Сонник воші, до чого сняться воші уві сні приснилися

Сонник блохи — тлумачення сну. До чого сняться блохи? Це дивний сон на перший погляд, бо, як багато хто з нас блоху бачили хіба що на картинці. Тим не менш, цей паразит можна бачити у снах, що, безумовно, не приносить ніякої радості. Тим більше, усвідомлюючи уві сні, що блохи – це настирливий паразит з яким активно борються любителі тварин. До чого б вони наснилися? Як зрозуміти таке сновидіння? Кожен з нас, безумовно, задає собі питання, як тільки прокидається. Однозначну відповідь навряд чи вдасться отримати, бо, як на підсвідомому рівні всі розуміють, що наснилися паразити, які не можуть обіцяти нічого доброго в житті. Дізнатися тлумачення снів можна сонники відомих ясновидців.

До чого сняться блохи – сонник Фрейда

У тлумаченні снів Фрейд скупо описує таке сновидіння. Тим не менш, він і в цьому випадку не відступає від своєї психології і пов’язує цих паразитів з обережністю у сексуальних розвагах. Якщо спящему наснились блохи, з ним може статися прикра ситуація, яку на сьогоднішній день він навіть не підозрює. Будьте обережні з вибором партнера в сексі – не виключені що ви в ньому сильно розчаруєтеся. До чого сняться блохи за сонику фройда — будь обережний.

До чого сняться блохи: сонник Міллера

На думку сонника Міллера, блохи уві сні – це попереджувальний знак. Швидше за все, ваші близькі будують підступи за вашими плечима, і ви можете потрапити в дуже неприємну ситуацію.

Якщо сон приснився жінці, і вона в ньому побачила що блохи кусають її коханця, це вказує на його несерйозні стосунки до вас.

До чого сниться Женуться за блохами у сні – наяву ваш організм потребує відпочинку. Візьміть відпустку і вирушайте до морського узбережжя.

Приснилися блохи – сонник Ванги

Ясновидица Ванга і її сонник трактує сон з блохами не так категорично. Вона вважає, що побачити в сні багато бліх – до матеріального благополуччя. Бачити бліх у сні на тварину – несподіване матеріальну винагороду від близьких. Але якщо вам приснилося, що ви тиснете бліх, то наяву така матеріальна допомога, швидше за все, знадобиться від вас.

Якщо уві сні блохи кусають ваше тіло і вам від цього сильно неприємно – утримайтеся від великих покупок найближчим часом , так радить сонник ванги.

Приснилася самотня блоха – вам заздрять друзі.

До чого сняться блохи: уві сні по соннику Нострадамуса

Побачити блоху у сні – до приємних змін. Якщо в сні на вас нападає ціле полчище бліх – наяву не виключено, що за вашою спиною друзі заздрять вашому матеріального достатку — сонник нострадамуса.

Коли уві сні блоха падає на вас зверху – ви можете отримати несподіване винагороду або навіть спадок.

Бити бліх у сні – притримувати удачу. Розберіться зі своїми проблемами і не відкладайте справу в довгий ящик, яке ви вважали безнадійним. Швидше за все, вона принесе вам багато щасливих моментів у житті.

До чого сняться блохи – сонник Хассе

Стрибаюча блоха уві сні попереджає, що друзі або близькі вам люди поспішають до вас, щоб повідомити приємну новину.

Блохи на тваринний по соннику – ви отримаєте винагороду.

Якщо блоха вас вкусила у сні – до біди.

Вам приснилося, що ви ловили бліх, отже, в найближчий час ви можете розчаруватися у вчинку наближеного до вас людини.

Сонник Лоффа — до чого сняться блохи

Девід Лофф впевнений, якщо уві сні ви побачили блоху, то чекайте прибуток. Вона може бути незначною, але все ж приємною. Якщо уві сні вас будуть кусати блохи, то це до неприємних новин. Вбиваєте уві сні цих паразитів – ви зробили все, щоб уникнути неприємностей. Залишається справа за мадам Фортуна – як вона повернеться, так тому і бути. Ви вже не в силі щось змінити.

Блохи – сонник Лонго

Згідно соннику Лонго, бачити уві сні блохи на своєму тілі – до виконання всього задуманого. Наберіться терпіння і завершити всі розпочаті вами справи. Результат буде приголомшливим.

Якщо уві сні ви вбиваєте бліх – не виключено, що наяву хтось хоче підставити вам «жирну свиню». Будьте пильними.

До чого сниться бачити блоху на шерсті тварини – до добробуту. Спостерігати за тим, як хтось намагається зловити блоху – удача може вислизнути з ваших рук.

Сонник - тлумачення снів