Сонник: бурштин, до чого сниться бурштин у сні приснився

Напевно кожній людині сняться різні сни, але якщо вам майже не сняться сни, а точніше дуже рідко сняться, то вважається, що такі люди відпочивають і тілом, і душею, і розумом. Те, що сниться нам уві сні від частини залежить від нас, від наших думок і фантазій. У вашому сні ви можете побачити те, про що думали вдень або навіть ваш мозок може згадати про те, чим ви думали тиждень тому і показати уві сні.

Також можуть снитися віщі сни, а буває сняться загадкові і ви не знаєте, що думати. Припустимо дуже часто людям сняться прикраси з різними каменями або ж просто дорогоцінні камені. Нижче розтлумачимо сон в якому приснився бурштин.

Сниться бурштин — сонник Фрейда

Якщо жінці або дівчині приснився уві сні бурштин, то це означає, що незабаром ви зустрінетеся зі своїм колишнім другом, хлопцем. Бачити кільце з рубіном у себе на пальці означає бурхливий, еротичний роман на море або відпочинку.

Бачити камінь, який падає з рук обіцяє вам про те, що на вас може бути покладено великі надії, які ви не повинні підвести.

Бачити у сні — бурштин тлумачення Міллера

До чого обіцяє бурштин у сні в тлумаченнях Міллера? Побачити в сні бурштин який сяє, означає, що незабаром на роботі або в справах у вас буде великий зліт, головне його не втратити!

Також бурштин вогненно яскравого кольору сниться тим, хто закоханий і дуже багато думає про людину якого любить і переживає,що любов може бути безмовною, але не варто турбуватися. бо вогняний бурштин по соннику Міллера віщує любов, велику пристрасть.
 

Бурштин приснився уві сні — по соннику Ванги

Ванга тлумачила сон в якому приснився бурштин так: якщо приснився бурштин який ви знайшли і підняли,то незабаром вам надійде пропозиція від якого ви будете в захваті, але перед тим як прийняти рішення добре обміркуйте його!

 
Також бурштин який дарують вам і уві сні ви радієте цьому, то наяву вам також піднесуть презент який вас приємно здивує.

Сниться бурштин — по соннику Нострадамуса

За сонником Нострадамуса побачений у сні бурштин означає тугу за минулим, за роками яких не повернеш, якщо ви далеко від будинку — тугу за рідним краєм, за дитинством, але незабаром ви відвідаєте батьківський дім.

Якщо уві сні ви розтоптали бурштин то протягом декількох днів ви можете посвариться зі своїми рідними.

Сонник Хассе — приснився бурштин

Якщо вам приснилося уві сні, що ви знайшли бурштин по соннику Хоссе це значить , що прийшла пора для великих начинаних і чим швидше ви почнете тим найбільший успіх ви будете мати життя.

Також якщо приснився бурштин який закотився під стіл чи ліжко це обіцяє вам навпаки велику знахідку незабаром. Якщо сниться , що камінь закатися і ви намагаєтеся насилу його дістати, то наяву вам дуже не вистачає підтримки в будь-яких починаннях вас мучить навіть уві сні, розмовляйте і проводите більше часу з близькими!

Тлумачення сновидінь за Лоффом — сниться бурштин у сні

Вам приснилося, що ваш чоловік або дружина дарує вам намисто або браслет з бурштину, то це благовещет домашній затишок, турботу, ніжність і любов у сімейному колі.

За сонником Лоффа якщо бачити у сні, що ти сам даруєш прикраса з бурштином кому-то, це передвіщає хорошу новину, подія яке незабаром вас чекає, чи вам принесуть винагороду за добре виконану вами роботу.
 

До чого приснився бурштин — тлумачення Лонго

Уві сні вам приснилося, що вас одягають намисто з бурштину, то це може тлумачитись загрозою для вас, хто може намагатися навести на вас вроки, чутки, плітки.

Всі спроби позначаться на самому ж недоброжелателе, але вам все-таки по тлумаченню Лонго рекомендується побоюватися псевдо-друзів які хитро хочуть допомогти порадами і влізти в вашу життя.

Сонник - тлумачення снів