Сонник: ворона до чого сниться ворона уві сні приснилося – трактування

Можна сказати, що сновидіння це — невід’ємна частина нашого життя. Те, що ми бачимо уві сні іноді є віщим, або може збуватися, а іноді буває так, що де-то наяву або раніше уві сні ми цей хід подій вже бачили. Називається таке явище — “дежавю”.

Наші сни можуть бути пов’язані з нашим здоров’ям, думками і вчинками. Також, сни в нашій психіці поділяються: на хвилюючі і спокійні, після сну людина часто може задаватися таким питанням : “що може означати для мене цей сон або сновидіння?.”

Тлумачення будь-якого сну природно можна дізнатися в соннику, сонники також можуть бути різними, але навіть якщо вам приснилося, щось хвилююче, не потрібно шукати в цьому проблему. Краще просто розтлумачити свій сон, можливо він дійсно віщий і ваш мозок таким способом хоче запобігти щось негативне, таким чином людина у підсвідомості, але неусвідомлено намагається попередити себе про найближчі події, а якщо небезпечно — вберегти.

Хвилюючим сном часто люди сприймають сон, в якому приснилася ворона. Це і не дивно, так як навіть з дитинства ми з мультиків звикли бачити каркающую ворону як негативного персонажа, але ось правда це в снах, можна дізнатися в описах тлумачень різних сонників нижче.

Вам буде цікаво — кілька важливих фактів про віщих снах і не тільки :

 • Коли людина хропе, то в цей момент він не може бачити сновидіння.
   
 • Навіть в материнському лоні дитина бачить сни. З цього віком до двох років дитина особливо рясно спостерігає сни.
   
 • Людина після того як поспав забуває більше 85% сну.
   
 • За одну ніч людині може сниться більше 8 — 10 снів, але пам’ятати може тільки деякі.
   
 • Нам сниться тільки те, що ми раніше спостерігали де-то або те, що застерігає нас.
   
 • Сон людини в основному триває 5 — 30 хвилин.
   
 • Стан дрімоти з’являється у дітей у віці 8 — 10 років.
   
 • Іноді нам здається, що ми падаємо, але науково доведено, що таке буває у всіх людей і це просто скорочення м’язів, викид адреналіну, або сіпання.
   
 • Якщо розбудити людину який нещодавно заснув, тобто на стадії швидкого сну, він буде пам’ятати свій сон до найменших подробиць.
   
 • Під час сну у кожної людини може зупинятися дихання на 9 -11 секунд і за ніч таких зупинок може бути близько 5, а з віком кількість часу може зростати.
   

До чого приснилася ворона — сонник Фрейда

Згідно з Фрейдом, сон в якому вам приснилася чорна ворона зовсім не страшний і цілком безпечний. Якщо вам приснилося, що вас просто дивиться ворона це мовить проблеми з якими ви зіткнетеся раптово, можливо вони будуть важкого характеру, але якщо додати зусиль, все вирішиться.

Якщо сниться літаюча і каркающая над вами ворона, це може означати, що у вас є страх, з яким на вашу думку ви не в силі розібратися чи боротися, і він вас переслідує навіть уві сні, тільки вже в подобі ворона. Варто побороти свої страхи, інакше такі сни можуть і далі мучити вас.

Якщо сниться, що ви женіться за вороною, то це означає — ви сильний і по духу смілива людина і обов’язково досягнете своєї мети, вам просто іноді не дають пробитися вперед ваші сумніви.

Ворона в сні — тлумачення Міллера

Тлумачення Міллера свідчить, якщо вам у сні приснилася ворона то це може означати плітки і інтриги проти вас і ваших рідних. З таким сном потрібно бути акуратніше і вибирати собі відповідне оточення, в якому ви будете впевнені, що правильно вибирайте собі друзів і знайомих!

Якщо ворона приснилася молодому парубку або чоловікові, це може означати наклеп, брехня або плітки, інтриги з боку жінок або дівчат які хочуть поганими способами одержати вашу увагу, будьте обережні і пильні!

Також ворона уві сні може бути як знак несприятливих подій, недобрих впливів на вас, у наслідку чого вами можуть бути вчинені невдалі помилки.

