До чого сняться рани – сонник, тлумачення сну про кров на руці, обличчі, голові й тілі, гнійні рани на нозі у сні

Деякі речі в сновидіннях викликають справжню тривогу. І особливо гостро сприймаються сни, в яких присутня тіло людини і якісь метаморфози, що відбуваються з ним. Наприклад, каліцтва або рани. Так, це не найприємніше бачення, але назвати його однозначно поганим або хорошим не можна, бо це залежить від того, що саме відбувалося уві сні.

 

Рана по соннику Міллера

Самий повний сонник у світі – це сонник Міллера. І рана, судячи його тлумачення, означає погана прикмета, якщо побачити її на собі. Пошкодження на інших обіцяє сновидінню несправедливість з боку друзів. Але якщо садно перевязывалась, то це до великої удачі.

Ванга вважала, що садна на близькій людині сняться до хвороб

Тлумачення сну про рану в сонник Ванги

Відома провидиця тлумачила подібні сни наступним чином:

 • рана на собі – поганий знак, відсутність допомоги та підтримки з-за заперечення духовного світу;
 • якщо хтось завдав каліцтво сновидінню, то це обіцяє зміни в особистому житті;
 • надати допомогу пораненому або залікувати його пошкодження – це говорить про доброту, милосердя і справедливості людини, його любові до ближніх;
 • якщо відкрилися старі рубці, і на них виступила кров – значить, спливуть минулі образи і переживання, пов’язані з ними;
 • садна на близькій людині сняться до втрат і хвороб.

Рана в ісламському соннику

Мусульмани кажуть, що рани і прищики на тілі уві сні – це до багатства. І чим більше їх буде, тим краще. Якщо нанести безкровне пошкодження людині уві сні, то в реальному житті сновидець скаже про нього слово Істини та правди. Але якщо воно буде кровить, той сновидець спаплюжить ім’я опонента тим, що було насправді.

Кому приснився сон

Значення сну багато в чому залежить і від статевої приналежності сновидця. Для чоловіків і жінок подібні видіння трактуються по-різному.

Жінки

Слабкій статі рана у сні обіцяє неприємності і біди. Але якщо вона ще і з кров’ю, то це позначиться на особисте життя – дама втратить чоловіка або коханця.

Довідка! Сучасні сонники після такого нічного бачення обіцяють жінці купівлю нової техніки.

Поріз на обличчі у сні — сильна образа в реальності

Чоловікові

Якщо рана сниться чоловікові, значить, йому потрібно готуватися до неприємностей. Швидше за все, слідом піде якась кляуза або наговори оточуючих.

Довідка! Сучасне тлумачення, навпаки, обіцяє чоловікам відновлення старих зв’язків.

Де була рана у вашому сні

Майже завжди вирішальним чинником у тлумаченні є місце знаходження рани і її стан.

На руці

Пошкодження на руці попереджає про проблеми і труднощі на роботі і в домашніх справах. Також можливі труднощі у спілкуванні з друзями, рідними та колегами, і навіть зраду.

 • Садно на правій руці – до сварки з чоловіком;
 • на лівій – до конфлікту з жінкою;
 • подряпина з кров’ю на пальці – складнощі на роботі;
 • палець пошкоджений, але крові немає – труднощі в кар’єрі;
 • рана на плечі – зрада довіреної особи;
 • пошкоджений лікоть – марність спроб.

Крім усього іншого, рана на руці обіцяє неприємна подія, свідком якого стане сновидець.

Важливо! Якщо уві сні пошкодження на руці власної дитини, то взаємовідносини з ним дадуть тріщину.

На животі

Живіт уві сні – це символ благополуччя. І якщо він в ранах, то це віщує збитки і втрати. Якщо ж він розпороти і людина навіть бачить свої нутрощі, то незабаром його чекає ганьба, руйнування або смерть когось із близьких.

На нозі

Пошкодження на нижніх кінцівках бачаться до збитків.

