Сонник: Оси, до чого сняться оси уві сні наснилися оса

Оси можуть наснитися людині. Як тлумачить сон оси сонник. До чого сняться оси? Про що попереджає сон з осою? Це Хороший знак чи поганий? Саме так замислюємося ми вранці, якщо уві сні побачили це смугасте комаха. У жінок такий сон асоціюється з осикою талією, і в залежності від того, яка в неї комплекція тіла, вона може трактувати такий сон за своїм розсудом. А що якщо сниться оса чоловікові? Адже в природі вона може сильно вжалити? Може це погане попередження?

Давайте не будемо міркувати, а звернемося до сонникам, які написали для нас найпопулярніші психологи і ясновидці. Тільки їх трактування може направити наше мислення на правильний шлях.

До чого сняться оси – сонник Фрейда

За Фрейдом а вірніше по соннику фрейда оса і всі комахи, в тому числі і оси, розглядаються з точки зору сексу. Згідно його тлумачення, оса – це символ чоловічого статевого органу. І якщо уві сні оса вкусила? Тут думка Фрейда розділилися.

Укус оси або укусу ос уві сні чоловіки символізує його прагнення до гомосексуального зв’язку. А укус оси уві сні жінки – це страх перед випадковим сексом. Тим не менш, її страх, швидше за все, пов’язаний з результатом статевого акту, а не самої зв’язком.

До чого сняся мертві оси або мертва оса жінці, то, швидше за все, вона стурбована своєю фригідністю. Аналогічно якщо оса кусає чоловіка уві сні, то це вказує на те, що у нього проблеми з потенцією.

До чого сняться вбити осу – по соннику Міллера

На думку психолога Міллера і його сонника, сон з осами — знак попередження. Такий сон хоче застерегти вас від недругів. Придивіться до свого оточення, і будьте пильнішими на роботі. Недоброзичливці серйозно налаштовані проти вас.

Убити в сні осу або кілька ос – до фінансових втрат.

Спостерігати за польотом оси або зграї ос – удача пролетить повз вас. Також такий сон може застерігати вас у вашій нерішучості. Ви зобов’язані прийняти самостійно важливе рішення – швидше за все воно буде доленосним.

До чого сняться Великі оси – це хороший знак. Вас чекають нові знайомства, які внесуть у ваше життя багато приємних моментів.

Приснилося вжалила оса – сонник Ванги

На думку ясновидицы Ванги — сонник , будь-які комахи уособлюють людей. Точно як і в природі, комахи бувають корисними, небезпечними і шкідливими. Оса уві сні попереджає вас, що навколо вас плетуть інтриги, плітки і інтриги.

Якщо наснилося що оси вас сильно вжалили, то це до поганих новин.

Повз пролітають оси – вам вдасться віддалитися від недругів по соннику Ванги.

Осину рой приснився – неполадки в родині.

Розвалювати осину рой – прагнення до врегулювання відносин у родині.

Сонник нострадамуса — До чого сниться укус оси

Мудрий Нострадамус сонник рекомендує переглянути свої справи і правильно усвідомлювати своє положення в тому випадку, якщо сьогодні вночі вам приснилася оса чи оси.

Укус оси по соннику нострадамуса уві сні попереджає вас про можливий напад колег по роботі.

До чого сниться Побачити осине гніздо – до узам одруження. На психологічному рівні ви вже готові створити сім’ю і від вас потрібно лише ваше тверде рішення. Будьте готові до сприятливих змін у житті.

Якщо сон з осами наснився на зростаючу місяць, то можливо найближчим часом ви понесете втрату, з якою вам буде складно змиритися.

До чого сняться оси або осинные гнізда – сонник Хассе

Тлумачення сну з осою по соннику міс Хассе двояко. Якщо уві сні оса не зачіпає вас, готуйтеся до гарних новин. Але укус оси віщує розлуку з коханою людиною. Можливо, вона буде не довгою, але все ж несподіваною.

Бачити уві сні осине гніздо – до благополуччя в родині. Найімовірніше у вас буде поповнення.

Розвалити уві сні осине гніздо – до розриву сімейних відносин. Бачити в осину рок – до удачі.

До чого сниться оса – сонник Лоффа

Згідно тлумачення сну про осе у соннику Лонго, оса символізує знайомство. Найімовірніше ви мало приділяєте увагу коханій людині, що він точно не заслуговує. Переглянете свої погляди на життя – ще не все втрачено.

Розвалене осине гніздо сонник лоффа – до розриву шлюбних узів. Гніздо завжди позначає сімейний затишок. І від того в якому стані ви бачите уві сні залежить становище в сім’ї. У ваших руках все виправити, і не варто відкладати свої благі наміри на завтра. Почніть сьогодні!

До чого сняться оси жінці – сонник Лонго

Якщо оси наснилися жінці – це до порожнім обіцянкам. Не варто вірити словами близького друга, а краще самому взяти ситуацію під контроль.

Оса уві сні чоловіки символізує вірність. Не варто підозрювати свою жінку до зради, а краще подарувати їй квіти.

Укус оси уві сні для жінки – чекайте неприємну новину.

Осине гніздо приснилося жінці – благополуччя в родині і приємна новина від дітей.

Сонник - тлумачення снів