Сонник – бджоли до чого сняться Бджоли уві сні

Сонник Бджоли сняться — рій бджіл. До чого сняться бджоли? По своїй природі, бджоли – це трудоголіки. Плоди їх невтомної праці ніхто не відмовиться покуштувати. Це і здоров’я, і краса. Але укус бджоли не можна назвати таким же солодким, хоча, стародавні цілителі впевнені в тому, що нічого поганого з людиною, якого вкусила бджола, статися не може. Але так трактують сонники сновидіння з бджолами? Тлумачити сон з бджолами досить важко, бо, як їх укус не поїсть обіцяти чогось такого романтичного. Так що ж обіцяє сон з бджолами? Невже він попереджає нас, що ми ледарі, і не бажаємо працювати? А тільки насолоджуватися плодами праці інших. Про це ми дізнаємося з сонників відомих психологів.

До чого сняться бджоли – сонник Фрейда

Старина Фрейд тлумачить сон з бджолами як свідчення працьовитості, особливо це стосується жінок. Якщо їй приснилася бджола, значить, її партнер нешанобливо ставиться до її благим намірам, і швидше за все нещадно її експлуатує. Він бачить у ній не тендітну жінку, а джерело свого збагачення. Розірвіть з таким людям всі відносини, і полетіти в інший вулик.

Коли бджола присниться чоловікові – це сприятливий знак. Але не варто розслаблятися, а краще згадати про те, як надходять бджоли з трутиками в улике?

До чого бджола сниться жінці — це хороший знак, що щастя буде і не за горами.

Сонник Міллера до чого сняться бджоли, вулик з бджолами

У соннику Міллера, трактування до сну з бджолами, сприятлива. Вони символізують вигідно укладену угоду, яка внесе у ваше майбутнє безліч «солодких митей».

До чого сниться вулик з бджолами уві сні ваше життя протікає гармонійно. Ви на правильному шляху. У вас правильно розраховано і побудовано. В сім’ї панує гармонія і любов, ви сповнені енергії й оптимізму.

Але бачити в сні мертву бджолу – не до добра. Швидше за все, вас чекають найнеприємніші вісті з далека.

Приснилися бджоли: сонник Ванги трактування

Болгарська ясновидица Ванга попереджає, що сон з бджолиним роєм може побачити нерішуча людина. Швидше за все, ви видаєте бажане за дійсність, що згодом позначиться на ваших відносинах з друзями і колегами. Такий сон сигналізує сновидінню про те, що правильніше визнати себе таким, яким він є насправді. І тільки тоді він зможе розкрити в собі похований потенціал.

Побачити в сні напад бджіл – готуйте до атак з боку друзів або колег по роботі. Швидше за все, за вашою спиною хтось із них будує таємні і підступні плани. Озирніться навколо себе і виявити свого ворога. Вам потрібно видалити його зі списку дру

До чого сниться рій бджіл — ванга: це дуже хороший прибутковий сон, якщо сниться рій бджіл над головою — до швидкого одужання від якоїсь недуги. Тікати від роя бджіл — від вас піде удача яка мог ла б змінити ваше життя.

 

 

 

 

 

 

Сняться бджоли – сонник Нострадамуса

Добрий і мудрий Нострадамус і його сонник асоціює бджолу з прибутком. Якщо уві сні ви бачите бджолу, в житті отримаєте виграш. І чим більше бджіл відвідають ваш сон, тим більше шансів поліпшити своє матеріальне становище.

Приснилася Бджола на льоту — до зміни погоди.

Укус бджоли преснился жінці – погана новина, але нічого особливого вам не принесе

Приснився рій бджіл – до весільного торжества. Швидше за все, бджоли в цьому випадку символізують приємні клопоти по організації веселощів.

Бджолиний вулик, набитий бджолами – до найскладніших проблем. Але якщо в такому улике ви бачите ще й мед, то у вашому будинку все буде в достатку.

Побачити у сні як бджоли вилітають з вулика або вам приснився доказів – швидше рятуйте своє фінансове становище. Найімовірніше вам слід відмовитися від сумнівної угоди.

До чого сняться бджоли – сонник Хассе

Хассе попереджає, якщо уві сні ви побачили бджіл, то це до поганих новин. Коли сплячий намагається зловити бджолу уві сні – наяву йому доведеться докласти багато зусиль, щоб виправити, на перший погляд, непоправне.

Укус бджоли по соннику Хассе символізує несподіваний прибуток.

Наснилося що ви Насолоджуватися у сні дзижчанням бджіл – в житті вас чекають приємні зміни.

До чого приснилися бджоли – сонник Лоффа

Сонник пастора Лоффа сон з бджолами вважає багатоплановим символом. Якщо спящему приснилася бджола, то це лише вказує на його працьовитість. Але вбивати бджолу – до погіршення стану здоров’я. Насолоджуватися смаком бджолиного меду уві сні персоніфікує ваше ледарство в житті.

Якщо бджола приснилася жінці, значить їй пора задуматися про приємний відпочинок. Такий сон попереджає представників прекрасної половини людства про те, що працювати потрібно в міру і не забувати про своє основному призначення.

До чого сняться бджола– сонник Лонго

Сонник Лонго пов’язує сон з бджолами з фальшивою тривогою. На вашому життєвому шляху намалювалися хороші зміни. Не злякайте пані удачу. Будьте обачнішими і пильними. Сьогодні можна сподіватися тільки на себе, інакше удача вислизне з ваших рук.

Дзижчання бджіл у сні приснилося символізують плітки навколо вашої персони. Будьте пильні

Укус бджоли – несподівана новина. Якщо такий сон приснився на зростаючу місяць – новина буде приємною. І, навпаки, сон з укусом бджоли на спадающую місяць – до неприємностей.

До чого сниться велика бджола — до великих змін у вашому фінансовому становищі, ваші справи можуть піти в гору, а можуть полетіти вниз, все залежить від величини бджоли яка приснилася вам, дуже велика бджола уві сні — це добре, а бджола на великому квітці — до збитків. Ось так трактує двояко сон про велику бджолу цей сонник.

Сонник - тлумачення снів