Сонник – весілля до чого сниться Весілля у сні приснилася

До чого сниться весілля — загалом це дуже позитивний сон. Будь сонник дає позитивне і добре тлумачення цього сну — весілля. Уві сні може приснитися не тільки ваше весілля, ви можете побачити що ви гість або гостя на весіллі, це теж не погано. До чого сниться весілля якщо ви вже одружені або заміжня, на це питання ми даємо повне тлумачення сну за допомогою найпопулярніших сонників — приснилася весілля. Весілля це за традицією біле вінчальне плаття, фата. Якщо вам приснилося весільну сукню це теж дуже хороший знак. Фата теж трактуетс по різному в різних сонники. До чого сниться весільну сукню…

До чого сниться весілля — по соннику Фройда

За сонником Фрейда приснилася весілля це позитивні звістки у вашому житті. Якщо весілля сниться людині який не мав сексуального контакту, цей сон свідчить про страх і невпевненість в собі в сексуальному житті. До чого сниться наречена на весіллі чоловікові — це сон говорить про позитивні зміни в житті чоловіка, і якщо він самотній, він у найближчому майбутньому може зустріти свою половинку.

До чого сниться бачити себе нареченою на весіллі — якщо ви заміжня, то можливо вас очікує таємний раптовий роман з приємним незнайомцем. Бачити уві сні себе нареченим на весіллі — це знак до вірних і довгим відносин.

До чого сниться своє весілля в чорно білому кольорі — це сон може означати швидке одужання від недуги вашого родича — по соннику Фройда

До чого сниться весілля — по соннику Міллера

Приснилася весілля і до чого це, що ж нам відповість сонник Міллера — якщо такий сон приснився дівчині, це може говорити про користь її особистих якостей для неї. Якщо наснилося весільну сукню, сон свідчить про можливий початок романтичних відносин і не зовсім хороших наслідків цих відносин.

Бачити себе нареченою у сні — добрий знак, сновидіння віщує дуже теплі і надійні відносини з молодою людиною. Бачити себе нареченою і бути заміжня — це до можливого розриву з чоловіком на користь чоловіка. До чого сниться весілля чоловікові — значення цього сну можна трактувати так: ви дуже хочете зустріти людину відповідного вашому душевному стану. Скористайтеся трактуванням сну і зробіть правильні висновки

До чого сниться весілля — по соннику Ванги

Сонник Ванги тлумачить цей сон так: бачити себе в сні на своєму весіллі до прийняття дуже важливого рішення, яке, можливо, може вплинути на хід всього вашого життя. Якщо бути гостем на весіллі у сні: це до можливої зустрічі зі старими приятелями або друзями, яких ви не бачили дуже давно, ви можете у найближчому майбутньому дуже добре провести час зі шкільними друзями або друзями дитинства.

Якщо ви в сні бачите себе почесним гостем, наприклад дружком або дружкою це до того, що до вас звернуться за допомогою рідні чи близькі, у цьому випадку не варто відмовляти в цьому. Це вам повернеться у сто крат найближчим часом. Сонник Ванги говорить — весілля позитивний сон якщо є фарби.

До чого сниться весілля — по соннику Ностадамуса

До чого ж може сниться весілля по Нострадамусу: передусім це дуже хороший знак. Весілля з давніх часів вважалася дуже хорошою подією, це веселощі, застілля! Якщо вам приснилося, що ви наречений на весіллі це до великого прибутку, можливо до хорошої дуже оплачуваної роботи. Якщо ж вам приснилася наречена — це до несподіваного подарунку і можливої зустрічі коханої людини, не залежно чоловічого ви статі чи жіночої.

Бачити себе у весільній сукні — ви можете подолати труднощі і проблеми, які у вас є на сьогодні. Бачити уві сні весілля родичів, сестер або братів, дочок і синів: до довгого життя і міцного здоров’я родича у якого весілля у сні.

До чого сниться весілля — по соннику Хассе

За Хассе до чого сниться весілля: якщо весілля сниться людям які вже в шлюбі, це до можливого поповнення в сімействі, очікуйте народження сина чи дочки. Якщо ви не одружені або не заміжня, і вам приснилася весілля то вас чекає заміжжя дуже незабаром. Варто дуже обережно ставиться до протилежної статі якщо уві сні ви танцюєте з нареченим або нареченою. За сонником Хоссе бачити весільну сукню до змін в особистому житті в кращу сторону.

До чого сниться весілля — по соннику Лоффа

Якщо вам сниться весілля і ви не веселі на цьому весіллі, то вам необхідно переглянути зобов’язання які у вас є на цей момент, або в найближчому майбутньому вам обов’язково щось спробують нав’язати що те що вам буде дуже тяжко. Будьте дуже обережні. Бачити уві сні весільні кільця віщують не дуже хороший контракт або додаткові непередбачені витрати або зобов’язання.

Бачити уві сні весільний кортеж або віз, це до можливих змін вашого здоров’я, в кращу сторону.

До чого сниться весілля — по соннику Лонго

Бачити себе в якості нареченої на весіллі за Лонго: до дуже хорошим змін у фінансовій сфері вашої родини, вам можуть запропонувати дуже оплачуване справу. Танцювати в сні на весіллі — до дуже приємному але не довгого знайомства з протилежною статтю. Трапезувати за весільним столом у сні: цей сон обіцяє вам можливу зустріч старого знайомого, і від цієї зустрічі можливі розчарування.

Сонник - тлумачення снів