Бачити себе голою в сні – тлумачення сну по сонникам — До чого сниться сон

Не завжди, але іноді сни можуть бути не просто красивими картинками та цікавими сюжетами. Велика ймовірність, що вони – справжні знаки долі, які передбачають ваше найближче майбутнє. Тому намагайтеся звертати увагу на все, навіть на самі незначні деталі, починаючи від того, хто знаходився навколо вас і закінчуючи тим, що ви відчували.

Сонник Міллера

Густав Міллер стверджує, що сновидіння, в якому ви бачите себе оголеною посеред якогось торжества, де навколо – святкова обстановка, вибухають салюти, безліч ошатних гостей, то в найближчому майбутньому вас чекають радісні події на особистому фронті.

Якщо ж у сні ви нібито усвідомлювали, що роздягнені, і намагалися прикритися чим-небудь, то подібне сновидіння символізує боротьбу, яка відбувається всередині вас – вам не вистачає гармонії. Зробіть паузу, зупиніться і подумайте, що відчуваєте.

Сонник Ванги

Велика болгарська провидиця Ванга мала своє трактування такого сновидіння: якщо, спостерігаючи за собою, сновидець розумів, що йому подобається власне тіло, то це хороший знак: у найближчому майбутньому чекайте підвищення заробітної плати.

Однак, якщо ваш зовнішній вигляд вас абсолютно не влаштовував, то в реальному житті у вас відбудуться зміни в особистому житті, причому далеко не в кращу сторону.

Ісламський Сонник

Вважається, що, якщо вам приснилося, як ви знаходитеся в суспільному місці, повністю оголившись, то в реальному житті ви сильно зганьбилися. Застесняетесь і попросіть чимось прикритися уві сні – понесете збитки і збіднієте в реальності.

Для кого?

 1. Молодій дівчині сновидіння, в якому вона бачить себе повністю оголеною в душі, ванні або навіть бані обіцяє швидку серйозну хворобу. Настійно рекомендується відвідати лікарів і провести профілактику захворювань.
 2. Якщо представниця прекрасної статі бачить, що абсолютно голою є не тільки вона, але і ще кілька людей, то їй необхідно підготуватися до того, що найближчим часом вороги і недоброзичливці спробують збити її з істинного шляху. Тому після такого сновидіння не рекомендується приймати серйозних рішень.
 3. Жінки сон, у якому вона бачить себе оголеною, говорить про те, що незабаром вона зробить необдуманий вчинок, про який пошкодує і довго буде розгрібати наслідки.
 4. Сновидіння, в якому дама повільно плаває у воді, повністю роздягнувшись, означає, що в реальності її чекають прикрощі на любовному фронті.
 5. Якщо дівчині сниться, ніби вона повністю одягнена, а як тільки її чоловік приходить додому, вона виявляється голою, то рекомендується придивитися до свого оточення – цілком можливо, що за вашою спиною пліткують.
 6. Якщо на момент, коли вам приснився такий сон, ви знаходитесь у цікавому положенні, то не варто турбуватися: сновидіння, в якому ви бачили себе оголену, не несе нічого поганого. Деякі джерела стверджують, що найближчим часом вас чекає велике здивування, сюрприз, несподіванка. Однак, на жаль, не можна сказати точно, чи буде новина хорошою.
 7. Якщо одружений чоловік бачить себе в сні повністю оголеним, то наяву рекомендується стежити за собою і не піддаватися на провокації – велика ймовірність, що, якщо ви не зможете стриматися і підете «наліво», то зрада незабаром розкриється, а ваші відносини зруйнуються назавжди без можливості що-небудь виправити.
 8. Сон, у якому молодий чоловік, націлений на побудові кар’єри, бачить себе голим, є попередженням: цілком можливо, що у вас просто не вистачає досвіду.

Варіанти «голого» сну

 1. Якщо дівчині приснилося, як вона стоїть перед дзеркалом і спостерігає за власним тілом, не приховуючи захоплення, то в реальному житті її чекає справжня любов – вона зустріне чоловіка, якого полюбить всім серцем, і це буде взаємно.
 2. Якщо ви бачите себе оголеним в лазні, то таким чином, доля натякає, що пора б привести всі свої справи в порядок і завершити розпочате. Якщо ви цього не зробите, то велика ймовірність, що виникнуть неприємності. Проявіть старанність і, ось побачите, вас буде чекати успіх.
 3. Прогулянка по полю або березі річки в повністю оголеному вигляді – це своєрідний заклик до дії. Рекомендується влаштувати собі невелику подорож, відправившись на природу, щоб відновити сили.
 4. Якщо ви бачите, що перебуваєте на нудистському пляжі, а навколо люди тільки вашого статі, то це означає, що у вас, можливо, з’явиться серйозна проблема у відносинах з партнером. Якщо ж ви смутно пам’ятайте, що начебто бачили на цьому пляжі і чоловіків, і жінок, то настійно рекомендується почати відкладати гроші та економити – існує ризик, що насувається фінансова криза.

Висновки

Отже, підводячи підсумки, катастрофічно нічого поганого сновидіння, в якому ви бачите себе абсолютно голим, не несе. Але, на жаль, і благополуччя чекати не варто. Все залежить від того, як ви себе почували в світі мрій.

Якщо насолоджувалися своєю наготою і захоплювалися власним тілом, фігурою, формами — то в найближчому майбутньому у вас все піде в гору, однак, якщо ви відчували нескінченний сором, це не дуже хороший знак.

Сонник - тлумачення снів