Фарбувати волосся у сні – тлумачення сну по сонникам — До чого сниться сон

В реальності жінки фарбують волосся в першу чергу для того, щоб змінити і поліпшити зовнішність. Якщо в житті дівчина досить часто проводить подібну процедуру, то тлумачення сну може бути пов’язано з буденними думками про своєму образі і зовнішності. Але якщо жінка в реальності не фарбує волосся і раптово побачила такий сон, слід звернутися до сонникам і визначити, що цей знак може позначати.

Сонник Міллера

Згідно з цим сонником – фарбування волосся тлумачиться як порожнеча в душі сновидця. Одночасне фарбування в 2 кольори віщує непростий вибір, у якому сновидець буде сумніватися.

Також сон може означати нереалізованість яких-небудь планів, задумів.

Зміна відтінків пасм означає низьку самооцінку, невпевненість у завтрашньому дні.

Сон також може трактуватися в залежності від кольору фарбування:

 • світлий — можливість досягти мети;
 • темний – швидке вирішення накопичених проблем;
 • рудий – слід остерігатися обману або зради коханого;
 • червоний – пристрасні відносини;
 • чорний – застереження.

Сонник Ванги

На думку болгарської провидиці – зміна кольору волосся до швидкого настання очікуваних змін у житті. Досить прикласти зовсім небагато зусиль і все вийде.

Ісламський Сонник

 1. Фарбування в чорний – до приближающему складного періоду в матеріальному плані. У кар’єрі можливий застій.
 2. Фарбування волосся в світлі відтінки – до спроб виправити ситуацію, але не завжди гідними діями.
 3. Побачити серед чорних волосся біле пасмо – до швидкої вагітності і народження малюка.

Кому приснилася фарбування волосся?

Для дівчини

Для молодої дівчини сни про фарбування волосся вказують на її безпечність і легковажність. Можливо, сновидица морочить голову відразу декільком кавалерам і тримає їх в постійній напрузі. Необхідно визначитися з вибором, щоб не залишитися на самоті.

Для жінки

 1. Для заміжньої дами сон є передвісником любовної інтрижки на стороні. Несподівана зустріч з чоловіком змусить серце битися трохи частіше. Роман буде недовгим, але пристрасним.
 2. Також сон може передвіщати плітки і чутки, які навколо сновидицы розпускає подруга.
 3. Сон може передвіщати зміни. У більшості випадків характер змін приємний – отримання спадщини, переїзд, подорож і т. д.

Для вагітної

Майбутній мамі слід проявити обережність і потурбуватися про своє здоров’я. Можлива хвороба або легке нездужання.

Для незаміжньої

Для незаміжньої дівчини сон є передвісником легкого флірту з приємними представниками сильної статі.

Для чоловіка

 1. Якщо чоловік уві сні перефарбовує собі волосся – це поганий знак, ймовірно, скоро його чекає сильний ганьба і втрата авторитету.
 2. У деяких ситуаціях сон може пророкувати різку зміну сфери діяльності. Світогляд може різко змінитися, що сприятиме серйозних змін в житті.
 3. Варто остерігатися обману з боку коханої.

Варіанти сну з фарбуванням

Білий

Білі волосся – символ чистоти помислів і намірів сновидця. Ця трактування може стосуватися абсолютно різних сфер життя: гарний настрій, добрі новини, приємні зустрічі і знайомства.

Якщо останнім часом життя сновидця була затьмарена проблемами і труднощами, тепер ситуація зміниться. Важливо вірити у свій успіх і докладати максимум зусиль, тоді все вийде!

Світлий

Фарбування волосся в світлі відтінки – до бажання сновидця переконати оточуючих у своїй правоті. Людина занадто залежний від думки оточуючих, що позначається на його життя. Слід навчитися довіряти собі, своїй інтуїції і внутрішнього голосу.

Рудий

Забарвлюючи волосся у сні в рудий, сновидець в реальності намагається обманювати не тільки оточуючих, але й себе. Слід визнати свої помилки і вади і пам’ятати, що крім поганих якостей у кожній людині є щось хороше.

Темний

 1. Поганий знак, що віщує втрату друга, скандал з домочадцями або проблеми у відносинах з коханим.
 2. Також сон може мати відношення до робочих питань, де все піде не так, як було заплановано.
 3. Сонник рекомендує відкласти на деякий час проекти й угоди, які особливо важливі для сновидця і повернутися до їх реалізації в більш благополучний період.

Чорний

Поганий знак, що віщує втрату близької людини або рідного. Ймовірна серйозна сварка через дрібницю, яка покладе край багаторічній дружбі, або один буде змушений виїхати в інше місто або країну і зв’язок з сновидцем поступово зійде нанівець.

Червоний

 1. Сон означає, що сновидица – господиня своєї долі і життя. У цей період тільки від дій сновидця залежить прийняття рішень. Сновидица готова відстоювати свою правоту в будь-якому питанні, а своєю поведінкою може здатися оточуючим надто агресивною.
 2. Сон може передвіщати отримання цікавої пропозиції, яке сновидець чекав дуже давно. Сонник рекомендує проявити терпіння і мудрість та розпорядитися ним правильно.

Рожевий

 1. Побачити фарбування волосся в яскраво рожевий колір – до романтичного побачення в реальності, на якому варто очікувати визнання в любові.
 2. Рожевий колір говорить про ніжності, доброти і закоханості кавалера. Тому сонник рекомендує поставитися до зізнань прихильно, не виключено, що саме з цією людиною сновидець зв’яже свою долю в майбутньому.
 3. Якщо волосся були яскраві, живі і блискучі – попереду радості життя, любов, дружба, повага.
 4. Якщо волосся виглядали погано, потьмяніли і обсипалися – варто остерігатися брудних пліток від недоброзичливців, які доставлять багато неприємностей сновидінню.

Підстригатися і фарбувати

Якщо уві сні жінка пофарбувала волосся, але їй не сподобався результат і вона підстриглася – сонник трактує цей образ як роздоріжжі, на якому виявилася жінка. Сновидица не знає, як їй вчинити і що робити. Сонник рекомендує прислухатися до свого серця і не звертати увагу на думку оточуючих.

Мити і фарбувати

Ймовірно, сновидець ніж серйозно стурбований реальності. Не виключені помилки в робочих питаннях, які сновидінню доведеться виправляти самостійно, розраховувати на допомогу колег безглуздо.

Хто фарбував волосся?

Чоловікові (фарбували)

 1. Чоловік, якому уві сні сновидица фарбувала волосся – знак, трактующийся як наявність образ і недомовленостей з кимось із близьких людей.
 2. Якщо чоловік, якому фарбували волосся, знайомий сновидицы – ймовірно, жінка приховує свої почуття до цієї людини, в таємниці сподіваючись на його прихильність.

Жінка сама собі

 1. Фарбувати собі волосся – знак душевної порожнечі, туги, смутку, бажання позбутися цього стану.
 2. Також сон може означати прагнення до позитивних змін в особистому житті.

Іншій

 1. Побачити знайому з новою зачіскою і кольором волосся – до невдач у справах.
 2. Також сновидець в реальності може випробувати розчарування в людині, який привидівся уві сні.

Висновок

Сновидіння про фарбування волосся можуть мати різні трактування. Одні сни попереджають про насуваються неприємності, інші обіцяють позитивні та радісні події. Все залежить від сюжету і деталей нічного бачення.

Якою б не виявилася трактування сну – слід серйозно поставитися до неї і прислухатися до рекомендацій сонника. Це дозволить уникнути чимало помилок і зробити вірний вибір.

Сонник - тлумачення снів