Бути п’яним у сні – до чого сниться застілля, сп’яніння

Сни, якщо в них не розібратися, можуть лякати і хвилювати не тільки дівчат, але і чоловіків. З давніх часів відомі різні сонники, які тлумачать значення сновидінь і дають можливість людині зрозуміти хід своїх подзознательных думок і бажань, а також дізнатися про майбутнє і запобігти негативні наслідки.

Бути п’яним у сні — це досить поширене сновидіння, яке може означати часом протилежні речі.

Важливо запам’ятати всі деталі, зрозуміти, які відчуття ви відчували під час сновидіння.

Буває кілька варіацій такого сну

  • Людина бачить себе п’яним зі сторони;
  • Людина бачить і відчуває себе п’яним;
  • Людина п’яний і оточений п’яними людьми;
  • Людина п’яний і оточений тверезими людьми.

Розглянемо варіанти в залежності від тлумачень найточніших сонників

Сонник Міллера

Якщо ви відчуваєте, що перебуваєте у сні в алкогольному сп’янінні, то це означає великі труднощі і зміни на шляху.

Бути п’яним, як чіп. Якщо ви ледве пересуваєтеся, при цьому відчуваєте, як мова ваш заплітається, перед очима все крутиться, то це означає серйозний проступок, последстия якого вам ще доведеться розсьорбувати.

Бути п’яним будинку. Якщо ви знаходитесь в п’яному стані вдома на самоті або в оточенні близьких, то це означає невпевненість у собі, недовіра своїм вчинкам і словам. Потрібно проаналізувати свої останні дії, спробувати знайти відповіді на питання, які мучать.

Бути п’яним у натовпі. Якщо ви бачите себе п’яним в компанії інших п’яних людей — це схвалення і прийняття ваших ідей. Якщо ж вас оточують тверезі осудливі погляди — це ознака того, що ви незадоволені собою і шукаєте схвалення.

Сонник Ванги

Бачити себе в сні в алкогольному сп’янінні — до труднощів, які змусять вас понервувати. Якщо уві сні ви погано себе відчуваєте, накочує тяжкість, повіки опускаються, то це, навпаки, до хороших змін.

Чим п’яніший ви в сні, чим гірше себе відчуваєте, тим краще будете відчувати себе в реальному житті. Якщо ж п’яним ви веселіться і творіть всякі непотребства, то це в реальності призведе до осложениям, нерозуміння близьких і колег.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник тлумачить цей сон однозначно — бути п’яним у сні означає бути зганьбленим в реальному житті. Якщо в сновидінні ви оточені різними напоями, наїдками, навколо танцюють і веселяться люди, те це обіцяє серйозні проблеми в житті, можливо, над вами будуть сміятися в суспільстві і перестануть сприймати серйозно.

ВАЖЛИВО! Чим п’яніший ви уві сні, ніж беззаботнее віддаєтеся радощів, тим сильніше буде осуд і ганьбу, навлекаемый на вас і вашу родину. Варто подбати про своїх думках, своєї репутації і переглянути деякі життєві орієнтири.

Кому п’яний сон приснився?

Важливо ориентироватья на значення сновидіння виходячи з того, кому воно з’явилося. Такий сон по-різному трактується, якщо він сниться дівчині і жінці. Якщо він сниться юнакові і чоловікові — трактування теж може бути різна. І головне, що варто враховувати при трактуванні сну — чи перебуваєте ви в шлюбі або у вільних відносинах. Незаміжнім сон пророкує одне, а вільним — зовсім інше.

Для дівчини

Бути п’яним у сні — до докорів від батьків. Якщо уві сні ви танцюєте п’яна, веселіться і зраджуєте утіх — це однозначно обіцяє безліч осуду в суспільстві до вашої персони. Якщо ж у сні вам погано, вас нудить, ви не можете ходити від сп’яніння — це означає, що в майбутньому біда обійде вас стороною, життя налагодиться і проблем найближчим часом не буде.

Для жінки

Перебувати п’яною в кімнаті на самоті — до проблем з самооцінкою і самобичування. Якщо ви п’яна смотритре в дзеркало, а бачите лише розпливчасте пляма — це обіцяє вам труднощі при виборі життєвого шляху.

Якщо в сні з вами танцює красивий чоловік — будьте обережні: навколо вас зібралася юрба заздрісників, яка буде заважати вашому становленню на роботі. Якщо уві сні вам здається, що ви весело проводите час, то в реальності це означає зворотне — зіткнення з труднощами і змінами, які потребують значних витрат і пошуку нових рішень.

Для вагітної

Бути п’яним у сні означає, що в реальному житті ви дуже хвилюєтеся, переживаєте за своє здоров’я і стан майбутньої дитини. Нічого поганого такий сон не несе. Просто він означає, що вам пора заспокоїтися, не напружуватися і не нервувати через дрібниці.

Для незаміжньої

Бути п’яним у сні й активно фліртувати з чоловіками — ви не знаходите собі місця, намагаєтеся встигнути скрізь і відразу. Якщо уві сні ви при цьому відчуваєте запаморочення, сон означає, що в майбутньому на вас чекають зміни на краще, хвилювання залишать вас, а кар’єра піде вгору

Для заміжньої

П’яніти уві сні — втомитися від нудьги і побуту. Вам потрібно змінити обстановку і відпочити далеко від дому. Якщо ви бачите, що поруч з вами п’яний чоловік — це означає, що сімейне життя не вистачає вогника, пора додати його самостійно.

Для чоловіка, для хлопця

Якщо ви молоді, а уві сні бачите себе п’яним — то пора брати життя у свої руки. Сон означає проблеми, пов’язані з самостійним життям і дорослішанням. Можливо, батьки попросять вас влаштуватися на роботу або попросять з’їхати.

Чоловік, який побачив себе п’яним уві сні, повинен насторожитися — скоро йому доведеться зіткнутися з безліччю несподіваних проблем. Якщо в сні з вами пиячать друзі, то це означає, що проблеми усунуться самі собою, додаткових зусиль докладати не доведеться.

Висновок

Такий сон при всій своїй неодназначности не обіцяє нічого страшного і дуже поганого. Важливо розуміти, що пияцтво уві сні — це більшою мірою прояв невпевненості в реальному житті. Іноді такий сон трактується як спроба людини змінити своє життя на краще при всіх труднощах і непростих життєвих обставинах.

Вагітним такий сон варто сприймати, як сигнал про те, що пора перестати турбуватися про своє здоров’я, молодим дівчатам — привід задуматися про свою поведінку. Чоловікам такий сон пророкує зміни, труднощі з яких вони повинні вийти з гідністю.

Сонник - тлумачення снів