Сонник комарі – до чого сниться комар, тлумачення по сонникам

Комарі у всіх викликають негативні емоції. Ці дрібні докучливі комахи затьмарюють літній відпочинок і сон. А ще вони огидно дзвенять над вухом, коли наближаються. Якщо комарі відвідали сновидіння, що це віщує?

Поява цих комах у сні, як правило, є передвісником клопоту або дрібних неприємностей у реальному житті. Різні сонники тлумачать їх значення по своєму.

Комар за версією сонника Ванги

Сновидіння, в якому чули комариний дзвін, віщує тяжку рутинну роботу.
Якщо рятуєтеся втечею від переслідує хмари крилатих комах, або вона вас обліплює, це може означати проблеми і негаразди з близькими родичами найближчим часом. Але, швидше за все, незначні.
Приснилося, що вбили комара — ваші близькі потребують захисту або допомоги.
Якщо уві сні ви бачите велику темну хмару, що складається з комах, яка насувається і поглинає на своєму шляху все живе — це означає ймовірність глобальної екологічної катастрофи.

Комарі по соннику Міллера

Кровоссальні в сновидіннях за версією Міллера — це прообраз підлих ворогів і недоброзичливців, які нишком готують серйозні неприємності. Якщо ви вбили всіх нападників комах, значить зумієте зруйнувати підступи недоброзичливців і перемогти у протистоянні.
Також вбивство комара може розцінюватися як:
подолання всіх перешкод на шляху до достатку і здоров’я всієї родини;
закінчення низки невдач;
насолода благополучній життям.

Комар ісламського соннику

Згідно з ісламським баченню комарі — це дрібні вороги. Вони слабкі, і не можуть перешкодити вашим планам.Але будуть докучати, заважати, чинити перепони на шляху досягнення мети. Впоратися з ними легко, так само, як у реальному житті відмахнутися від комах.
Вбивство гнусу означає те, що виникли останнім часом перешкоди, є тимчасовими і скоро закінчаться.

Подробиці сну з комаром

Значення сну дуже залежить від кількості приснився комах і обставин сюжету.
Велика кількість комарів означає:
В оточенні багато заздрісників і недоброзичливців, але не треба звертати на них увагу.
Сварки, образи, зради в сімейному житті. Але всі ці негаразди легко переборні.
Майбутні хвороби.Вид комара, напившегося крові, або його смертельний укус, попереджають про можливу травму або крадіжці майна. А також про серйозні конфлікти в сім’ї, які можуть призвести до розлучення. Якщо в сновидінні вкусили іншої людини — хтось з оточуючих намагається перекласти на вас свою відповідальність, повісити свої турботи.

Вбивство комара в сновидінні — це завжди добрий знак. Воно віщує:
порятунок від неприємностей;
рішення проблем;
поліпшення здоров’я або фінансового становища.Якщо прихлопнули кровососущее газетою — належить підписання вигідного контракту.
Якщо приснилися комарі разом з мухами — це означає особливо надокучливих і настирних недоброзичливців.

Сонник - тлумачення снів