Сонник: Вагітність, до чого сниться беременость уві сні приснилася

Приснилася вагітність. Бачити вагітність уві сні. Сновидіння – це нормальне явище для кожної людини. Одні люди бачать цікаві сни в кольоровому зображенні, інші — в чорно-білому. Але, до чого сниться вагітність? Більшість сонників трактують такий сон з приємною несподіванкою в житті. Уві сні ви можете побачити не тільки свою вагітність, але і вагітність своєї подруги чи дочки. У будь-якому випадку, прокинувшись вранці, кожному хочеться розтлумачити свій сон. До чого сниться вагітність, якщо ви заміжня або одружені, допоможуть вам розтлумачити найбільш популярні сонники. Кожен з них тлумачить такий сон по-своєму. Але все-таки…

До чого сниться вагітність по Фрейду

Сонник Фрейда тлумачить таке сновидіння вагітність таким чином, що вас варто чекати настання вагітності в реальному житті в недалекому майбутньому. І навіть якщо такий сон приснився незаміжньою жінці, то такий сон передвіщає їй про те, що дуже скоро вона познайомиться з чоловіком, у якого будуть серйозні наміри щодо формування сім’ї.

Якщо вагітна жінка приснилася чоловікові, то це розтлумачується, лише його бажанням стати батьком в найближчому майбутньому. Але якщо у такого чоловіка немає серйозної партнерки, то йому варто побоюватися випадкових інтимних зв’язків, які можуть призвести до небажаних наслідків.

До чого сниться вагітність – сонник Міллера

Що віщує такий сон вагітним жінкам? Сонник Міллера трактує таке сновидіння благополучним перебігом пологів. Ви побачили в сні вагітну жінку, при цьому ви досі незаймана і у вас немає ніяких інтимних зв’язків? Тоді вам слід бути обережними у відносинах з незнайомими чоловіками. Існує ймовірність, що ви будете зганьблені.

Якщо такий сон побачила незаміжня жінка, то такий сон передвіщає невдалий шлюб.

До чого сниться вагітність по соннику Ванги

До трактування сну про вагітність Ванга ставилася по-своєму. В її розумінні таке сновидіння може принести багато радості заміжнім жінкам і неприємності для незаміжніх дівчат. Якщо жінка заміжня і під час сну вона побачила себе зі сторони в становищі, то це провіщає народження на світ близнюків. Побачити вагітної незнайому жінку – до несподіваного грошовій винагороді. Тлумачити вагітність у сні можна і тим, що у вашому особистому житті настають приємні зміни. Якщо уві сні ви побачили жінку, що народжує, то ви можете нарешті позбутися своїх проблем.

А якщо такий сон приснився чоловікові? Ванга трактує такий сон як прояв любові до своєї дівчини і бажання чоловіка в найближчому майбутньому стати батьком.

До чого сниться вагітність – сонник Нострадамуса

Як трактує сонник Нострадамуса побачений у сні вагітність? Що таїть у собі таке сновидіння? Чого слід остерігатися? Нострадамус впевнений в тому, що якщо вам приснилася вагітність сторонньої жінки, то, швидше за все, у вас будуть просити гроші в борг. А якщо в такому цікавому положенні жінка побачила саму себе, при цьому ви не вагітні, то дрібні неприємності у вас вже на порозі і вони принесуть вам незначні збитки. Будьте готові до цього!

Сонник Хассе — до чого сниться вагітність

Якщо вам приснилася вагітність, то Хассе трактує таке сновидіння досить цікаво. На його думку, якщо такий сон приснився молодій жінці, то в недалекому майбутньому вона зустріти свою справжню і щасливе кохання. А ось якщо таке сновидіння побачила жінка похилого віку, то це обіцяє їй серйозні проблеми зі здоров’ям і навіть пророкує смерть.

До чого сниться вагітність – сонник Лоффа

Вагітність може приснитися будь-якій людині незалежно від статі і віку. У загальній такий сон символізує благополуччя, статеву зрілість і готовність стати молодим батьком. При цьому до трактування сну потрібно підходити більш детально.

Отже, ви не заміжня, але мрієте про вагітність? Таке сновидіння повідомляє вам про перехід до наступної стадії самоаналізу.

Для сексуальної активної жінки, в плани якої не входить вагітність, такий сон може послужити природним супроводом менструального циклу. Якщо побачили вагітність у сні, не зайвим буде вчасно купити тест на вагітність.

Якщо уві сні чоловік бачить себе в цікавому положенні, то це вказує на те, що він ще не готовий стати батьком.

До чого сниться вагітність по соннику Лонго

Ви побачили в сні вагітність і не знаєте, як його можна трактувати? Лонго впевнений в тому, що вам слід чекати поповнення в родині. А якщо такий сон приснився молодій жінці, то це символізує про те, що у вас вже розвинений материнський інстинкт і ви готові стати щасливою матір’ю.

Якщо такий сон приснився чоловікові – це добрий знак. Ваша ідея буде підхоплена в колективі і має право на життя. При вашому бажанні і завзятості, ваша справа принесе вам хороший дохід і успіх у суспільстві.

Сонник - тлумачення снів