Сонник: великі свині до чого сниться великі свині уві сні приснилися

До чого сняться великі свині? Загалом, сон в якому вам сняться великі свині, може означати, що ви можете бути тільки підсвідомо бодрствующим, що ви не зможете здійснити що-небудь, тому цілком можливо, що це вираження ваших упереджень, про щось неправильне, яке незабаром може прийти до вас.

До чого сняться великі свині — сонник Фрейда

Сон, у якому ви бачите великих свиней, є тривожним знаком, тому ви повинні проявляти пильність у всіх ситуаціях, особливо в контактах, будь то непрямі або з людьми, яких ви погано знаєте, і в яких у вас немає повної впевненості, тому що можливо, що хтось ніби них, спробує завдати вам шкоди. Хоча і немає впевненості, що це не буде одного з ваших найближчих друзів. Але якщо ви не зможете уникнути цього обману, ви можете опинитися в дуже поганому і навіть небезпечному становищі.
 

До чого сниться свиня жива велика – сонник Міллера

Якщо ви бачите велику живу свиню уві сні, або говоріть з нею, швидше за все це вираз, що ви якимось чином погано себе почуваєте, і у вас є докори сумління, навіть якщо ви не можете визнати цього самі.

 

До чого сниться велика чиста свиня – сонник Ванги

На нашу соннику якщо вам приснилася велика чиста свиня, незалежно від того, який контекст ви проявляєте у сні, і які додаткові деталі його супроводжують, швидше за все це знак вашого підсвідомості, що ви зневажаєте своїми обов’язками по відношенню до своїх близьких.
 

До чого сняться свині великі і маленькі — сонник Нострадамуса

Коли вам приснилися свині великі і маленькі, такий сон є виразом того факту, що ви добре обізнані про те, що в житті, ви огидно себе ведете, і погано себе відчуваєте із за цього. Може бути, вам соромно, що ви зле робите з близькою вам людиною, але в скоре ви змінити цю ситуацію.
 

До чого сняться свині великі багато – сонник Хассе

Вам сняться свині великі і багато – це може означати, що незабаром у вашій родині, або з вашими родичами, буде запекла суперечка і сварка, в якій ви, ймовірно, будете однієї із сторін.
 

До чого сниться велика жирна свиня – сонник Лоффа

Велика жирна свиня уві сні, цей сон може символізувати те, що у вашому житті вам не вистачає авторитету, у формі людини, у відповідності з інструкціями якого, ви могли б діяти, і вам потрібен чіткий покажчик, щоб ви знали, до якого шляху вам слід йти.
 

До чого сниться велика чорна свиня – сонник Лонго

У сновидінні з’явилася велика чорна свиня, це попередження для вас тримати нерви під контролем, і не дозволяти собі сердитися, тому що, якщо ви разразитесь гнівом, ви можете нанести серйозні непередбачувані неприємності на вашу голову.
 

Сонник - тлумачення снів