Сонник: хвора кішка до чого сниться хвора кішка у сні приснилася

До чого сниться хвора кішка? Якщо вам сниться, хвора кішка, це попередження для вас, що скоро ви зробите необдуманий вчинок , який з якоїсь причини вам може нашкодити, і пошкодуєте, що ви не проявили більшої уваги до цієї ситуації.

 

До чого сниться хвора кішка – сонник Фрейда

Якщо вам сниться хвора кішка, цей сон означає, що у вас є деякі недоліки, або ви залежні від чогось, і вам це приносить дискомфорт. Можливо, що у вас не буде достатньої сили волі для продовження вашої рішучості відмовитися від шкідливих звичок.
 

До чого сниться хвора кішка жінці – сонник Міллера

Коли уві сні жінки з’являється хвора кішка, це є ознакою процвітання в професійному світі, і те, що буде поліпшить ваше фінансове становище, і якщо диявол пробіжить біля вас, це ознака того, що хтось спробує якимось чином зашкодити вам, але ці дії не призведуть до бажаного ефекту.
 

До чого сниться хвора чорна кішка – сонник Ванги

Уві сні вам сниться хвора чорна кішка — це попередження про те, що навколо вас є люди, яких ви вважаєте друзями, але насправді вони хочуть нашкодити вам, і просто почекати підходящий момент, щоб почати діяти в деякому роді проти ваших інтересів.

Якщо вам сниться, що ви гладите хвору чорну кішку, такий сон оголошує, що ви не зможете домогтися успіху, про який ви мріяли протягом деякого часу, тому що він стане здобиччю іншої людини.
 

До чого сниться хвора біла кішка – сонник Нострадамуса

Коли сниться велика біла кішка, це ознака того, що ви переживете неприємні наслідки в якійсь справі.
 

До чого сниться хвора кішка заміжній жінці – сонник Хассе

Сниться хвора кішка заміжній жінці — це попередження від людини, якій ви довіряєте, тому ви не довіряєте йому або їй, ніякої таємниці, бо це може бути використано проти вас.
 

Сонник - тлумачення снів