До чого сняться сиве волосся – сонник, чоловік або жінка з сивим волоссям, бачити в дзеркалі сивину на голові у сні

Існує думка, що сни – не що інше, як образне вираження наших думок і вражень, отриманих за день. Тоді до чого може снитися сивина? Сновидець турбується про швидкоплинність часу? Чи, може, відчуває себе мудрим старцем в оточенні більш легковажних друзів? Звернемося до думки тлумачів і постараємося зрозуміти – що може означати така нічне марення?

Сиве волосся по соннику Міллера

Міллер вважав – сивина в волоссі символізує жалю про втрачені можливості або часу, витрачений даремно. При цьому він зазначав, що при трактуванні важливо звертати увагу на деталі:

побачити себе сивий уві сні — шкодувати про втрачені можливості

 • Бачити себе сивим/сивий – вкласти всі моральні і фізичні сили в роботу. Радіти отриманому результату, але шкодувати про те, що інші галузі життя були упущені з уваги.
 • Сивина в бороду – заслужити авторитет серед колег і членів сім’ї. Для молодого хлопця такий сон може свідчити про необхідність стати більш серйозним і відповідальним.
 • Волосся сивіє на очах – несподівані зміни в кращу сторону після важкого і стресового події.

Зверніть увагу! Якщо уві сні ви лякаєтеся або сумуйте через срібла в волоссі – приділіть час власного здоров’я. Ваша підсвідомість намагається вказати на приховані проблеми.

Сиве волосся по соннику Ванги

Сиві пасма в шевелюрі – ознака досвіду і мудрості, який можна нажити тільки з роками. Так вважала знаменита провидиця Ванга. Сновидіння з подібним сюжетом вона розтлумачував наступним чином:

 • Побачити себе в старості/сивочолим старцем – зрозуміти, що ви реалізували всі ідеї і тепер настав час рухатися далі.
 • Знайти сиву пасмо – знайти цінне знання, що допоможе швидко просунутися по кар’єрних сходах.
 • Вирвати сивий волос – отримати пораду від більш досвідченої людини, але проігнорувати його з-за власної гордості і впертості.

Довідка! Ванга вважала, що сон, у якому ви знаходите у себе в шевелюрі сивину говорить про вміння знаходити нестандартні рішення в складних ситуаціях.

Тлумачення сну з сивим волоссям в ісламському соннику

Згідно з ісламським сонником, особливу увагу слід приділити стану сріблястих локонів:

сиве кучеряве волосся — пора порадувати себе, що так давно хотіла

 • Гладкі і довгі сивини – вміння підбирати правильні слова, згладжувати гострі кути і розставляти пріоритети.
 • Кучеряве волосся — настав час відкинути всі умовності і стереотипи та зробити те, чого давно хотілося. Поміняти імідж, відправитися в подорож або відкрити світу свій талант. Удача буде супроводжувати того, хто зможе вийти із зони комфорту.

Кому приснився сон?

Кожен з нас — унікальна особистість, зі своїм баченням світу і системою цінностей. І як не крути – жінки і чоловіки бачать світ трохи по-різному. Саме тому трактування сильно розрізняється залежно від статі і віку сновидця.

Вагітній дівчині

Якщо майбутній мамі сниться, як її волосся втрачає пігмент – це сигнал до того, що пора звернути увагу на власне здоров’я. Причому як моральне, так і фізичне. Потрібно перестати нервувати через дрібниці і брати на себе занадто багато відповідальності.

Зверніть увагу! Психологи вважають, що сни, в яких тіло втрачає колишню привабливість або погіршується стан здоров’я – цілком природні для вагітних. На підсвідомому рівні жінка розуміє, що її тіло витрачає свій ресурс на формування нової життя.

Жінки

Для дорослої жінки сон, у якому вона знайшла у себе сивини у волоссі свідчить про згасання пристрасті і втрати любовного інтересу. Для заміжньої жінки такий сон може передвіщати розлучення або поява коханки у чоловіка.

Важливо! Нічне марення, у якій жінці на сивину вказує її коханий, говорить про сильну внутрішньої невпевненості в собі. Приділіть увагу зовнішності, побалуйте себе. Доведіть собі, що ви заслуговуєте любові.

