До чого сниться нова зачіска – сонник, робити зачіску в перукарнею, бачити себе з новою гарною зачіскою

Коли приснилася нова стрижка, такий сон зазвичай трактують, як хороший знак. Належить оновлення як духовне, так і фізичне, з’являться нові сили, інтереси. У багатьох народів прийнято вважати, що волосся – засіб для зв’язку з космосом, у них укладена удача, сконцентрована життєва енергія.

Сон же слід розуміти, враховуючи настрій у людини і звертати увагу на інші деталі уві сні.

Нова стрижка по соннику Міллера

Стрижка і волосся згідно з цим сонником мають наступні значення:

 1. Якщо приснилася об’ємна зачіска, слід аналізувати свої слова і вчинки більш ретельно. Легковажність поставить у скрутне становище, виходити з якого буде не просто.
 2. Гарна стрижка говорить про необхідність відпустити страхи в починаннях, так як удача буде супроводжувати у всіх нових справах. Це найкращий час для стартапів.
 3. Приснилася нова зачіска і колір – недоброзичливці спровокують неприємності, розпускаючи неправдиві брудні чутки. Врятувати репутацію допоможе сила духу, терпіння і абсолютний контроль власних емоцій.
 4. Робити зачіску, дивлячись у дзеркало – чекати нових ніжних романтичних відносин. Рекомендується дотримуватися холодну голову, так як зануритися в них з головою піддати себе на душевні страждання.
 5. Якщо чоловікові приснився пишна шевелюра – незабаром відбудеться зустріч з жінкою, яка змінить його долю.

Густа чоловіча стрижка говорить про благополуччя, якщо проглядається лисина і залисини – до грошей слід ставитися акуратніше, марнотратство не призведе ні до чого хорошого.

Ісламський сонник пов’язує стрижку волосся з благополуччям

Тлумачення сну про нову стрижку в сонник Ванги

Якщо приснилася нова стрижка або зачіска, слід чекати подій, які змусять зійти з вірного життєвого шляху. І лише каяття і визнання своєї неправоти допоможе повернутися на вихідні позиції.

Зав’язувати волосся в хвіст у сні – представиться можливість далекої подорожі, яке врівноважить душевний стан і принесе безмірну радість.

Нова стрижка в ісламському соннику

Ісламський сонник пояснює сон про стрижку волосся, як позитивний, пов’язує його з добробутом у фінансах і міцним здоров’ям.

Подробиці:

 • довга стрижка – тривале подорож;
 • коротка – запланована поїздка зірветься;
 • бачити себе в дзеркалі з довгим волоссям: жінці – довге щасливе життя і багатство, військовому – кар’єрне зростання, іншим – занепокоєння, пов’язане з роздумами.

Кому приснився сон?

Дівчині

 1. Якщо стригла себе власноруч – ризик втратити жіночий шарм і чарівність.
 2. Стригти себе і плакати при цьому – серйозний конфлікт з коханою.
 3. Робити зачіску хлопця – такий сон обіцяє зраду.
 4. Якщо стрижку робить молодий чоловік – велика ймовірність завести інтрижку на стороні, про яку дівчина сильно пошкодує.
 5. Дуже коротка стрижка – хтось стане розпускати неправдиві чутки, намагаючись зганьбити чесне ім’я дівчини.

Вагітній

Якщо жінка, яка очікує народження малюка, побачила уві сні процес состригания волосся, їй слід прислухатися до порад свого лікаря і бути дуже обережною. Бачення трактується як знак передчасних пологів або загрози викидня.

Деякі сонники розшифровують такий сон більш райдужно, не вбачають у ньому нічого поганого, а лише передбачають появу на світ хлопчика.

Жінки

Залежно від обставин сну, бачення можна трактувати по-різному:

 1. Якщо жінка уві сні стригла волосся своєму чоловікові, то в реальності відбуваються сімейні конфлікти і розбіжності, за яких можливе розлучення.
 2. Також про розлад у родині може говорити і сон, в якому жінка стригла себе сама.
 3. Якщо стригла локони колишньому чоловікові – процес душевного відновлення після розлучення швидко завершитися, образи забудуться.
 4. Обрізати волосся коханці чоловіка – насправді ситуацію слід пустити на самоплив, незабаром чоловік покається і буде намагатися все виправити, повернутися в сім’ю.
 5. Самотня доросла дама, яка стригла волосся хлопцеві – чекає цікаве знайомство з чоловіком.

