До чого сняться бабки “стрекоза” – тлумачення сну по сонникам

Бабки — красиві комахи з прозорими крилами. Проте з давніх часів вони є символом легковажності і безцільності. У більшості випадків, така ж символіка і відповідає снам, які сняться людям.

Але тлумачення снів залежить від багатьох причин, наприклад бачив бабку уві сні чоловік або жінка, була вона одна або кілька, пурхала або була спіймана і вбита. В основному, такі сновидіння попереджають про нерозумних і порожніх людей, безглуздої трати сил або придбання якої-небудь речі, також про любовних відносинах з легковажним партнером.

 

Бабка в сонник Ванги

Бачити уві сні бабку — це поганий знак. Якщо ви робите дію з комахам, то в житті це оповідає про важкої хвороби, втрати роботи або погіршенні відносин з родичами і близькими друзями. Людині, якій сниться рій метеликів, що літають навколо нього, потрібно задуматися про свою поведінку і ставлення до оточуючих людей. Можливо він поводиться гордовито і тому все життя постає в сірих і чорних фарбах.

Бабка по соннику Міллера

Побачити в сні зграю бабок, значить незабаром знайти відповідь на питання, якого так довго чекали. Якщо ви вбили бабку уві сні, то слід бути пильним в покупки, так як вони можуть бути невідповідними або непотрібними. Також мертве комаха говорить про те, що ви можете нанести самі собі шкоди від легковажності.

Бабка, побачена в сні була символом легковажності життя і відсутність цінностей. Якщо уві сні ви ловите комаха, то в реальному житті вас хочуть покарати, також можливо ви стурбовані незначною проблемою, яка забирає у вас багато сил і енергії.

Ісламський сонник

Бачити уві сні комаха бабку, означає що в житті вас переслідує ворог чи людина, яка хоче зробити вам зле. Якщо комаха вкусила вас, то ворог шукає можливість вам помститися або завдати шкоди. Також побачити в сні бабку означає непередбачені турботи по будинку, або суєта.

Подробиці сну з бабкою

Бачити велику бабку — значить в житті чекайте на зустріч з цікавою жінкою. Якщо такий сон приснився дівчині, то наяву до неї відчуває симпатію представниця слабкої статі, а також сексуальний потяг. Можливо, що вам слід звернути увагу на своє жіноче оточення.

Якщо бабка представлена у вигляді брошки, це означає подарунок наяву. Якщо ви отримуєте щось приємний бонус.

Сонник - тлумачення снів