До чого сниться укол – сонник, тлумачення сну про ін’єкції, шприци і уколи в руку, ногу і сідницю

Медичні процедури, а особливо уколи, річ хвороблива і не дуже приємна. Езотерики не можуть дати однозначної відповіді, що означає це сновидіння. Як розповідає сонник, уколи у снах означають утримання в собі емоцій, і вони більшою мірою негативні. Спробуйте запам’ятати в яку частину тіла була зроблена ін’єкція. Від цього буде залежати пояснення, до чого приснився цей сон і розглянемо його більш докладно.

Укол по соннику Міллера

Шприц символізує марні переживання про здоров’я рідних і близьких людей. Якщо приснилася зламана голка, то доведеться розплатитися за помилки. Зробили ін’єкцію особисто вам, сонник каже, що ймовірність захворіти висока. Якщо ін’єкція зроблена в руку, сон передвіщає виникнення проблем. Вводите ліки іншій людині? Міллер передбачає, в реальності до вас звернуться за допомогою, і ви не зможете відмовити.

У будь-якому випадку сонник Ванги вважає, що укол у сні нічого хорошого не принесе

За сонником Ванги

Укол символізує біль, плітки які стосуються сплячого. Такого роду сон Ванга описує в залежності від його деталей. Якщо людина відчула укол, але насправді його не було, цей сон говорить, що ваше самолюбство буде ображено. Придивіться до свого оточення. Не розповідайте свої особисті проблеми, інакше з’являться розмови у вас за спиною.

У будь-якому випадку сонник Ванги пояснює сни, в яких є укол, як прояв чогось поганого. Навколо людини будуть плітки. Слід прислухатися до поради Ванги і звузити коло друзів, адже є люди які так і хочуть придумати чергову історію про людину.

Ісламський сонник

Пророкує, якщо уві сні зробити укол самому, то в реальності чекають веселі і радісні події, які приведуть до великих змін у долі людини. Призначили багато уколів — попередження про небезпеку.

Вколотися про довгу голку означає брак уваги в реальному часі. За ісламським соннику сон означає як радісні події, так і небезпечні моменти.

Якщо уві сні у Вас брали кров з пальця — скоро станеться сварка з коханим

Кому приснився укол?

Незаміжньою дівчині

Сон передвіщає можливі відносини, хтось у вас закохається.

Вагітній

Якщо ви хворієте-до здоров’я, якщо здорові, то ваше здоров’я буде зміцнюватися.

Заміжній жінці

Обіцяє розлад у сімейних відносинах. Постарайтеся більш лояльно ставиться до претензій свого партнера і згладжувати конфлікти.

Чоловікові

Відвідайте цікаве запам’ятовуючий захід, який надовго запам’ятається.

Куди робили укол?

В руку (відень)

Щоб уникнути серйозних проблем, думайте перед тим, як щось зробити. Можете потрапити у несподівану для себе ситуацію. Так само сон може означати проблеми зі здоров’ям.

В палець (взяли кров)

Сварка з коханою людиною через необгрунтованої ревнощів.

В сідницю (внутрішньом’язово)

Вимушена ділова поїздка чи далеке, але корисну подорож. Дорога пройде без перешкод, ви познайомитеся з цікавими людьми, відкриєте для себе щось нове. Не втрачайте момент і насолоджуйтеся життям.

В ногу

Бажання змінити роботу.Можливо на це вплинуть конфлікти з керівництвом або колегами.У деяких випадках ослаблення імунітету. Якщо ліки вводив медичний працівник, для одужання доведеться проходити повне обстеження. Не ігноруйте слова і рекомендації лікаря. Можлива поява ускладнень і лікування затягнеться.

В живіт

Вас чекають суворі випробування, які вас ізмучают морально і фізично.

В шию

Зустріч з зазнавшимся людиною.У деяких випадках сонник прогнозує кардинальна зміна вашої думки, під дією яких-небудь обставин.

Укол близькій людині прогнозує швидкий розмова з ним

Кому зробили укол?

Вам

Якщо ви приємно прийняли цю процедуру, то ваша совість прокинулася і не дає вам спокою. Ваша поведінка не означає, що ви повинні перед кимось вибачатися, просити прощення. Досить того, що ви в душі усвідомлюєте всі свої помилки, і більше такого не повторите.

Близькій людині

До розмови з ним.

Іншій людині

Будете читати моралі близькій людині, за погану поведінку, намагатися поставити його на місце.

Дитині

Зверніть увагу на оточення вашого чада, можливо йому загрожує небезпека, але він вам про це не говорить.

Собі самостійно

Означає виконання взятих обставин, незважаючи на особисті проблеми.

Висновки

Досліджуючи свої сни ми самі собі даємо можливість пізнати себе зсередини, знайти відповіді на турбуючі нас питання, зрозуміти причини ваших проблем, які нас турбують в реальності. Так само сни є хорошим помічником у стані депресії. Страх, агресія, апатія, причину не тільки цих, а й інших станів ми можемо зрозуміти проаналізувавши свої сни. Коли ми пізнаємо мову свого несвідомого перебування у снах ми покращуємо своє самопочуття, як емоційний, так і психічне в реальному житті.

Сонник - тлумачення снів