Сонник: хвороба близького до чого сниться хвороба близького уві сні приснилася

До чого сниться хвороба близького? Якщо вам сниться, хвороба близької, це ознака того, що ви дуже підозріло ставитися до когось. З якоїсь причини ви не можете довіряти йому, і хоча він справді турбується про вас, щоб довести вам, його щирі наміри, ви все ще не вірите.

До чого сниться хвороба близького – сонник Фрейда

Якщо вам сниться, хвороба близької, це може означати, що конкретне питання поглинає вашу увагу, і мучить вас, навіть під час сну, але ви повинні проявляти більше терпіння, тому що цей момент, вирішення цього питання, ще не настав .

Коли уві сні вам сниться, що ваш близька людина хворіє, це може бути передбачення смерті, когось із вашої родини чи близьких родичів, а якщо ви розмовляєте з людиною, яка хворіє, цей сон є ознакою смерті кого-небудь з вашого кола друзів.

До чого сниться хвороба близької людини – сонник Міллера

Якщо вам сниться хвороба близької людини,ви мрієте відправити або отримати повідомлення, це ознака того, що ви скоро отримаєте відмінну новину від когось, хто зараз знаходиться далеко від вас. Це також може означати, що у вашому житті буде дуже приємна і радісна подія.

Коли цей символ з’являється у сні, це може бути сигналом про те, що у вашому житті є щось, що ви безумовно хочете позбутися від чого то, та залишити це далеко позаду.

До чого сниться хвороба рак близького – сонник Ванги

Якщо вам сниться хвороба рак близького, це ознака того, що скоро відбудеться, так що ви нарешті відчуєте полегшення, і ви зможете дихати на повні груди.
 

До чого сниться хвороба близького родича – сонник Нострадамуса

Уві сні сниться хвороба близького родича означає, що ви зробили якесь нещасливе справа, яку ви не можете забути зараз, навіть якщо ви хотіли б це зробити. Поки ви не спробуєте виправити деякі з цих помилок, час від часу ви будете каятися.
 

Сонник - тлумачення снів