До чого сниться випадання волосся – тлумачення снів

Але є і позитивний знак. Якщо сниться випадання волосся, це може означати позбавлення від депресії. Подібні видіння часто відвідують жінок, незадоволених власною зовнішністю.

Тлумачення в різних сонники

Можна упізнати тлумачення сну по подробиць, звернувшись до тлумачам сновидінь.

Сонник Міллера

Американський дослідник мрій вважає, що для жінок сни про випаданні волосся мають велике значення.

Якщо випадає волосся у сні:

  • Жінку можуть чекати неприємності зі здоров’ям і грошові проблеми.
  • Чоловікові бачення символізує про те, що його доброта може нашкодити гаманцю.
  • Волосся випадає з бороди – втрата поваги і нерозуміння оточуючих.
  • Уві сні людина дивиться на гребінець, покриту довгим волоссям — в реальному житті сновидца захопить круговорот нових подій і клопоту. Життя може змінитися повністю.

Сонник Ванги

На думку провидиці з Болгарії, якщо уві сні випадає волосся, в реальному житті у людини буде втрачено спокій і впевненість у правильності життєвих позицій. Можливо, доведеться вирішувати проблеми зі здоров’ям і переглядати погляди на життя.

Ісламський Сонник

Звернувшись до мусульманського толкователю сновидінь, можна дізнатися, що випадають волосся на голові є негативним знаком.

Важливо! Все побачене може застерігати про швидке банкрутство.

Якщо голова повністю облысела, сновидець також втратить своє добре ім’я. Якщо ж випадають пасма виглядають красиво, і з ними шкода розлучатися навіть уві сні, значення видіння посилюється. В реальному житті потрібно завчасно подбати про захист та безпеку головного джерела доходів.

До чого ще можуть снитися випадають волосся

Випадання волосся у сні може також повідомляти про такі події. Якщо у сновидця красиві густі волосся і немає яких-небудь ознак захворювання, подібне бачення віщує про ймовірне виникнення фінансових проблем або сварку у відносинах з друзями.

Важливо звертати увагу на свої слова, якщо сниться, що волосся випадає жмутами або сновидець сам їх у горі чи люті висмикує. Такий сон сигналізує про те, що треба слідкувати за своїми словами і вчинками, щоб не нашкодити собі. Але це також може означати, що життєві цінності сплячого сильно зміняться, йому захочеться швидше позбутися минулого.

Людина може уві сні розчісувати і побачити випадання волосся, які залишаються на щітці або гребінці. Такий сон символізує про можливі втрати через обману. Втрати можуть бути моральними і матеріальними.

Якщо волосся випадає пучками, слід звернути увагу на стан пасм. Білі волосся з-за сивини – не дуже хороший знак. Неприємності, залишилися далеко в минулому, можуть нагадати про себе в недалекому майбутньому. У ряді випадків це пов’язано з фінансовими питаннями. Ймовірно, хтось нагадає про давно позабытом борг.

Якщо волосся випадає клаптями, відбудуться витрати, відчутні для добробуту. Багато витрати будуть непотрібними. Необхідно добре подумати, перш ніж бездумно витрачати гроші.

Якщо подібний сон побачила жінка в положенні, їй потрібно поставитися до бачення з усією серйозністю. Очевидно, це попередження згори про те, що зі здоров’ям сновидицы щось не те. В давнину такі сни віщували загрозу переривання вагітності. І сьогодні, коли медицина на вищому рівні, сонники попереджають, що жінці треба бути обережніше і уважніше до себе в цей непростий період.

Інші ситуації

Коли локони клаптиками випадають в іншої людини, нічого доброго не віщує. У толкователях снів випадання волосся у великих кількостях повідомляє про апатії і тугу в недалекому майбутньому.

Якщо локони падають у малюка – сновидець буде жити в достатку і гармонії з близькими людьми. Дитина в баченні немов позбавляє сплячого від проблем. Але якщо маряться діти з падаючими волоссям, і їх багато, в реальному житті сновидца чекає велика ганьба.

Найбільший негатив може принести сон, де в людини повністю лиса голова. Таке бачення означає, що сновидець почувається беззахисним перед життєвими проблемами. іноді облисіння у сні віщує наближення великих проблем або швидку хвороба.

У залежності від часу року

Можна звернути увагу, в який час року приснився сон про випаданні волосся. Залежно від цього сонники трактують такі події:

  1. Локони пучками обсипаються влітку – відбудеться занепад життєвих сил і втрата енергії у сплячого.
  2. Восени – в дійсності попадеться розумний і грамотний співрозмовник.
  3. Жмут волосся випав навесні – наяву можна втратити кошти.
  4. Взимку – слід остерігатися шахраїв. Вони можуть завдати непоправної шкоди.

Але не треба впадати у відчай. Адже сновидіння лише попереджають про потенційну небезпеку. Але в залежності від тлумачень ситуації сонники можна уникнути можливих неприємностей.

Сонник - тлумачення снів