До чого сниться заплітати косу – сонник, плести косу собі, хтось заплітає, довга заплетена коса на голові

Плетіння коси у сні – добрий знак, що символізує достаток і успіх в реальному житті. Бачення з заплітанням подібної зачіски обіцяє різні події – це можуть бути як добрі вісті, так і дрібні негаразди та інтриги. Точне тлумачення залежить від подробиць сну.

Заплітати косу по соннику Міллера

Сонник Густава Міллера радить звернути увагу на власну поведінку. Заплітати уві сні коси комусь- стати незабаром джерелом інтриг і проблем. Якщо жінці сниться, що вона плете коси іншій людині або собі, то їй необхідно обуять заздрість і гординю, сконцентруватися на власному житті, щоб уникнути серйозних конфліктів наяву.

Якщо чоловік бачить уві сні, як знайома йому дівчина плете собі зачіску, то Міллер трактує подібне сновидіння як сигнал до дії. В реальному житті дана особа розташована до чоловіка і очікує від нього рішучих дій.

ДОВІДКА: Якщо заплетание коси по трактуванні Міллера не обіцяє молодій жінці сприятливих змін, то расплетание зачіски навпаки говорить про швидке вирішення нагальних проблем, несподіваних радісні події.

Заплітати волосся матері у сні — треба подзвонити їй в наяву

Плести на голові коси по соннику Ванги

Ванга пов’язує сни з плетінням волосся зі щасливим сімейним життям. Дівчині, якій сниться, як вона плете собі коси і співає пісні в найближчому майбутньому варто очікувати різких і дуже вдалих змін в особистому житті. Також таке бачення віщує теплоту і щирість сімейного вогнища, зустріч з вірним і надійним супутником, швидке заміжжя або вірність і відданість чоловіка.

Заплітати волосся своєї матері у сні – сигнал до того, щоб зателефонувати їй у реальному житті. Після такого сну варто відвідати батьків, поцікавитися їхнім життям, навіть якщо на те немає вагомої причини.

Згідно з тлумаченням Ванги відстригти уві сні коси – незабаром зіткнутися з радикальними змінами в житті, вимагають серйозних рішень. Також подібне сновидіння може служити сигналом до назревающему бажанням змінити власне життя.

Плетіння кіс в ісламському соннику

Згідно з ісламськими традиціями, заплітати волосся в сні – це добрий знак виключно для жінок, військовослужбовців та підлітків. Для них подібне бачення є передвісником матеріальної заможності, шанування оточуючих і прийдешнє довголіття. Для всіх інших подібна зачіска у сні обіцяє горе і розчарування.

ВАЖЛИВО: За ісламським повір’ями будь-які сни з волоссям і зачісками трактуються однаково і обіцяють удачу тільки жінкам, військовим та молоді.

Кому наснилися коси

В залежності від статі і віку сновидця тлумачення сну з заплітанням волосся може мати абсолютно різне значення.

Дівчинці

Зовсім юним дівчаткам сни з плетінням волосся сняться до пліток на навчанні або серед друзів. Слід проявити обережність, щоб не стати предметом насмішок і інтриг. Також подібний знак може передрікати невеликі проблеми в колективі, непорозуміння та конфлікти в колі сім’ї.

Дівчині

Молодій дівчині заплетене волосся сняться до неспокою і клопотів. Майбутня метушня може нести позитивний характер у зв’язку з урочистим радісною подією або заходом. Подібне сновидіння каже дівчині про те, що їй необхідно покласти на свої плечі відповідальність за організацію свята.

Незаміжнім дівчатам плетіння коси уві сні обіцяє зустріч з любов’ю, швидкий шлюб або сприятливі зміни в особистому житті. Якщо наяву молода особа зіткнулася з негараздами в любовній сфері, спірними ситуаціями або конфліктами з протилежною статтю, то таке знамення говорить про швидкому вирішенні всіх проблем і полегшення серця, припливу нових почуттів і радості.

Якщо чоловікові сняться коси, то його чекає підтвердження невірності дружини

Жінки

Дорослим жінкам сни з заплітанням зачіски пророкують нові знайомства. Це можуть як нові залицяльники, любов усього життя, так і налагодження нових ділових відносин.

Заміжнім жінкам плетіння зачіски сниться до благополуччя і миру в родині.

Чоловікові

Плетіння волосся сниться чоловікам в знак обману і злих умислів. Якщо чоловік бачить у сні коси, то незабаром його може очікувати невірність з боку коханої жінки, підступні плани або інтриганство. У будь-якому випадку чоловікові подібний знак обіцяє удар з боку жіночої статі.

Якщо уві сні чоловік плете косу відомої йому жінці, то незабаром намагатиметься зруйнувати його відносини, обмовити або використовувати у власних інтересах.

