До чого сниться чубчик – сонник, підстригати собі чубок уві сні, обрізати чубок ножицями, довга чолка

В уявленні більшості тлумачів снів чубчик уособлює те, що станеться з людиною у фінансовій сфері. Сон може вказувати на благополуччя та збагачення або, навпаки, на грошові витрати.

Чубчик по соннику Міллера

Відомий тлумач пропонував враховувати наступні можливі значення сновидіння:

  • Наснилося, ніби стригти собі чубок – насправді потребу в змінах. Вам потрібно побути на самоті і приділити час власним думкам. Це потрібно для того, щоб осмислити те, що відбувається в сьогоденні, і уникнути проблем у майбутньому. Поради оточуючих тут безсилі. Тільки ви в змозі вирішити, як бути далі.
  • Відростили довгу чубок – ознака того, що потрібно діяти рішуче. Сміливі і активні дії допоможуть досягти успіху.
  • Якщо укладали зачіску, значить, варто відмовитися від відвідин галасливих і людних місць. Приділіть час сім’ї і дому, щоб уникнути розладів і розчарувань. Майбутній період краще присвятити спробам досягти гармонії.

Ісламський сонник пов’язує чубок з багатством. Чим довше — тим краще

Тлумачення сну про чубчик сонник Ванги

Болгарська провидиця вважала, що волосся у сні символізують спокій (фізичний і емоційний). Тому стригти їх – поганий знак. Нічне бачення попереджає про втрату правильних орієнтирів, про помилки і погані вчинки. Надалі за це доведеться понести розплату.

Розчісуватися – натяк на те, що краще прямо зараз замислитися про духовний стан. Постарайтеся гармонійно розвивати не тільки тіло, але і душу.

Якщо ж чубчик в сновидінні була сплутаної, значить, зараз ви піддалися помилковим переконанням. Недовіра не дозволяє побачити істину. Поруч є той, хто може направити на вірний шлях, але для цього потрібно переступити через власні хибні уявлення.

Чубчик в ісламському соннику

У поданні ісламського тлумача бачень, образ вказує на те, знайде людина багатство. Чим довше була чубчик, тим більше ймовірність досягнення благополуччя. Коротка попереджає про злидні і розорення. Якщо ж волосся було підстрижене нерівно, значить, існує ймовірність примирення з недоброзичливцями.

Деякі сонники вважають, що для вагітної це поганий знак

Кому приснилася чубчик?

Для більш точної інтерпретації образів потрібно врахувати, кому приснився сон – чоловікові, замужній дамі, самотній дівчині або жінці в положенні.

Незаміжньою дівчині

Молодій дівчині сновидіння з відрізаною чубчиком натякає на можливу втрату привабливості. Якщо при цьому відчувалося сильне розлад, можлива серйозна сварка з другою половинкою. А надто коротка стрижка попереджає про ризик для репутації. Недоброзичливці спробують опорочити ваше чесне ім’я.

Вагітній

Якщо вагітній жінці сниться, що вона вкорочує волосся, це треба сприймати, як попередження. Не виключені передчасні пологи та інші труднощі з виношуванням дитини. Постарайтеся дотримуватися всі рекомендації лікаря, щоб уникнути проблем.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ Деякі тлумачі вважають, що цей образ говорить про те, що жінка народить здорового хлопчика.

Заміжній Жінці

Наснилося, ніби відрізаєте волосся самій собі? Насправді ризикуєте посваритися з чоловіком з питань, що стосуються виховання дітей. Якщо відправилися в салон, щоб підрівняти стрижку, значить, незабаром відвідайте цікавий захід. Фарбувати чубок – натяк на депресію і смуток.

Чоловікові

Якщо чоловікові привиділося, як сам робить собі чубок, спадаючу на лоб, значить, найближчим часом доведеться серйозно поговорити з безпосереднім керівником. Найімовірніше, розмова буде неприємним.

Стриг хтось інший – в реальності ризикуєте втратити довіру і авторитет у оточуючих.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ Чоловіків, які розвивають власний бізнес, нічні бачення попереджають про ризик для справи. Найближчим часом треба бути зібраним і відповідальним, щоб уникнути збитків або банкрутства.

Стригти чубок іншій людині уві сні — до набуття благополуччя

Тлумачення сну по подробиць

Чубчик може приснитися в різних варіантах. Її можна зістригти самостійно, а можна звернутися до послуг перукаря. До того ж, у сновидінні може з’явитися стрижка, яку роблять іншій людині.

Стригти чубок собі вдома

Самому підрівнювати волосся – це знак того, що в діловій сфері все буде складатися не кращим чином. Не виключено, що репутація в бізнесі опиниться під загрозою. Клієнти або партнери перестануть довіряти вам.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ Якщо при цьому стрижка вийшла нерівною або невдалою, значить, діло, на яке покладаєте великі надії, обернеться невдало.

Бачити, як чілку стрижуть іншій людині в перукарні

Уві сні спостерігати за роботою майстрів в перукарні – це уособлення рішучості і сили волі. Завдяки принциповій позиції ви зможете домогтися успіху в наміченому справі.

Обрізати довгу чубок іншій людині

Якщо сниться, ніби змінюєте зачіску іншої людини, значить, опікуєтеся його в реальному світі. При цьому брали гроші за свою роботу? В цьому випадку можна розраховувати на успіх і отримання фінансового благополуччя. Стригти безкоштовно незнайомця – символ того, що будете відчувати задоволення від справи, якою займаєтеся.

Бачити себе з підстриженою чубчиком

Тлумачі пов’язують цей образ з прийдешніми змінами в житті сновидца. Вони виявляться сильний вплив на подальшу долю. Ймовірно, майбутні події змусять відчувати дискомфорт (принаймні спочатку). Проте надалі прийде смирення і розуміння того, що зміни неминучі, і в них можна знайти щось хороше.

Висновки

Для інтерпретації сновидінь, в яких сниться чубчик, потрібно врахувати точні обставини і деталі. Стрижка часто попереджає про позбавлення грошей, а волосся, що відростили – про успіх і благополуччя.

Сонник - тлумачення снів