Сонник Бріліант, до чого сниться бріліант уві сні приснився

Ми бачимо безліч снів і кожен з них нам може здаватись таємничим. Існують сни якими людина просто насолоджується або при вигляді якогось предмета відчуває розчулення. Також ми можемо спостерігати за прекрасним. Прекрасним може бути все: море, небо, земля і навіть камені.

Камені також присутні в тлумаченнях різних сонників. Наприклад вам приснився діамант. Що це може означати? Якщо задуматися про цьому алмазі і описувати його зовні, то це неймовірної краси камінь приваблює всіх навколо своєю неземною красою, але по суті діамант марний, нічим не корисний для вас, просто красивий камінь, який символізує багатий статус, влада, їм можуть захоплюватися все навколо.

Також якщо ви будете такий дорогий камінь на собі то він може викликати в людей заздрість, злість. З цього видно діамант потрібно носити акуратно, або коли надягаєте прикраса з діамантом, то собою потрібно мати оберіг, талісман, амулет, якщо ви вірите в це, то він вас і вашу енергію захистить від злого.

У давні часи, коли люди вперше відкрили для себе алмаз, вони, навпаки, вірили, що він принесе щастя, захистить від хвороб і поганого. А так діамант відображається у снах людини, можна дізнатися нижче в тлумаченнях сонників Ванги, Міллера, Фрейда, Хассе, Лоффо, Лонго, Нострадамуса.

ТОП-5 Фактів про сон: до чого сниться бріліант

 • Найдовші сни людини трапляються вранці і тривають протягом 30 — 50 хвилин.
   
 • Найдовший рекорд про відсутність сну був занесений в книгу рекордів Гіннесса і тривав 18 годин 22 години. Після того рекордсмен розповів, що у нього погіршився зір, він став параноїком, бачив галюцинації. Так, що сон — це корисно!
   
 • Доведено, що без медичного огляду точно не можна визначити відпочиває людина під час сну. Людина може спати з відкритими очима.
   
 • Приблизно через півтори — дві години після засипання починається швидка фаза сну.
   
 • Новонароджена дитина може бути причиною недосипання і брак сну його батьків.Якщо батьки мають дитини в перший рік його життя вони втрачають близько 400 — 800 годин свого сну.

Тлумачення сну діамант — сонник Фрейда

За Фрейдом бачити уві сні діамант означає отримати помилкову дружбу, зрада рідної людини. Якщо вам приснилося, що вам одягають кільце з діамантом, то незабаром наяву вас чекає велика нагорода за добрі заслуги. Також діамант побачений у сні може означати помилкове щастя яке вам доведеться випробувати.

Якщо вам приснилося, що ви отримали алмаз в якості подарунка це означає повагу, захист і дружбу найближчим часом.

У сні ви бачите, як ви даруєте комусь діамант, це йде до бідності, занепаду бюджету.

Якщо в сні ви побачили, що знайшли це діамант до великої, корисної знахідку, а якщо загубили — до розчарувань, засмученням.

Якщо приснилося, що ви збираєте діаманти з землі то це обіцяє до сумнівам.
 

До чого приснився діамант — сонник Міллера

Побачений діамант у сні, по соннику Міллера мовить матеріальне багатство. Якщо діамант приснився уві сні молодій дівчині або жінці приснився діамант то весілля з майбутнім нареченим буде красивою і багатою.

Втратити в сні діаманти сниться до ганьби, наклеп, сором.

Бачити уві сні себе господарем діамантів — хороший знак до зізнань, почестей.
 

До чого може присниться діамант — сонник Ванги

Сонник Ванги пророкує побачений діамант по своєму. Бачити діамант який розколовся на частини — означає потерпіти моральний крах з рідними, на роботі. В особистих справах.

Якщо приснився діамант чорного або темного відтінку — то це до корыстолюбию, черствості, жадібності.

Якщо наснилося кільце з діамантом яке ви одягає собі на палець то це може означати дивне для вас піднесення в чомусь.

Бачити діамант у сні — тлумачення сонника Нострадамуса

Згідно соннику Нострадамуса, якщо приснився діамант — це символ поваги і досягнень. Якщо вам у сні приснилося, що ви маєте безліч діамантів то скоро ви будете мати піднесення, удачу, повагу в навколишньому суспільстві.

Для жінки яка має свій бізнес, займається і веде свою справу, то побачений їй діамант мовить процвітання справ, приємні подарунки від коханого чоловіка.

Бачити уві сні брошка або ланцюжок з кількома діамантами до щасливого і довгого шлюбу.

Сонник Хассе — до чого приснився діамант

До чого сниться діамант по соннику Хассе? Бачити уві сні діамант, означає відкривати собі багатогранні можливості, які в майбутньому принесуть гарні звістки. Діамант може сниться закоханій людині, але як правило це до заміжжя, спільного щастя, весілля, заручини.

Якщо вам приснився діамант який знімають з небіжчика — це обіцяє до обману, втрати чогось значного і навіть до серйозної хвороби.
 
Діамант приснився людині яка намагається піднятися в роботі,то скоро його чекає підвищення на службі.

Приснився діамант — по соннику Лоффа

За сонником Лоффа діамант — символ любові, багатої потягу, гонка за щастям. Якщо ви наблюдете в сні за тим, як комусь дарують діаманти то можливо наяву ви вважаєте себе гірше інших, заздрите кому-небудь. Обдумайте все і переоціните ситуації.

Якщо вам приснилося, що ви даруєте кому-то діаманти то наяву ви думаєте, що ви не заслуговуєте на безоплатній любові, і таким чином подаючи людині презент ви підсвідомо намагаєтеся заслужити любов. Знову ж згадайте можливо причина в минулому, може вам доводили, що ви не гідні чиєїсь любові, відмовляли або відкидали вас. Обміркувавши і переоцінивши ситуації ви значно підвищите свою самооцінку, забудете про образи і зрозумієте, що справжня любов безоплатна і якщо вона справжня її не купиш ні за які гроші. Тоді і ваш сон налагодиться. Адже відомо, що здоров’я людини — частково залежить від спокійного сну.

Сниться діамант — сонник Лонго

За сонником Лонго бачити себе в сні носив прикраси з діамантами, означає, що вам не вистачає визнання, розуміння від рідних і оточуючих, ви можете відчувати себе і свої вчинки недооціненими. І навіть жаліти себе уві сні. Пошукайте в собі причину такого сну. Можливо причина в минулому, згадайте свої образи на когось, коли вам здалося, що вас недооцінили і спробуйте відпустити це і не жаліти себе.

Пішовши від цієї образи ви самі відчуєте, що потрібні самому собі, що у вас достатньо сил і енергії,що ви всесильні духом. Ви зрозумієте, що маєте душевні цінності які даються вам від Всесвіту, ці цінності не потребує оцінок і розумінь від інших. Головне, щоб ви розуміли морально і не гноїли себе поганими думками. Тоді і такі сни почнуть проходити геть.

Сонник - тлумачення снів