 1. Садно з кров’ю – це втрата довіри близької людини. Швидше за все, сновидець не зможе виконати якісь зобов’язання, тому сон застерігає від зайвих обіцянок.
 2. Якщо пошкодження на нозі гноїться, значить, все погане скоро закінчиться.
 3. Чистий подряпина на кінцівки попереджає людину про майбутні проблеми, які потрібно вирішувати негайно.

Довідка! Іноді рана на нозі сниться до далекій дорозі.

Рани з кров’ю на обличчі

Якщо уві сні пошкоджено обличчя, то сновидця очікують сильні переживання і навіть стрес через життєвих проблем.

 • Рана з кров’ю – до зради близьких людей;
 • поріз на обличчі – сильна образа;
 • рванная рана – до зради або дрібних неприємностей.

Деякі сонники віщують багатство, якщо уві сні Ви побачили розтерзане тіло

На голові

Голова завжди сниться до хвороб і проблем. А якщо на ній ще й ушкодження, то це буде передвісником прикростей і розладом у справах.

Важливо! За сонником Фрейда жінкам рана на голові сниться до швидкої менструації, а чоловікам – до неприємностей від сексуальних контактів.

На тілі

Якщо тіло уві сні буквально истерзано, це означає страждання. А ось нечисленні рани, навпаки, говорять про те, що сновидець скоро виплутається з численних проблем.

Деякі сонники навіть віщують багатство після такого сну.

На грудях

Взагалі, бачити свою груди уві сні – це до суперництва. Але якщо на ній зяє садно – це загрожує бідою наяву.

Якщо рана на грудях іншої людини, значить сновидець передбачає випробування, яке боляче вдарить по його почуттів.

Рана на долоні

Невелике ушкодження на долоні означає неприємності, а ось якими вони будуть, розповість розмір подряпини. Якщо вона маленька, проблеми будуть незначними і легко вирішаться.

Тлумачення сну по подробиць

Першими помічниками в тлумаченні снів завжди виступають нюанси. Навіть самі незначні, вони можуть докорінно змінити його значення.

Рана з гноєм

Брудна гнійна садно завжди означає погане. Це сварки, непорядність і плітки по відношенню до сновидінню, а також тривала хвороба. Але якщо з рани гній витікає, то людина незабаром позбудеться всього, що приносить йому прикрості.

Рана без крові

Каліцтво або садно без крові говорять про майбутні проблеми, які належить вирішувати.

Чужа рана

Чужі рани говорять про те, що людина стане причиною чиїхось страждань, а значить йому треба стати більш чуйним по відношенню до оточуючих. Якщо ж сновидець сам заподіяв пошкодження комусь, то можливо в реальності його хочуть спровокувати на непорядні дії.

Також сон може стати передвісником несправедливого ставлення з боку близьких та друзів.

Глибока кровоточива рана

Глибокі рани з кров’ю свідчать про угрызениях сумління і каяття. А якщо кров з’явилася на вже загоєних саднах, це попереджає про травми та небезпеки, а також про відновлення будь-яких конфліктів і неприємних подій.

Зашивати рану уві сні

Якщо людина уві сні зашиває пошкодження, значить можна не переживати – скоро він своїми силами виплутається з неприємностей і в його житті настане біла смуга.

Висновки

Як правило, тіло людини уві сні символізує особистість. І все, що з ним відбувається – це відображення її внутрішнього стану, думок і поточних справ. А рани та інші пошкодження уві сні, безумовно, свідчать про зміни в житті і справах сновидця.

Аналізуючи свої сновидіння, необхідно пам’ятати, що садна уві сні не завжди пророкують біди і нещастя. Будь-яке тлумачення має безліч нюансів, які допоможуть більш точно трактувати образи. Саме тому не варто робити поспішних висновків. Крім того, потрібно прислухатися до своїх відчуттів і якщо вони позитивні навіть після кошмару – значить, все в порядку.

Сонник - тлумачення снів