Самостійно стригти волосся собі у сні — накликати на себе неприємності

Чоловікові

Якщо сон, пов’язаний зі стрижкою волосся, побачив чоловік, це означає:

 1. Стриг знайомий чоловік – загроза втрати репутації та довіри.
 2. Вкорочував волосся самостійно – настають неприємності, розчарування.
 3. Стрижка дуже коротко – вірогідні майнові втрати. Підприємцям слід контролювати витрати, бо марнотратство призведе до банкрутства.
 4. Бачити, як хтось стриже дружину – до її незадоволеності в сьогоденні, слід очікувати зраду.

Тлумачення сну по подробиць

Щоб точно розшифрувати значення побаченого сну, слід враховувати всі подробиці та обставини. Хто виступав у ролі перукаря, кого стригли, яким був результат – все це має значення.

Робити нову зачіску в перукарні

В цілому, таке сновидіння має добре значення. Якщо сновидінню подровняли кінчики, освіжили зовнішній вигляд – у сім’ї буде спокійно й милостиво. Кохана людина зробить приємний подарунок.

Стригти себе вдома

Такий сон говорить про прийдешні розчарування:

 • побачити його перед подорожжю – швидше за все, поїздка відміниться;
 • недбало зістригати, з люттю – належить чорна смуга в житті;
 • різати волосся насилу – бідність, убогість;
 • акуратно підрівняти кінчики – страх майбутнього.

Бачити уві сні себе з гарною зачіскою

Побачити себе в сні з прекрасною зачіскою, приносить максимальне задоволення – радість від спілкування з близькими людьми.

Робити іншій людині зачіску

Якщо людині приснилося, що він робить стрижку комусь із знайомих – в реальному житті у сновидця є наміри обдурити приснившегося товариша.

Весільна зачіска

Таке бачення означає, що слід уважно вибирати супутника життя, так як не всі претенденти з оточення бажають добра і мають чесні спонукання. Обережність вбереже від неприємностей.

Бачити себе працює перукарем — до успіху в роботі

Бачити себе з каре у сні

Сон обіцяє майбутні розчарування, але їх потрібно зустріти спокійно, незабаром ситуація стабілізується.

Перукар у сні

Слід запам’ятати подробиці сну і трактувати його з таким значенням:

 1. Людина працює перукарем і бере за стрижки гроші – добрий знак, що в недалекому майбутньому підвернеться вигідну пропозицію гідного робочого місця.
 2. Зробити незнайомій клієнту шикарну укладання – приємний сюрприз у житті.
 3. Недбало шматувати чужі волосся – слід змінити рід занять.
 4. Стригти кого-то проти його волі – конфлікти на роботі.
 5. Вкорочувати волосся чужій дитині – такий сон обіцяє успіх у справах.

Красуватися зачіскою перед дзеркалом

Якщо після відвідин перукаря сплячий залишився задоволений новою зачіскою і милується на себе в дзеркало, то наяву скоро йому надійде цікава пропозиція, відмовлятися від якого не варто, адже зміни приведуть до позитивного результату.

Міняти колір волосся

Тлумачення такого сну буде відрізнятися в залежності від того, якого кольору буде шевелюра в кінці процедури. Так, якщо у сплячого в результаті вийшла яскрава зачіска, то найближчим часом його життя також стане насиченим, легкою і безтурботною. Людина може веселитися на повну котушку, здійснювати сміливі вчинки і заводити романи без яких-небудь наслідків.

Про глибокої депресії свідчить сон, в якому блондин вирішує перефарбуватися в темний колір. І навпаки, про позитивному настрої говорить бачення, в якому брюнет після стрижки стає світловолосим.

Висновки

Сни, пов’язані з волоссям, завжди пророчі. Волосся здатні накопичувати в собі енергію, мають пам’ять. Якщо уві сні зістригати волосся – настають оновлення, зміни. Відштовхуються від обставин, при яких відбувалося таке дію уві сні, і трактують його більш докладно.

Сонник - тлумачення снів