До чого сниться відрубана голова – тлумачення по сонникам

Кого з нас не мучили нічні кошмари? А якщо це чиясь відрубана голова, то можна і зовсім прокинутися від жаху. Не завжди сновидіння потрібно сприймати буквально, особливо такі страшні. Відрубана голова в різних сонники трактується по – різному.

Якщо голова закривавлена — у сім’ї будуть сварки.

Сонник Міллера

Сонник Міллера пропонує покладатися на свою інтуїцію. Якщо відрубана голова вам приємна, не викликає жаху і антипатії, то наяву вас чекає зустріч з людиною, який може вам протегувати.

Якщо ж голова змусила прокинутися від страху в холодному поту – чекай біди, чорна смуга в бізнесі і любовних справах не за горами.

Бачити уві сні відрубану голову тварини – нерозбірливість в інтимних зв’язках.

Відрубувати голову самому собі у сні — до зради близького друга. Голова в крові – до скандалів у родині.

Сонник Ванги

Ванга вважала, що якщо вам привидівся уві сні своя голова окремо від тіла, то вам слід розібратися в собі. Такий сон говорить про розлад між вашими бажаннями і діями.

Якщо ж голова не тільки відсічена, а ще й з явними каліцтвами, то не варто в найближчому майбутньому вплутуватися в авантюри і починати явно неблагонадійні угоди. Це призведе до втрат як матеріальних, так і до втрати свого авторитету в очах оточуючих. Якщо приснилася чужа голова, наяву вас чекає швидке поповнення в родині. Голова знайомого чи друга – до складнощів у бізнесі і перешкод у роботі.

Ісламський сонник

В Ісламському соннику говориться, що якщо приснилася своя голова, відділена від тіла, то можна очікувати банкрутства. Чужа – збільшення прибутку і достатку незабаром.

ВАЖЛИВО: Сновидіння, побачені на зростаючу Місяць, пов’язані з нашим майбутнім. Сни на убуваючу Місяць вказують на зайве в житті, з чим краще розлучитися.

Якщо голова приснився дівчині — скоро можна чекати весілля.

Комусь приснилося?

Крім зовнішнього вигляду і емоційного навантаження сну важливо, кому саме приснилася відрубана голова. Чоловік, жінка або вагітна дівчина знаходяться під владою різних гормонів, а значить і різних емоційних настроїв.

Незаміжньою дівчині

Незаміжньої дівчини — незабаром можна чекати пропозицію руки і серця і навіть щасливий шлюб. Нареченій – до подарунка від батьків нареченого, а незайманій – до нерозділеного кохання.

Жінки

Жінці такий сон обіцяє появу виграшною партії на любовному поприщі і втрату якихось матеріальних цінностей. Заміжній жінці слід очікувати сварку з чоловіком.

Вагітній

Вагітній віщує можливу втрату чоловіка і народження хлопчика.

Чоловікові

Чоловікові відсічена голова сниться до появи інтрижки з невільною жінкою. Якщо чоловік бачить у сні страта через відсікання голови, значить наяву його чекає можлива поїздка на відпочинок в компанії старих приятелів. Самому відрізати голову – позбутися спадкоємця.

Якщо ви відрубали голову — значить проблема вирішиться на вашу користь.

УВАГА: Часто сни з відрубаною головою сняться людям, страждаючим гіпертонією, сильними головними болями, неврозами. Так організм підказує на що звернути увагу.

Тлумачення сну по подробиць

Людині відрубали голову

Якщо уві сні ви стали свідком страти людини, то в житті понесете збитки за помилки сторонніх людей.

Дивом уникнути страти самому – до успіху в грошових справах. Якщо відрубали голову знайомому, а може навіть і родичеві, то переживати не варто. Сон обіцяє жертві довге життя. Бачення про середньовічні страти говорять про схильність сновидця до садизму.

Відрубувати голову

Якщо самі рубайте голову – такий сон означає дозвіл спірної ситуації в вашу користь із застосуванням жорстких, агресивних методів. Але такий неконструктивний спосіб вирішувати конфлікти може призвести до гострих суперечностей з опонентом.

Якщо приснилася голова тварини — треба придивитися до свого оточення і бути перебірливими.

Відрізати комусь голову

Відрізати голову відьмі – до неприємних пригод, своїм дітям – до тривалої розлуки з ними, суперникам – до перемоги. Якщо ж це відбувається не по своїй волі – відмовитеся від ризикованих планів на найближчий час. Обставини зараз не на вашій стороні. Бачити себе, відрізаючим голову кому-небудь в лікарні, — до проблем з психікою або нервових зривів.

Говоряча голова

Сновидіння з промовистим головою – застережливі. Можливо підсвідомість намагається захистити вас від чого-небудь небезпечного або дати мудру пораду. У будь-якому випадку добре, якщо вдалося запам’ятати зміст сну і вранці проаналізувати його.

Якщо приснилася своя голова – чекайте успіх у житті.

Голова тварини

Приснилася голова тварини – потрібно бути перебірливими у виборі друзів і ділових партнерів. Придивіться, чи немає серед них двуличных і лицемірних.

Має значення, голова якого саме тварини з’явилася в сновидінні:

  • свині – чекає подорож,
  • кота – неприємності, конфлікти,
  • лева – крах надій,
  • барана – прибуток
  • змії – перемога над ворогом,
  • курки – реалізація задуманого,
  • злий собаки – недоброзичливці, конкуренти,
  • доброї собаки – надійний партнер по бізнесу,
  • крокодила — прихована небезпека.

Такий протиприродний сон з відрубаними головами в кожного може викликати переляк. Але панікувати завчасно не варто. Зосередьтеся на емоційних відчуттях відразу після пробудження, адже. Якщо прокинулися в спокійному стані, а, можливо, цей сон і повеселив вас, то будь-яке негативне тлумачення втрачає своє значення.

Сонник - тлумачення снів