реальному житті мрієте побачити дві заповітні смужки Міллер вам пророкує швидке зачаття і легкі пологи.

Сонник Ванги

Якщо вагітність сниться незаміжньої дівчини, значить, їй варто насторожитися і краще придивитися до свого супутника життя. Висока ймовірність того, що у нього немає серйозних планів на їхні стосунки. Для дорослої, замужньої жінки греза пророкує народження двійні.

Ісламський Сонник

Для юної дівчини сновидіння про вагітність обіцяє сильну любов і швидке заміжжя. Для заміжньої – збільшення матеріальних благ, щасливе, сите і спокійне життя в оточенні турботи чоловіка.

А ось для літньої жінки вагітність – поганий знак, що передвіщає важку хворобу, яку вона буде дуже важко переносити в силу свого віку.

 

Кому приснилася вагітність?

Спостерігати зростання вагітного живота уві сні можуть не тільки заміжні жінки дітородного віку, але і зовсім юні дівчатка, і навіть чоловіки. Так що ж може означати цей сон?

Для дівчини

Такий сон може бути відображенням існуючих психологічних проблем: страху дізнатися про небажаної вагітності, переживання про невдалі спроби зачати, або сором із-за тиску з боку родичів.

Також греза може говорити про готовність «народити» ідею або здійснити вчинок, який давно чекав свого часу.

Для жінки

Дорослою, заміжній жінці цей сон може передвіщати зміни в подружньому житті. Відносини з чоловіком стануть більш чуттєвими і наповненими.

Також довгоочікуване зачаття може свідчити про швидке позбавлення від хронічних хвороб.

Для вагітної

В тому, що жінці в цікавому положенні сняться подібні сюжети немає нічого дивного. Швидке народження малюка займає більшу частину її думок і сон — це лише відображення її переживань і хвилювань.

Для незаміжньої

Такий сон може передвіщати юній дівчині початку нового етапу в житті: нового захоплення, роботи або закоханості. Останній пункт вимагає особливої уваги: обман з боку другої половинки чи брудний наклеп можуть дуже серйозно підірвати довіру до представників протилежної статі.

Для заміжньої

Якщо жінка заміжня і тільки готуватися до народження первістка – вагітність у сні обіцяє їй народження двійні. Якщо ж народження дітей в плани пари не входить – жінку чекають великі сварки з чоловіком або навіть розлучення на тлі розбіжностей.

Для чоловіка

Для чоловіка сон, у якому він бачить свою кохану вагітної обіцяє йому фінансову прибуток. При цьому, істотний внесок у справу внесе саме жінка.

Зверніть увагу! Знайома, яка в реальному житті чекає дитину, сниться до дрібних підступам і брехні.

Для хлопця

Якщо молодого хлопця сон, в якому він дізнався про вагітність знайомої або родички обіцяє несподівана звістка в реальному житті.

Цілком ймовірно, у вас з’явиться можливість придбати те, що ви давно хотіли, завдяки новому джерела фінансових коштів.

Чия вагітність вам приснилася?

Далеко не завжди вагітність у сні стосується саме вас – ви можете побачити в положенні свою родичку, знайому або ж незнайому жінку. Від цього також залежатиме трактування.

Своя вагітність

Вагітність — це зародження чогось нового і уві сні це може мати як пряме, так і переносне значення. Якщо ви мрієте про поповнення, то цілком ймовірно дуже скоро дізнаєтеся про успішне зачаття.

Також ви абсолютно несподівано можете відкрити в собі талант до якої-небудь діяльності чи творчості.

Чужа вагітність

Сон, у якому ви бачите в ролі майбутньої матері когось стороннього можна тлумачити по-різному, в залежності від відносин з приснився жінкою і загального враження від сну.

Подруга

Якщо уві сні ви щиро радієте за вагітну подругу – це хороший знак. Дуже скоро вас чекає отримання легкого прибутку, яку ви зможете витратити в своє задоволення або на реалізацію творчих ідей.

Зверніть увагу! Якщо ваша подруга вагітна в реальному житті і в сні ви бачите її радісною і щасливою – це обіцяє їй народження здорового малюка і легкі пологи.

Суперниця

Вагітна суперниця – це символ вашої заздрості і невпевненості в собі. Цілком можливо, що ви не довіряєте своєму обранцеві, і вважаєте, що він у будь-який момент може піти до іншої.

Дочка

Приснився вагітність, це добра новина для матері або батька. Дочка знайде (або вже знайшла) собі відданого і вірного супутника, який зможе стати для неї опорою і підтримкою в усьому.

Також для трактування варто звернути увагу на розмір живота: якщо той зовсім маленький, дочка стане мамою досить рано. Якщо ж, навпаки, дуже великий – вона зважиться на материнство вже в зрілому віці.

Мама

Велике значення грає сам настрій сну: якщо ви бачите маму щасливою і раді поповненню в сім’ї – дуже скоро ваші плани здійсняться набагато легше, ніж ви очікували. Якщо ж сон був тривожним, ви переживали за породіллю – вам доведеться докласти чимало зусиль і нервів для реалізації задуманого.

Тлумачення сну з вагітністю по подробиць

Строк вагітності, а також стать майбутньої дитини також впливають на підсумкове тлумачення.

Вагітність на великому терміні

Бачити себе з великим, кругленьким черевом і пупком, що стирчить – до здоров’я і добробуту. Ви будете по-справжньому «плідні» на ідеї, укладання вигідних договорів і творчість.

Вагітна хлопчиком

Якщо уві сні ви раді народження спадкоємця, значить, у вас є могутній покровитель-чоловік, який завжди готовий прийти до вас на допомогу і вирішити ваші проблеми. Якщо ж звістка про народження хлопчика вас не радує, сон має зворотну трактування – ви будете змушені нести відповідальність за свого чоловіка і виступати для неї в ролі «мами».

Вагітна дівчинкою

Вагітність дівчинкою багато сонники розглядають як ознаку швидких клопоту по господарству. Цілком можливо, вам доведеться провести генеральне прибирання перед приїздом далеких гостей, приготувати їжі або навіть зробити легкий косметичний ремонт.

Також існує думка, що майбутня донька може бути символом «зароджується» у вас жіночності, чуйності, крихкості.

Вагітність і викидень

Якщо ви вагітні в реальному житті, нічний кошмар говорить про вашу надмірної нервозності, яка в кінцевому рахунку обернеться для вас реальними проблемами зі здоров’ям і виношуванням плоду. Якщо ж ви не вагітні – викидень в сні обіцяє вам зрив всіх далекосяжних планів.

Похід на УЗД при вагітності

Похід на УЗД, обов’язкова процедура для вагітних. І якщо ви реально чекаєте дитину, то в такому сновидінні немає нічого дивного – це лише відображення вашої повсякденності. В інших випадках похід на УЗД є символом вашої цікавості. Ви намагаєтеся зазирнути в майбутнє і передбачити майбутні події, що вам вдається завдяки добре розвинутій інтуїції.

Висновок

Як бачите, сон про вагітність має безліч тлумачень, і більшість з них має позитивний посил. Якщо сон ніяк не йде у вас з голови, значить, Всесвіт намагається достукатися до вас. Що саме вона намагається сказати? Сподіваємося, наша стаття допомогла вам знайти відповідь.

Сонник - тлумачення снів