Сонник: хворіти до чого сниться хворіти уві сні приснилося

До чого сниться хворіти? Коли вам сниться, що ви хворієте, це може свідчити про те, що ви виграєте підтримку деяких людей, і що з їхньою допомогою, ви якимось чином досягнете успіху. Це може також означати, що хтось поверне гроші, які запозичив у вас, деякий час назад, або що ви зможете щось продати дуже добре.

До чого сниться хворіти – сонник Фрейда

Сниться хворіти. Цей сон означає, що вам скоро відкриється секрет.

Коли доводиться бачити в сні що мама хворіє, це знак того, що ви будете ображені у своїй родині або в колі друзів.

Якщо уві сні вам приснилося, що у вас болить живіт, це може бути ознакою того, що ви збираєтеся зробити нові відносини з людиною, яку ви не знаєте в даний момент.

Сонник трактує сон, в якому вам сниться, що у вас болить серце, як попереджувальним знаком для вас, і нагадує вам, що в найближчому майбутньому ви повинні бути обережні у всіх сферах свого життя.

Вам сниться болить горло — поганий знак і не залишає ілюзій щодо майбутнього ваших відносин, оголошує про швидке завершення.

Якщо уві сні вам сниться хворіє дитина, це може стати ознакою збільшення вашого багатства, або загального поліпшення фінансового становища вашої родини.

Сниться що болить груди такий сон означає, що ви можете врятуватися від якоїсь серйозної небезпеки.

Коли вам сниться, що ви хворієте простудою, це передбачило вам безстрокову прибуток.

Померла людина сниться вам хворіє, це ознака того, що ви скоро зможете вирішити якусь особливо неприємну проблему.

Уві сні сниться, що у вас болить рука, це зазвичай означає покращення вашого загальної життєвої ситуації.

Якщо уві сні у вас болить спина, це може означати, що ви пильнуєте із-за прагнення до чогось, що минуло і ніколи не повернеться.

Коли сниться хлопець хворіє, це обіцянка, що ви зможете виграти конкуренцію в якійсь області.
 

До чого сниться що болить зуб – сонник Міллера

Сонник вважає, що якщо сниться що болить зуб, це може означати, наприклад, що ви підсвідомо боїтеся, що хтось виявить, що у вас є неправильне намір, і ви мститеся комусь. Це також може бути сигналом, що ви відчуваєте докори сумління за те, що ви зробили, чи що збираєтеся зробити.

Якщо вам сниться, що бабуся хворіє, це знак того, що ви скоро отримаєте якусь важливу задачу, яка стане для вас великий і захоплюючою задачею, але ви повинні бути готові докласти до неї чимало зусиль.

Якщо вам сниться що болить зуб у вашого друга, це може бути ознакою того, що вам скоро доведеться страждати від наслідків якогось минулого дії, про який ви майже напевно і не пам’ятаєте.

До чого сниться хворіти уві сні – сонник Ванги

Коли уві сні ви хворієте, це ознака того, що ви відчуваєте себе щасливим і повністю задоволені своєю життєвою ситуацією і не маєте серйозних застережень щодо свого місцезнаходження.

На нашу соннику якщо вам сниться болеющая собака, цей сон є передвісником невдачі або деяких невдалих подій, які можуть незабаром статися у вашому житті, а нападаюча на вас болеющая собака оголошує, що ви займаєтеся якимось серйозним починанням.

До чого сниться що людина хворіє – сонник Нострадамуса

Якщо вам приснилося що людина хворіє, то швидше за все, це обіцянка, що вам скоро доведеться виконати якусь задачу, з якою вам, схоже, дуже легко впоратися, але як тільки ви візьмете участь, ви виявите, що справа набагато складніше ніж ви спочатку подумали.

Наснилося що чоловік хворіє, це може означати, що хтось попросить вас про допомогу в найближчому майбутньому, або ви помітите, що хтось потребує в ній, і ви негайно допоможете йому.

Якщо вам сниться, що якимось чином ви допомагаєте людині який хворіє, це ознака того, що ви знаходитеся в складній ситуації, і вам потрібна зовнішня допомога або, принаймні, від кого-то, хто більш досвідчений, ніж ви.
 

До чого сниться болить нога – сонник Хассе

Коли вам сниться, що болить нога, це означає, що ви шукаєте щастя в неправильному місці, і, безумовно, жодна з ваших зусиль у цьому напрямку не призведе до очікуваного результату.

Сниться що болить вухо, це може означати, що у вас невелика інфекція, і коли ви замерзаєте і починає боліти вухо уві сні, це передвісник якогось неприємного події, яке може незабаром статися у вашому житті.

Якщо вам сниться, що у вас болять очі, такий сон зазвичай має попереджувальний сигнал. Наприклад, це може бути попередження про те, що люди у вашому найближчому оточенні слідують вашої інтризі і намагаються якимось чином діяти проти вас.
 

До чого сниться померлий хворіє – сонник Лоффа

Коли вам сниться що померлий хворіє цей сон може означати, що у вашому житті є якась незручна річ, яку ви намагаєтеся приховувати від чужих очей, але ви повинні, нарешті, усвідомити, що це не має великого сенсу, тому що скоро це вийде.

Вам сниться що болять соски грудей, це означає, що ви дуже сміливі і послідовні у своєму прагненні до мрії. Скоро ваші якості будуть винагороджені, і ви досягнете успіху у своєму житті.

 

До чого сниться хворіти на рак – сонник Лонго

Коли у вашому сні ви хворієте на рак, це ознака щастя, але з натяком на смуток.

Ви бачили сновидіння в якому тато вболіває, цей символ може мати два значення. Насамперед, це може означати, що ви незабаром зможете домогтися великих успіхів на професійній основі, а також добитися фінансового успіху.
 

Сонник - тлумачення снів