До чого сниться бачити себе мертвим в труні – тлумачення сну по сонникам

Сон — це відображення нашого життя, всього, що сталося в минулому, сьогоденні і, можливо, майбутньому… Занурюючись в царство Морфея всім нам хочеться бачити легкі, приємні сни, в яких нас чекає безмежне щастя, і які обіцяють успіх у житті.

Але часом підсвідомість показує нам категорично протилежне: важкі, немов в’язкі сни з похмурими сюжетами. Чи бувало так, що ви прокидалися від страху або жаху, від побачених картин? Сон, у якому ви бачите власні похорони — один з таких вісників негараздів і бід.

До чого сниться бачити себе мертвим в труні по соннику Міллера?

Згідно соннику Міллера, сон в якому ви бачите себе в труні, говорить про вашому підсвідомому бажанні захистити себе від оточення і осуду з боку суспільства. Такий сон може бути наслідком емоційної втоми на тлі складної справи.
Проте, нерідко в записах Міллера зустрічаються згадки про те, що бачити свої похорони — знак серйозної небезпеки для всього роду, а також для самого «померлого».

Тлумачення сну згідно соннику Ванги

В сонник Ванги такий сон отримує трактування як знак, що наближаються змін. На думку всевидящей, померти уві сні — знак добробуту і успіху, обіцяє він лише радісні зміни і поліпшення стану здоров’я.
При цьому, всевидящая говорила про те, що бачити себе мертвим або спостерігати за похоронною процесією обіцяє серйозні зміни у високому колі вашого спілкування.

Зверніть увагу, Ванга говорить про те, що бачити себе в труні(в час похорону) — це зміни не особистого характеру, а масового — на роботі, навчанні, у навколишньому соціумі, або, ймовірно, політичного характеру.

Не рідко зустрічається думка про те, що для того, щоб відвернути від себе біду, побачену в снах, необхідно розповісти рідним і близьким, яких бачив у царстві Морфея.

Важливо: постарайтеся пригадати, чи були ще похоронні ящики навколо? Так, наприклад, бачити уві сні порожню труну знак того, що у всіх починаннях вас будуть переслідувати перешкоди.

Як трактується сон в ісламському соннику?

Найбільш складні трактування снів з померлими ми знаходимо в мусульманських сонники.

Вважається, що всі сни віруючої людини можна розділити на три категорії:

 • Хороші сни
  Такі сновидіння надсилаються від Аллаха і все що в них є — обіцяє лише добре і гідне душі віруючого.
 • Сни від шайтана
  Все в них — є гріх. Вони розповідають про всіх людських страхах і ведуть людину до гріха, до вступу від своєї віри обраною.
 • Недостовірні сни
  Сновидіння, що не підходять ні під одну з категорій, вважаються за Кораном недостовірними, не вимагають до себе уваги людини.Згідно з Кораном, все, що є благословенного у сновидіннях — від Аллаха, в той час як все погане — є підступи шайтана.
  Бачити уві сні себе мертвим в ході похоронної процесії, загорнутим у похоронні тканини — є добрий знак благополуччя і схвалення Аллаха.
  Якщо ж сниться порушення похоронного процесу і гріховні справи — це думки, які прийшли від шайтана. Такі сни наганяють думки проти віри. І для очищення від них потрібно читати дува.До чого сниться бути мертвою в труні жінці, вагітній дівчині або хлопцю?

Для жінки або дівчини такий сон є «дзвіночком», що в найближчому майбутньому її чекає наклеп і сором за скоєне. Зазвичай, перебувати в труні свідчить про бажання сховатися від «злих язиків» і пліток.

Для вагітної жінки такий сон — ознака надмірної тривоги про себе і свою дитину. Його варто взяти до уваги, проте не розцінювати як щось погане або хороше, швидше нейтральне, як зауваження від власної підсвідомості.

Для чоловіка або хлопця такий сон є поганою звісткою, що говорить про те, що в оточенні є проблеми і всі починання будуть припинятися, або підніматися на сміх, перевірятися жорсткою критикою. Варто бути обережним. Якщо ж у сні у гробу був хтось ще, необхідно уважніше придивитися до «оплакивающему» в реальному житті.

Висновки

Бачити себе лежить в труні уві сні не завжди ознака чогось поганого і вже тим більше не знак того, що вам пора в інший світ. Навпаки, такий сон попереджає про те, що потрібно бути уважнішими і розважливими, щоб неприємності не застали вас зненацька!

Сонник - тлумачення снів