Сонник: крокодил, до чого сниться Крокодил уві сні приснився

До чого сниться крокодил, якщо уві сні приснився крокодил це може означати різні значення сну так як кожен сонник тлумачить цей сон по різному. Варто відзначити, що бачити уві сні крокодила це не дуже хороший знак. Крокодил не зовсім добре і пухнасте тварина. Дивіться тлумачення, крокодил уві сні, в різних трактатах. До речі уві сні може присниться крокодил різних розмірів. по сонникам розмір побаченого уві сні крокодила теж має велике значення. Як бвть якщо вам приснилося це тварина в каламутній воді? Однозначно це не зовсім хороший сон. Тлумачення дивіться нижче сонники…

До чого сниться крокодил — по соннику Фройда

Як тлумачить сон про алігатора сонник Фрейда? Що може статися якщо сниться крокодил. Якщо вам приснився крокодил це означає що не зовсім все добре, полне можливо ваші близькі чи знайомі мають лукаві ставлення до вас, також це може означати що ви хочете зробити кар’єру і вас дуже цікавлять дуже легкі шляхи. Так само цей сон може означати що ви шукаєте кілька сфер діяльності і хочете міцно закріпиться в них.

До чого сниться крокодил — по соннику Міллера

Сновидіння, в якому ви бачите крокодила може означати що, люди які ви вважаєте близькими, можуть вас обдурити, причому це може трапитися дуже скоро. Ваші вороги вас можуть дуже сильно підставити, сон в якому вам сниться крокодил є застереженням. Варто пам’ятати про це. Не варто проявляти через мирну відвертість з людьми в найближчий час.

До чого сниться крокодил — по соннику Ванги

Якщо вам сниться крокодил, сонник ванги тлумачить цей сон як небезпека. Сонник ванги трактує сон з крокодилом як символ небезпеки і підступності які вас застерігають. Якщо ви уві сні бачили знайомих людей і вони теж борються з крокодилом, то це значення сну також може бути небезпечним для тих людей які вам снилися уві сні.

До чого сниться крокодил — по соннику Нострадамуса

До чого сниться крокодил? За сонником Нострдамуса можна це трактувати як не зовсім хороший сон, крокодил як символ небезпеки. Якщо ви не бачили великого крокодила, це зло може бути набагато більше ніж ви собі уявляєте чим більше ви бачили уві сні крокодила тим більше неприємностей вас може застерігати, якщо крокодил снився невеликим то і небезпеки можна уникнути.

До чого сниться крокодил — по соннику Хассе

Якщо вам снився або сниться крокодил і ви не знаєте значення сну? Що ж з цього приводу каже сонник Хоссе: ще недавно крокодил у сні є небезпекою, якщо вам приснилося, що ви боретеся з крокодилом і перемагаєте його в сутичці, це дуже добрий знак, який свідчить про перемогу над злом яке затаїлося зовсім поруч і буде разрушенно вашої ж обережністю! Якщо уві сні крокодил вас переслідує на суші і вам від нього вдається втекти це теж дуже гарний сон. Вам вдасться уникнути неприємності і можливо утвердитися в якийсь сфері діяльності.

До чого сниться крокодил — по соннику Лоффа

Крокодил який приснився уві сні також може означати залежність від приємного вам людини. Крокодил це хижак, це дуже небезпечно. Сон може бути віщим якщо приснився вам в кольорі. До чого сняться очі крокодила? Очі крокодила можуть сниться до того що, хто дуже хоче вам насолити, але якщо поводитися дуже обережно, можна уникнути неприємностей і навпаки може бути невелика зайва прибуток яку ви не очікували.

До чого сниться крокодил — по соннику Лонго

Виходячи з трактування сну про алігаторі, сонник лонго вас попереджає про небезпеку, яка може вас накрити найближчим часом. Якщо вам сниться крокодил дуже темного кольору, то можливо неприємності можуть виходити від людини, у якого темний колір шкіри або він має темне волосся. Будьте дуже обережні з такими людьми, як мінімум в длижайшие пару днів. До чого може бути цей сон? Це цілком може бути нервове виснаження. Влаштуйте собі невеликий перепочинок.

Сонник - тлумачення снів