Сонник – воші, до чого сняться воші уві сні приснилися

Іноді люди бачать уві сні комах Сьогодні трактуємо по сонникам сон — воши. До чого сняться воші? Ці неприємні комахи навряд чи нададуть багато приємних відчуттів спить, до якого вони прийшли у сні. Ніхто сперечатися не буде, що їх неприємний зовнішній вигляд, швидше за все, викликає огиду. Це і не дивно, бо як воші вважаються переносником небезпечних захворювань. Але якщо воші з’являються у волоссі, то крім всього цього вони здатні надати масу неприємностей. Може бути саме тому, сновидіння з вошами не може бути приємним. Але чи так це насправді? Може бути, тлумачі снів зовсім по-іншому ставляться до цих паразитів. Про це можна дізнатися з сонників відомих ясновидців.

До чого сняться воші – сонник Фрейда

Всім відомий старина Фрейд сон з вошами, як і в більшості випадків, пов’язує з сексуальними відчуттями. На його думку, якщо сновидець уві сні вбиває або вичісує вошей, то наяву він дуже скоро звільниться від проблем інтимного характеру. Швидше за все, у нього з’явиться хороший партнер в сексі, в чому він відмовляв собі досить тривалий час. До чого сняться воші на руці — до великих грошей за фрейдом.

До чого сняться воші – по соннику Міллера

Сонник Міллера досить детально трактує сон з вошами. Але в цілому, такий сон попереджає сновидця про прийдешні не дуже хороші події. Але в будь-якому випадку, не варто думати про кардинальні зміни в житті – важка хвороба, втрата і т. д. Сон з вошами лише попередження про те, що незабаром вам доведеться вирішувати багато проблем, які зваляться на ваші плечі несподівано.

Якщо уві сні ви будете боротися з цими паразитами вошами, то незабаром у вашому житті почнуться хороші зміни.

Велика кількість снів у сні символізують вашу втому – варто задуматися про відпочинок. В іншому випадку, ваш стан здоров’я може шатнуться.

Якщо уві сні вам відображається картина, де ви спостерігаєте за вошами у дитини, значить, ви занадто опікуєтеся його в життя. Звільніть батьківські узи. Вашій дитині потрібно дати трохи свободи.

До чого сняться Воші в волоссі незнайомого вам людини відображає ваш страх потрапити в неприємну ситуацію.

Сняться воші – Ванга сонник

Ясновидица Ванга не бачить нічого поганого в сні з вошами. Її трактування говорить про те, що воші уві сні – це знак стабільності та благополуччя. Але якщо їх багато, тоді не виключений варіант того, що хтось із близьких може захворіти. Але хвороба не буде важкою. Швидше за все, це лише простудне захворювання.

До чого сниться Вбивати уві сні вошей знаменує, що дуже скоро ви зможете вирішити всі проблеми, які на сьогоднішній день не дають вам спокійно дихати.

Щодо бачення, коли сняться воші в волоссі Вангою не сказано нічого. Зате, якщо сниться, що ви стряхиваете вошей зі своїх волосся – вас чекає грандіозна фінансова операція, яка принесе вам успіх.

Побачити воша на своєму тілі – ви на правильному шляху.

Сонник Нострадамуса — воші

Згідно соннику Нострадамуса, бачити уві сні воші – це щасливий знак. Вони символізують вдалі угоди, багатство в домі і благополуччя в родині.

При цьому важливе значення має і розмір комахи уві сні. Так, якщо ви бачите великих вошей – це успіх у фінансових угодах.

Воші аномально гігантського розміру уві сні, в житті символізують вашу таємну мрію, якій судилося незабаром збутися.

Вбивати воші у сні – ваше матеріальне становище стабільно.

 До чого сняться Чорні воші – досить поганий знак. Не виключено, що хтось із ваших близьких скоро захворіє.

Воші – сонник Хассе

Міс Хассе в трактуванні сну про воші підходить лояльно. Згідно з її сонником, воші в сні символізують успіх. Якщо ж у сні сплячий побачив воші на своєму тілі, значить, в його житті закінчилася чорна смуга. Готуйте до хороших змін.

Якщо наснилося велика кількість вошей – чекайте поповнення в сімейному бюджеті. Не виключено, що ви отримаєте спадщину.

Але ловити воші у сні – до поганої новини, а вбивати паразитів – до сліз.

Сон воші – сонник Лоффа

Воші уві сні згідно соннику Лоффа – до проблем. Бачити воші на своєму тілі – ви вступаєте несправедливо по відношенню до своїх колег. Варто переглянути і проаналізувати свої вчинки.

Ловити в сні вошей – існує ризик зараження інфекційним захворюванням.

Але якщо воші наснилися перед завершенням якої-небудь відповідальної справи – до успіху і гарного прибутку.

Воші – сонник тлумачення Лонго

Сни з вошами по соннику Лонга маю двояке трактування. Так, якщо приснилися воші, які повзають по тілу сновидіння, значить, в житті він скоро позбавиться від проблем.

Бачити воші в своїх волоссі – до захворювань.

Вбивати вошей – несподівана радісна новина.

До чого сниться побачити воші на якомусь предметі інтер’єру вказує на те, що від нього потрібно позбутися – він наділений злою силою.

Сонник - тлумачення снів