Сниться ворона — сонник Ванги

Згідно тлумаченням Ванги якщо вам приснилася ворона або ворон який намагається вас розклювати, то це також не особливо сприятливий знак. Це може означати, що вашим успіхам не особливо раді друзі, знайомі або навіть рідні, будьте обережні здійснюючи свої успішні справи, щоб “не пригріти на шиї змію”.

Якщо вам приснилося, що ворона в’є гніздо — це поганий знак і може означати передодня серйозної епідемії або хвороби.

Ворона зазвичай сниться до предотвращениям неприємностей: неприємних ситуацій, хвороб, аварій дивлячись, що ця птиця робила у вашому сні.
 
Якщо ви кидали камінь у ворону то надалі часу ваші справи підуть неважливо, якщо каменем кидався інша людина, то справи підуть погано у ваших родичів або знайомих.

До чого сниться ворона — по соннику Нострадамуса

Нострадамус трактував явище у сні ворони трохи інакше. Якщо вам приснилося, що ви вбиваєте ворона це означає страшну хворобу, може передвіщати смерть близької людини. Якщо приснилося, що ворона на вас нападає, а ви її відлякує то вам варто побоюватися крадіжки, крадіжки у вашому будинку, серйозного зради.

Якщо сон в якому сниться ворона приснився закоханій людині, то вам по більшій мірі потрібно остерігатися зради коханої людини.
 
Також якщо вам приснилася ворона яка з вами розмовляє — це хороший знак, так як можливо птах дає підказки, відповіді на бажані вами питання, не пропустіть момент і спробуйте згадати і приділити такому сну увагу.

Сонник Хассе — бачити ворону уві сні

За сонником Хассе, ворона сниться до інтриг, вздорам, сварок. Якщо вам приснився сон в якому ворона сіла вам на руку, то це обіцяє не особливо приємне знайомство з який буде вас обтяжувати.
 

Також приснився уві сні ворона яка залетіла у вікно також обіцяє раптові з’явилися негаразди і проблеми, але які можна легко запобігти, якщо надати цій сну значення.

Якщо птах приснилася поранена, то незабаром у вас або ваших рідних хвороба, але вона буде незначною, і все налагодиться.
 

Тлумачення Лоффа — до чого сниться ворона

Тлумачення Лоффа мовить хороші ознаки сну в якому приснилася ворона. Якщо у вашому сні приснилася ворона яка випускає з свого дзьоба свою здобич, такий сон говорить про те, що справи можуть піти не так як би вам хотілося, можливо на упад, але невдовзі якщо запобіжите це, то те, що трапилося буде ненадовго і навіть принесе вам несподіваний прибуток.

Уві сні приснилася ворона білого забарвлення, то це дуже хороший знак. Якщо приснилося, що птах помирає поруч з вами або у вас на руках, то незабаром у вас в житті з’явиться надійний чоловік, на якого ви зможете повністю покластися.

Якщо уві сні ви їли м’ясо ворони – це означає, що незабаром за свої успіхи ви отримаєте матеріальний достаток і багатство.

Сон в якому ви общипываете пір’я або смикаєте за пір’я ворону означає — несподіване приємне знайомство.

 

Сниться уві сні ворона — сонник Лонго

Бачити уві сні ворону яка сидить під замком, або в клітці по соннику Лонго — означає деякі неприємності які вам вдасться обійти і подолати і вони будуть неважко.

Якщо ви бачите уві сні зграю ворон, що сидять на гілці — то незабаром вам доведеться мати серйозний сімейний розмова з родичами, так що можете бути готові до такої ситуації.

Якщо вам приснилося, що ворона перетворилася у вашої близької чи рідної людини, то бійтеся бути обдуреними або підданих докорів, сварок з боку тієї людини що прийняв вигляд ворона.
 
Уві сні вас сниться, що ви проганяє ворону, а вона не звертає уваги на вас, ігнорує, то це віщує розставання з коханою людиною.

У сновидінні ви спостерігаєте як багато ворон налетіло на полі, землю, асфальт, то це означає, що цей рік буде невдалий урожай.
 

Сонник - тлумачення снів