Сонник: змія, до чого сниться змія уві сні приснилася

Ви побачили в сні змію? Хочете зрозуміти до чого можуть снитися змії, і прагнете розтлумачити своє сновидіння? Під час нічного відпочинку, коли відновлюються втрачені сили за минулий робочий день, людям дано бачити самі різні сюжети, які часом важко пояснити. А побачена уві сні змія — це ніяк не ласкаве і пухнасте тварина, тому, як правило, такий сон вас трохи насторожив. Отже, що обіцяє змія, побачена у сні? Різні сонники трактують такий сон по-своєму. Але, в більшості випадків, бачити уві сні змію не пророкує багато хорошого. Але, все-таки…

До чого сниться змія по соннику Фройда

Як трактує сонник Фрейда побачений у сні змію? Що таїть у собі таке сновидіння? Змія за Фрейдом трактується як пеніс. Якщо дівчина побачила уві сні змію замість свого партнера, то це вказує на приємні зміни в сексуальному житті. Змія, яка гріється на сонці, вказує на високий сексуальний тонус партнера. Якщо уві сні ви тікаєте від змії, значить, у вашому сексуальному житті назріли проблеми, від яких вам хочеться втекти без пояснень. Згорнута в кільце змія – це прагнення до самозадоволення. Повзе змія пророкує вам хороший статевий акт. Якщо уві сні ви цілуєте змію, значить, ви прагнете до орального сексу. Якщо приснилася змія чоловікові, значить, у нього розвиваються гомосексуальні прагнення, може бути навіть приховані

До чого сниться змія по соннику Міллера

Як пояснює бачення уві сні змії сонник Міллера? Змія по Міллеру – це попередження від можливої небезпеки у будь-якій формі. Якщо жінці приснилося що її вкусила мертва змія, то їй варто побоюватися свого близького друга. Вбити змію – значить, ви готові будь-яким способом досягти переслідують мету. Якщо ви гуляєте у сні серед змій, то це попередження про те, що скоро вас може спіткати недугу. Жаляча змія символізує про те, що в близькому колі вам будують підступи, які можуть дискваліфікувати вас як доброго працівника і вірний друг

До чого сниться змія — сонник Ванги

Як трактує Ванга побачений у сні змію? Повзе змія по Вангу символізує відкриту атаку лютого ворога. Будьте готові до відкритого протистояння! Ви побачили в сні отруйну рептилію – швидше всього ворога вам не подолати! Якщо уві сні ви побачили клубок змій, то у вашому оточенні завелося багато заздрісників, які прагнуть зруйнувати ідилію вашого сімейного життя або перешкоджати вашому воздвижению по службовій кар’єрі. Кусає змія – ви розчаруєтеся у своєму близькому другові, який нишком задумав зробити вас нещасними.

Сонник Нострадамуса — до чого сниться змія

Сонник Нострадамуса, побачений у сні змію трактує як підступність. Якщо вам приснилася повзе змія, то слід бути дуже обережним, особливо якщо цей сон приснився вам в рік Змії. Такий сон обіцяє значну втрату матеріальних благ. І що найприкріше, то поруч з вами не буде нікого близького хто зможе вас підтримати! Туга за шию змія – це передвісник небезпеки. Велика рептилія чорного кольору символізує зло, а якщо в сні вас укусила отруйна змія, то будьте готові до великого скандалу.

До чого сниться змія – сонник Хассе

Як тлумачить сонник Хассе приснилося змію? Загалом, змія, побачена в сні, символізує зраду близької вам жінки. Якщо ви вбили уві сні змію, то зможете вирішити виниклу проблему в житті. Мирна змія уві сні, яку тримає в руках хтось інший – це символ мудрості, оновлення, впорядкованості і рішення проблем.

До чого сниться змія – сонник Лоффа трактування сну

Як трактує сновидіння сонник Лоффа? Що пророкує побачена уві сні змія? Змія уві сні трактується широким діапазоном для роздумів. Лофф вважає, що змія – це символ неоднозначний і може розглядатися по-різному в залежності від того, як саме вам приснилася змія і як ви ставитеся до рептилій в реальному житті. У деяких людей навіть малюнок змії здається загрозливою. Таким людям побачена уві сні змія не несе нічого доброго. Якщо ж у житті ви ставитеся до рептилій сприятливо, то побачена уві сні змія символізує мудрість. Це пов’язано з тим, що змія може скидати шкіру і оновлюватися. Якщо ви побачили змію в такому світлі, то вас чекають приємні зміни в житті, багатство і добробут.

До чого сниться змія по соннику Лонго

Сонник Лонго трактує сон зі змією як уособлення ворожого нападу. Якщо уві сні ви побачили багато змій, від яких ви не злякалися, то це означає, що в недалекому майбутньому вам доведеться піти проти громадськості. Мирна і ручна уві сні змія – це символ удачі, підкорення вершин, досягнення мети і багатства. Багато мирних змій навколо вас – незабаром ви будете насолоджуватися високим постом в суспільстві.

Сонник - тлумачення снів