 

Чоловікові

Для чоловіка сон про сиву голову говорить про те, що він морально «переріс» свою супутницю. Він відчуває, що вона більш легковажна й простодушна ніж ви, і зовсім не підходить для серйозних стосунків.

Тлумачення сну по подробиць

Тепер звернемо увагу на деталі сну. Цілком можливо, сиві пасма відіграють далеко не головну роль, а є лише знаковою деталлю?

Сивий чоловік(старий)

Трактування безпосередньо залежить від настрою сивочолого старця:

 • Добрий, веселий – потрапити під заступництво впливової людини. Заручиться неоціненною підтримкою з його боку.
 • Злий, похмурий – відчувати провину і перманентне почуття сорому через невиконаних обіцянок. Підвести значимого людини.

довге сиве волосся — зустрінете мудрої людини, який допоможе вам в майбутньому

Сива жінка

Жінка з сріблястими хвилями – це завжди символ таємного знання або несподіваного одкровення.

 • Жінка з довгим сивим волоссям – зустріти справжню «хресну фею» як у казці про Попелюшку. Вона буде давати цінні поради, допомагати фінансово та сприяти вашому просуванню по кар’єрних сходах. Вам залишиться лише вирішити – прийняти або відкинути допомогу дослідної наставниці?
 • Моторошна сива баба/відьма – отримати сумну звістку або втратити повагу до людини, що раніше користувався у вас авторитетом.
 • Натовп сивочолих жінок – готовність до духовного зростання і саморозвитку.
Бачити себе з сивим волоссям в дзеркалі

Трапляється і так, що уві сні людина заглядає в дзеркало і буквально не дізнається відображення, адже волосся стали абсолютно сивим. Як це можна трактувати? Все залежить від стану шевелюри і емоцій сновидця:

 • Красива і густа срібляста шевелюра – отримати похвалу від шанованої людини. Премія на роботі або зворушливий подарунок від коханого.
 • Ламкі і рідкі сиві пасма – важкий фінансовий стан, бідність, здоров’я, підірване важкою фізичною працею. Негайно візьміть паузу і відпочиньте, щоб ваші зусилля не були марні.

Зверніть увагу! Сон, у якому ви отстригаете посивілі пасма говорить про вашої наївності і простодушності. Хтось, кого ви вважали своїм близьким другом жорстоко вас обмане, обікраде або підставить. Вам захочеться скоріше позбутися від травматичних спогадів.

Сива пасмо волосся

Сон, у якому ви несподівано виявили у себе сиву пасмо на голові віщує незабаром дізнатися щось шокуюче і лякає. Це може бути розкрився обман, неприємності на роботі або великі грошові втрати. Уважно придивіться до свого ближнього кола спілкування – вам відразу стане зрозуміло, від кого чекати підступу.

Сивий чоловік

Сивина у волоссі коханого чоловіка, побачена в нічний грезе може мати декілька значень, у залежності від реакції:

 • Здивувалися, зраділи, випробували розчулення – жити разом довго і щасливо, насолоджуючись сімейним затишком і спокоєм.
 • Злякатися, відчути огиду – сварка з чоловіком, стара образа, яку ніхто не наважується висловити вголос.

Зверніть увагу! Як чоловік відреагував на те, що посивів? Якщо він був спокійний – можете не хвилюватися за «погоду в домі». Якщо ж він засмутився – будьте обережні. Такий сон попереджає вас про неприємності або хвороби, які несподівано зваляться на голову вашого судженого.

Знайомий з сивою головою

Посивілий знайомий, який в реальному житті і не має сивин, може приснитися тільки з однієї причини – у реальному житті ви бачите в ньому мудреця або предмет для наслідування, нехай ви і не завжди усвідомлюєте це. Він може бути більш досвідчених, чим ви в якійсь області, де вам ще хотілося б зрости.

Висновки

Якщо ви хочете однозначно відповісти для себе на питання, до чого сниться сивина – згадайте всі мельчащие подробиці мрії, включаючи ваші емоції. Тільки увага до дрібниць допоможе вам скласти всі деталі мозаїки воєдино і побачити повну картину.

Сонник - тлумачення снів