Сонник – срібло до чого сниться Срібло уві сні приснилося

Срібло з давніх часів вважалося благородним, чистим, незайманих металом. Його навіть називали магічним, а вироби зі срібла — магічними, чудотворними. До чого сниться срібло? Повне тлумачення сну на нашому соннику. Читайте

 

Властивість його також важливі, браслети, ланцюжки або кільця зі срібла можуть всіляко впливати на людину, так як цей метал пов’язаний з Місяцем, що може обдаровувати знаннями, силами, спокоєм.

 

На жіноче здоров’я срібло також впливає добре, сприяє розвитку таємничих навичок, надзвичайною інтуїцією, і навіть магічним здібностям.

 

Срібло більше здатна співпрацювати з енергетикою людини ніж золото, сприятливо позначається на духовному стані, очищає ауру.
 

Срібло до чого сниться Сонник Фрейда
 

За сонником Фрейда сон в якому наснилося срібло мовить хороші події. Те, що ви так мріяли здійснити, ви здійсните.

Якщо ви одягаєте на кохану людину срібло на особистому фронті ви повинні приділяти більше часу ніж завжди, більше розмовляти про його особистих справах, не бути егоїстом.

Якщо ж вам сниться, що вас одягають вироби з срібла,то це звичайно віщий сон — скоро подарують вам те, чого ви довго чекали, але не забудьте за цей подарунок подякувати людини, що подарувала подарунок, рекомендується також зробити маленький сюрприз.

Уві сні побачити срібло — тлумачення Міллера

По тлумаченню Міллера сон в якому наснилося срібло мовить вам, що ви багато чого хочете отримати не роблячи жодних зусиль.

Якщо вам сниться срібло яке просто лежить на будь-якому предметі то це значить, що ніколи нічого не трапляється просто так, потрібно робити якісь вчинки(краще звичайно хороші), примножити свої зусилля.

Також це означає, що не треба бути надто зарозумілими у роботі з колегами, начальством, краще тоді присмирити свій характер і піти на поступки, тоді справи підуть вгору.

Уві сні у якому ви бачите, що у вас або когось вкрали або ж крадуть срібло, тлумачиться по — різному. Якщо ви бачите в сні крадіжку свого срібла означає, що не потрібно гнатися за надмірної славою, свободою, достатку. Все прийде саме, тільки треба постаратися.

Якщо уві сні ви спостерігали картину в якому крадуть срібло друга чи знайомого і ви просто спостерігаєте і радієте, то це просто заздрість до цього людині яку потрібно в собі перемогти, знищити.

А тепер вам приснилося, що крадуть срібло у рідної людини і прийшли йому на допомогу, то скоро справді наяву цій людині потрібно важлива для нього допомогу від вас, і в такому випадку не потрібно бути байдужим.

Сонник Ванги — до чого приснилося срібло

 Вам уві сні приснилося срібло і ви на нього милуєтесь, Ванга трактувала це таким чином. Якщо уві сні ви не можете надивитись на сяюче срібло, то у вас горить внутрішній світ який ви не можете розкрити.

Ще це означає, що ви комплексуєте з приводу себе і ведете себе закрито, але в такому випадку потрібно розкрити себе, вести себе не награно, а по-справжньому таким яким ви є.

Якщо ви одягаєте на себе браслет або ланцюжок зі срібла і воно рветься,то це мовить ваші нерозкриті таланти або ж заняття які ви закинули, але уві сні хочете повернутися до цього і думаєте про це, потрібно все обдумати і приймати правильні рішення, щоб відкрити в собі внутрішній світ.

Нострадамус — сниться срібло

Нострадамус віщав сон в якому сниться срібло порівнюючи це з духовним зв’язком. Так як метал срібло який відноситься до місячної фазі, то сон в якому ви побачили срібло мовить духовне усвідомлення, інтелект і розсудливість у справах і вчинках.

Якщо вам приснився необроблений камінь срібла, це означає, що вам треба більше читати добрих книг або дивитися хороші фільми, виключити з свого поведінка злобу, некультурне поводження з людьми не дивлячись ні на що.

Якщо вам приснилося, що срібло розкололося то це знак того, що скоро ви переможете себе, свою лінь і приступите до нових починань.

Сонник Хассе — срібло у сні

За сонником Хассе сон в якому вам приснилося срібло мовить вам розчарування, часом сльози.

Якщо вам приснилося срібло або вироби з срібла, то це віщує вам розчарування в людях, у друзів або рідних, також зрідка сльози від образи, болю, несправедливого ставлення до себе від оточуючих.

Також срібло у сні означає, що потрібно стати сильнішими духом і не показувати своїх слабкостей, тоді ви станете для інших затребування і непокорней.
 

Срібло до чого сниться сонник Лоффа

Срібло в сні по соннику Лоффа трактується радістю і спокоєм.

Якщо уві сні ви бачите,що на вас надягають срібло то для вас це значиться спокоєм, довгоочікуваним умиротворенням.

Якщо вам приснилося срібло яке ви самі на себе одягає то незабаром вас очікує радість яку ви довго чекали або радісна подія або новину.

У сні бачити срібло яке впало, означає думати про своїх нездійснених мріях, прискорювати хід подій, але краще в такому випадку не поспішає і швидше здійснити заповітні бажання, тому,що такі сни можуть відвідувати вас часто.

 

Тлумачення сонника Лонго — до чого приснилося срібло

Якщо уві сні ви побачили красиві, гарні срібні вироби за Лонго це означає, що незабаром ви добре проведете час зі своїми друзями, знайомими, своєю компанією.

Також якщо у своїй сні вам приснилося, що срібло на вас одягає ваш ворог чи недруг, то незабаром це благовещает ваше перемир’я з ним.

Якщо вам приснилося, що вам подарував срібло ваш друг або подруга, то ви вимагаєте від цієї людини більше уваги, підтримки.

 

Сонник - тлумачення снів