Сонник: хвороба до чого сниться хвороба уві сні приснилася

До чого сниться хвороба? Це, швидше за все, ознака того, що ви скоро зможете інвестувати свої гроші або брати участь у якомусь прибутковому підприємстві.

До чого сниться хвороба – сонник Фрейда

Коли уві сні ви бачите хвороба, це знак того, що незабаром ви почнете прибуткова справа.

Коли вам сниться хвороба іншої людини, це ознака того, що ваше фінансове становище значно покращиться найближчим часом, і що ваш дохід збільшиться — можливо, ви знайдете додаткове джерело доходу.

Сниться хвороба подруги, це означає, що ви будете відвідувати інших родичів, з якими ви довго не спілкувалися.

Якщо вам сниться хвороба чоловіка, цей сон означає, що хтось піклується про вас, або що у вас є впливовий захисник, і що вам не потрібно турбуватися про вашу долю.

На нашу соннику якщо вам сниться хвороба ноги — це знак вашого підсвідомості, що ви занадто суворі до себе, і занадто критикуєте, зменшуючи свої сильні сторони і виділяючи незначні недоліки.

До чого сняться хвороби людини – сонник Міллера

Сонник вважає, що сновидіння у якому ви бачите хвороби людини свідчить про те, що це ознака того, що незабаром ви допоможете комусь, в дуже важкій ситуації, і ваша допомога буде для нього безцінною.
Вообщем, цей сон може бути символом того,що в реальному житті у вас буде нервовий зрив,який може привести деякі заплутані ситуації у ваше життя, які незабаром можуть стати вашою частиною. Це може бути ознакою того, що у вас є багато переваг, і ви є людиною з великим соціальним довірою і повагою в своєму середовищі, і ви людина, здатний заробляти великі гроші і вміло керуючи ними, але також щедрим і бажаючим допомогти всім, хто її потребує.

Бачити уві сні хвороба очей слід тлумачити як ваше делікатне здоров’я, і що ви дуже незахищені, всупереч зовнішнім виглядом, це дуже хороший знак, тому що сон читається навпаки. Це означає, що в найближчому майбутньому ви будете насолоджуватися відмінним здоров’ям, і ви будете стійкі до стресу, щоб ви могли подолати всі труднощі, які виникнуть на вашому шляху, особливо у разі проблем, що виникають у професійній сфері.

Коли ви мрієте вилікувати хворобу очей уві сні, це попереджувальний знак, що ви можете опинитися під загрозою, в реальному житті.

Якщо вам сниться страшна хвороба уві сні, це ознака того, що ви знаходитеся в складній ситуації, і ви не знаєте цього. Якщо страшна хвороба з’являється у сні, це скоріше всього посилання на вашу внутрішню життя. Це може означати, що ви відчуваєте образу всередині того, що ви хочете і що вам потрібно, можливо, у вас також є деякі бажання, які ви не можете взяти з якоїсь причини одночасно.

Сон в якому вам сниться серйозна хвороба відображає ваші страхи, напруга, почуття провини або пригнічену агресію. Це може означати, що ви не справляєтеся з цими емоціями деякий час, і вам може знадобитися професійна допомога для вирішення цих проблем.

Якщо вам сниться, серйозна хвороба бабусі, це ознака того, що ви піддаєтеся будь-якої спокуси, якого ви не хочете або не можете отримати, але в той же час вам дуже важко захищатися.

На нашу соннику якщо вам приснилася хвороба іншої людини, це, швидше за все, означає, що ви занадто зосереджені на собі і постійно і не зацікавлені в вашим оточенням. Це не добре для вас або для вашого оточення, яким важко прийняти ваше ставлення, тому вам слід навчитися бути більш скромними і зацікавленими у справах інших людей, а не просто бачити кінчик власного носа.

 

 

До чого сниться хвороба рак у себе сонник Ванги

Як тлумачить сонник сон, у якому ви бачите хвороба рак у себе, це, на жаль, сумний ознака означає, що в найближчому майбутньому ви повинні очікувати неприємних подій. Ви не знаєте, що саме буде, і на яку область вашого життя можуть вплинути ці проблеми,може ви будете покриті соромом, і втратите всяку повагу, яким ви могли насолоджуватися донедавна, серед людей з вашого безпосереднього оточення.
 

До чого сниться смертельна хвороба – сонник Нострадамуса

Сниться смертельна хвороба, цей сон, швидше за все, означає, що з якоїсь причини ви винні, або відчуваєте почуття провини перед тим, хто не дає вам спокою. Цілком можливо, що ви завдали якоїсь шкоди кому-небудь, обманюючи його якимось чином, або яким-небудь іншим способом, ви порушили загальні моральні принципи.
 

До чого сниться хвороба дитини – сонник Хассе

Якщо уві сні вам приснилася хвороба дитини, цей сон є ознакою того, що ви повинні надолужити втрачений вами помилку, і якось компенсувати людині, якій ви заподіяли шкоду вашим поведінкою, інакше ви не зможете час від часу, відчувати спокій і каяття, бачачи цієї людини.

Якщо ви в сні бачите як долає хворобу дитини, це означає, що у вашому житті відбудеться щось дуже важливе. Це не тільки факт, що ви будете почувати себе піднесено і пишатися собою, але ваше оточення також надасть вам велику повагу, і віддасть вам кожен вчинок вашої благородності.

До чого сниться власна хвороба – сонник Лоффа

Якщо вам сниться власна хвороба, це означає, що під час поїздки ви можете зіткнутися з якоюсь невизначеною небезпекою. Такий сон може передвіщати любовний роман, особливо уві сні вільних людей.

Якщо ви бачите уві сні власну хворобу, від якої ви змогли позбутися, сон має оптимістичний знак і є ознакою того, що вам не потрібно турбуватися про своє майбутнє, тому що воно виявиться розфарбоване яскравими фарбами.
 

До чого сниться смертельна хвороба — сонник Лонго

Коли вам сниться смертельна хвороба, це, на жаль, ознака невдачі. Він найчастіше оголошує про фінансові проблеми, які вас, можливо, нещодавно наздогнали, але ви не знаєте, чи будуть вони дуже серйозними, і якщо у вас шанс їх уникнути.
Загалом, це поганий знак, і якщо це уві сні, це означає, що ви повинні почати приділяти пильну увагу тому, що відбувається навколо вас, і, можливо, ви зможете запобігти якесь погане подія.

Сонник - тлумачення снів