Нареченому напередодні весілля бачити в сні, як він заплітає волосся своїй нареченій – знак швидких радісних подій, гостей і змін.

Тлумачення сну по подробиць

Важливу роль відіграють дрібні деталі сновидіння. Від того, в якій обстановці проходило бачення, хто плів зачіску, якими були коси залежить подальше тлумачення.

Хто заплітає зачіску уві сні

Значення сну з зачіскою також може змінюватись в залежності від того, хто і кому заплітає волосся.

Чоловік жінці

Сновидіння, в якому чоловік заплітає косу жінці, як правило, сниться до розлучення або розставання з другою половинкою. Нещастя не обов’язково повинно торкнутися сновидця. Якщо діючими особами сновидіння були знайомі люди, то розлад трапиться у них. Незнайомі люди у сні, де чоловік плете жінці косу, сняться до грошовими надходженнями і успіху у робочих справах.

Заплітати косу комусь- до зводячи

Самій собі

Для жінки сон, у якому вона сама себе заплітає зачіску, має два значення. У першому випадку цей знак обіцяє вільної дівчині швидке заміжжя. Для жінок які вже перебувають у шлюбі заплетание волосся самій собі сниться до матеріальної прибутку або вигідної співпраці.

Заплітати косу комусь

Якщо жінці сниться, що вона заплітає косу іншій людині, то наяву це означає звідництво та активний пошук партнера для холостий подруги. Для чоловіка подібний знак символізує бажання заступництва над якоюсь певною жінкою. Від того, наскільки акуратно буде заплетена коса, буде залежати те, чи вийде у чоловіка приборкати норовливий характер дівчини.

Якого кольору були волосся

Колір волосся має сильний вплив на значення сновидіння і може відображати приховані турботи і переживання.

Чорні

В сучасних тлумаченнях чорні волосся відображають темну сторону життя. Чорна коса може також означати майбутнє заміжжя для неодруженої дівчини, проте темний колір є застереженням. Майбутній чоловік може виявитися изменщиком і тираном. Також чорні волосся у сні сигналізують про те, що варто придивитися до власного партнеру або дружину, очікувати від нього неприємних сюрпризів.

Іноді чорні довгі коси сняться до складних часів і проблем з законом. Якщо привиділися волосся темно-каштанового відтінку, то такий знак передує довголіття і багатства.

В спокійні часи чорні коси у волоссі сняться до стабільності і міцному здоров’ю.

Світлі

Світле волосся у сні від русявого до білих відтінків символізують дорогу. Тривалість шляху можна визначити по довжині зачіски. Світле волосся віщують поїздку в ранні ранкові години.

Кількість кос

Одна коса в зачісці сниться до змін в особистому житті і заміжжя. Зачіска з двох кіс обіцяє сварку або серйозний конфлікт з близьким другом. Сновидіння, в якому фігурувала зачіска з великою кількістю дрібних кісок, говорить про швидке романтичному побаченні.

Аксесуари в зачісці

Заплітати в зачіску яскраві стрічки – до серйозної розмови здатний змінити долю.

Гребінь або шпильки у волоссі обіцяють несподівані подарунки з боку протилежної статі. Про їх практичності можна судити по красі прикрас для волосся і акуратності зачіски уві сні.

Обрізати волосся у косі

Сновидіння, в якому обрізаються волосся в зачісці, обіцяє підступ з боку близьких людей. Наяву сновидінню слід остерігатися того чоловіка, який обрізає волосся у сні. Сновидіння, в якому волосся в косичку обрізаються самому собі, застерігає від проблем, створених з власної вини.

Уві сні смикають за кіски

Якщо дівчину уві сні смикають за кіски, то їй обіцяє захоплення протилежною статтю, флірт, дитячість і невинні залицяння. Якщо в сні хтось з силою смикає за зачіску ззаду, то наяву слід остерігатися знущань і нападок близьких жінок.

Відрізати косу уві сні

Сни з відрізанням волосся завжди несуть негативне значення. Подібне сновидіння обіцяє дівчатам ганьба або розставання з коханою людиною. Якщо уві сні відрізана коса лежить в руках сновидця, то в реальному житті його чекає зрада.

Також відрізання довгої важкої копиці волосся у сні може символізувати позбавлення від тяжкого вантажу проблем наяву, дозвіл конфліктів і серйозних проблем в любовній сфері.

УВАГА: Найгірше значення має бачення, в якому відрізаються коси, сплетені з мокрого волосся. Подібне сновидіння обіцяє швидке розлучення або вдівство.

Коса є споконвічно дівочою зачіскою, що символізує силу і жіноче начало. Сни, в яких заплітаються волосся, мають особливе значення для представниць прекрасної статі, обіцяють їм успіх в любові і застерігають від негараздів. Чоловіків же такі сни охороняють від жіночої хитрості.

Сонник - тлумачення снів