До чого сниться гівно “гімно” – докладне тлумачення сну

Сновидіння з гівном можна трактувати по-різному. Одні сонники стверджують, що даний символ гарантує сновидінню фінансове благополуччя, інші попереджають про підлості, образи чи образи від оточуючих. Зрозуміти до чого сняться екскременти не складно, достатньо порівняти цей сон з тим, що відбувається з людиною в реальному житті. Крім того, важливе значення відіграє і ситуація в якій розгортаються дії уві сні.

Сонник Міллера

Трактування гівна у Міллера носить цілком певний характер і обіцяє неодмінну прибуток сновидінню. Згідно його розшифровці, забруднитися какашками — до успішного ведення всіх справ, а для фермера такий сон пророкує високу врожайність.

Сонник Ванги

Ванга трактує образ гівна, як пересичення в реальному житті людини від раптово з’явився достатку. Однак, провісниця попереджає про те, що радість від володіння матеріальними благами, може завадити духовному зростанню. Тому такий сон закликає замислитися над чистотою думок та вчинків.

Ісламський Сонник

Ті речі і блага, які мають важливе значення для сновидця можуть втратити свою колишню привабливість. Змінюватися цінності, переконання, світогляд.

Є фекалії – до негативних подій, тривог і турбот. Сновидінню потрібно проявити витривалість і терпіння при вирішенні нагальних проблем.

До чого сниться гівно — за характером

Багато

Фінансові блага рухалися на людину раптово і у великих кількостях.

Купа

Настав час вкласти свої заощадження, це принесе колосальну вигоду.

Велика (велика купа)

Велика купа віщує великий прибуток. Сміливо варто брати нові проекти і завдання керівництва – всі зусилля по їх реалізації окупляться з лишком.

До чого сниться гівно — по діям

Прибирати

Сон з прибиранням гівна може бути доречними незаплановані витрати. Якщо уві сні належить почистити вигрібну яму, слід остерігатися шахрая. Такий сон може передвіщати непросту роботу, яка буде гідно оплачена.

Їж

Цей сон попереджає про ймовірність прояву серйозних захворювань. Крім того, не слід розпускати брудні плітки і чутки про оточуючих – це зіпсує репутацію сновидця.

Бачити

Бачити в сні гівно – вірний провісник успіху, процвітання і багатства.

Забруднитися (вляпатися)

Забруднитися в фекаліях – до швидкого зростання зарплати. Найбільш ймовірно, оклад виросте без зміни посадових обов’язків. Також варто бути готовим до того, що виділившись таким чином колективу співробітників, сновидець накличе на себе злість і заздрість колег.

Змивати

Змивати какашки (людське гівно) – до залежності від оточуючих, які використовують сновидця в своїх корисливих інтересах. Такий образ може стати застереженням, оскільки потрібно розірвати такі стосунки та намагатися не потрапити під такого роду впливу надалі.

Інакше в найближчому майбутньому сновидець зіткнеться з проблемами самореалізації, стресовими ситуаціями, які виникнуть через оточуючих його впливових людей.

Впасти

Впасти в екскременти – до сприятливого розвитку всього запланованого.

Ноги в гамні

Хороший знак, що обіцяє людині прибуткова справа. У цей період слід уважно поставитися до пропозицій про заробіток, оскільки одне з них принесе великий прибуток.

Витирати

Витирати какашки з себе або навколишніх предметів – до безглуздої ситуації, в якій сновидець ризикує опинитися в найближчим часом. Слід з обережністю дарувати оточуючим яку-небудь інформацію, оскільки саме вона може стати причиною неприємної ситуації.

Тонути

Сон віщує добрі вісті, несподіваний прибуток, спадщину і навіть великий виграш у лотерею. Тому варто купити лотерейний квиток і довіритися удачі.

Збирати

Збирати фекалії – до великим доходом. Чим більше фекалій було зібрано, тим вище прибуток в реальності очікує людину.

До чого сниться гівно — по власнику

Котяче

За складну і виснажливу роботу вдасться отримати гідну винагороду.

Собаче

Собачий кал – обіцяє визнання, успіх, допомога, появи додаткового джерела доходів. Вигідна пропозиція по заробітку слід чекати від друзів і знайомих.

Людини

Багато передбачення підкреслюють, що дане бачення застерігає сновидця від копань в чужих таємниці і секрети.

Дитяче (дитини)

Подібний сон для молодої сім’ї не є провісником чого-небудь, він лише відображає побутові клопоти в реальному житті і підкреслює їх радість від нових турбот материнства.

Бездітній жінці такий образ може говорити про швидкої вагітності, а чоловікові підсвідоме прагнення піклуватися про кого-то. Кал дитини символізує появу чесних грошей.

Коров’яче

Для фермера такий спосіб обіцяє багатий урожай.

Біле

Сонник попереджає про те, що слід остерігатися обману від заздрісників і недругів, а також варто уникати безчесних методів при досягненні цілей.

Власне

Власне гівно у сні – до загальній повазі, яке можна заслужити завдяки своєму досвіду та знанням.

Запах

Виразно відчувати неприємний запах гівна – провісник прибуткової справи, а наявність запаху без какашок – попередження про появу проблем у спілкуванні.

Рідке

Всі досягнення і нагороди можуть залишитися непоміченими начальством і оточуючими людьми.

Чоловіки

Для жінки цей спосіб передбачає знайомство з впливовим і забезпеченим кавалером, для чоловіка сон передвіщає появу ділового партнера, який принесе великий прибуток.

Мишаче

Мишаче лайно сниться до доброї звістки. Завдяки продуманим діям сновидець зможе зрушити з мертвої точки будь-яку ситуацію і спрямувати всі свої справи зростання. Також, сон пророкує позбавлення від усіх чинників в житті, які сьогодні заважають людині.

Куряче

Курячий послід обіцяє поліпшення матеріального становища, помацати його руками уві сні до несподіваного великого багатства.

До чого сниться гівно — за місцем

В руках

Тримати екскременти в своїх руках – до великого прибутку і підвищення на службі.

В унітазі

Лайно в унітазі обіцяє приємну велику і дорогу покупку в реальності. Придбано буде предмет, який забезпечить максимальний комфорт, однак сновидець переплатить за нього дорожче. Такий сон може передвіщати період наполегливої праці, а також приємну знахідку грошей.

У туалеті

Бачити гівно в туалеті – до серйозного збільшення доходу. Якщо при спробах змити какашки, вони знову спливають на поверхню – сновидця чекає безперервний грошовий потік.

У роті

Бачити свій рот, наповнений калом, неприємний провісник догани або штрафу від начальника.

У воді

Сон попереджає сновидця про те, що його схильність до марнотратства може призвести до бідності і фінансової нестабільності. Тому слід обачно витрачати гроші.

Вдома

Сон, у якому, какашки розкидані по будинку, віщує зміну обстановки.

Велика частина снів, в яких з’являється гівно, віщує сновидінню приємні події в житті. Несподівана прибуток, великий виграш у лотерею, підвищення на службі – ці і багато інших приємні події в самому найближчому майбутньому відбудуться в житті людини.

Тому незважаючи на настільки неприємний образ сновидіння, бачити уві сні гівно – дуже радісна подія для кожної людини.

Сонник - тлумачення снів