Сонник труна, до чого сниться труна уві сні приснився

Сновидіння – це нормальне явище кожної людини. До чого може присниться труну? Труну уві сні — страшно, але не турбуйтеся! Де як не у сні ми можемо погуляти по піщаному березі океану, без остраху йти назустріч диким тваринам, ставати приборкувачем хижаків і багато іншого. Правда, існують такі сни, у яких ви себе будете почувати комфортно і навіть шкодувати про те, що настав час прокидатися. А ось так звані «страшні» сни не завжди приносять задоволення і природно, вранці ви задаєте собі один і той же питання – До чого б це? Припустимо вам наснился труну і ви в розгубленості від того, що може обіцяти такий сон. Давайте знайдемо відповідь у найбільш відомих сонники.

До чого сниться труна – сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, якщо приснився труна – це символ жіночих статевих органів, зокрема, матки. Якщо вам приснився дорогий і красивий труну, то з точки зору сонника у вас відмінний стан здоров’я і ви готові до плодючості. Зламаний, дешевий і гнилий труну, навпаки, вказує що у вас не все гаразд зі здоров’ям і існує небезпека того, що ви безплідні.

Дешевий, але цілісний труна – це символ вашої закомплексованості і заниженої самооцінки. Цинкові труни – це застереження щодо можливої небезпеки, в тому числі і в області сексуальних відносин.

Сниться труна – по соннику Міллера

До чого сниться труна по соннику Міллера? Бачити уві сні труну обіцяє для вас неприємності і можливість втрати близької і дорогої для вас родича в ранньому віці. Якщо уві сні ви побачили труну в церкві, який усипаний квітами, то можливо ви вирішили одружитися. При цьому такий сон обіцяє вам невдалий шлюб.

Загалом, труну уві сні не може принести спящему нічого хорошого. Для селянина такий сон несе в собі символ неврожаю і можливого падіння худоби. Для бізнесменів і ділових людей, бачити труну уві сні передвіщає невдачу в справах, а для молодих людей – це символ невдалого шлюбу. Те ж саме обіцяє вам сон, якщо ви бачите рушійний труну. Швидше за все, це віщує швидку хвороба. Якщо ви сидите на труні або лежите в ньому – це до каяття, сварок і важких захворювань.

До чого сниться труна – по соннику Ванги

До такого сну Ванга ставиться дуже обережно і намагається попередити вас про можливу небезпеку. Якщо уві сні ви побачили труну в траурній процесії і, намагаючись розглянути чиє ім’я написано на труні, ви прочитали своє прізвище, то в житті вам потрібно терміново поміняти не тільки свої звички і спосіб життя в цілому.

Побачивши уві сні порожній гріб, може позначати вашу душевну тягар і спустошеність. У разі якщо в сні ви несете труну в траурній процесії, то в житті ви готові до скоєння негарних вчинків, які ранять душу близької вам людини, принесуть йому багато горя та неприємностей. Якщо уві сні ви старанно забиваєте кришку труни, то насправді такий сон означає що ви готові на все, лише б уникнути неприємностей і хвороби.

Бачити впав труну – це хороший символ. Швидше за все, Ангел хранитель допоможе вам уникнути катастрофи, яка б могла бути дуже небезпечною для вас. Побачити в сні засипаний землею труну — у вашому житті присутній страшне зло. Перегляньте свій спосіб життя і уважно придивіться до своїм друзям і колегам по роботі.

Сонник Нострадамуса — сниться труна

Бачити уві сні труна – це символ завершення важкого справи. Не потрібно лякатися такого сновидіння, швидше за все ви будете відчувати радість від того, що звільнилися від рішення проблем і ваше задумане справа нарешті увінчається успіхом. Не виключено, що у вашому житті відбудуться глобальні зміни.

Але не винятком є і те, що ви боїтеся цього світу і перестали довіряти своїм друзям і колегам.
Якщо уві сні ви побачили себе в труні – то це лише попередження про те, що незабаром у вашому житті відбудуться зміни. Бачити себе сплячим в труні – символ веселощів.

Якщо такий сон приснився хворій людині, то, швидше за все ваша хвороба загостриться. Якщо ви піднімаєтеся в труні – то чекайте поповнення сил і життєвої енергії. Бачити себе сидячим в труні, то у вашій родині буде велика сварка і швидше за все, будете каятися у своїх необдуманих вчинках.

До чого сниться труна — тлумачення сонник Хассе

Бачити уві сні труна – це до перешкоди. Швидше за все ви не зможете домогтися того що сильно хотіли. Лежати в труні знаменує сновидящему довге життя, а труну з мотузками може символізувати вашу смерть. Якщо уві сні ви бачите, як несуть труну з покійним, то настають сумні обставини і погані вісті.
Коли сплячий бачить буд-то він копає яму для труни, значить незабаром у нього буде ощадливе подружжя. Бачити уві сні відкритий труну – до веселого торжества. До чого сниться закопаний труну — обіцяє ймовірність хвороби.

Сонник Лоффа — до чого може присниться труну

За сонником Лоффа, якщо вам приснився труну, то це попереджає вас про майбутній приниженні та бідності. Якщо уві сні ви побачили велику домовину, то вас чекає гармонія і спокій у сімейних відносинах, від яких ви будете отримувати масу задоволення.

Вам приснився золотий труну? До вас несподівано і здалеку прийде успіх! Ви бачите себе в сні, як буд-то ви майструєте труну, то, швидше за все вас чекає важка робота, за яку ви отримаєте хорошу винагороду.

Купувати труну у сні – до достатку і благополуччя в домі.
Коли сплячий бачить уві сні катафалк, то варто уважніше відноситься до впливовим людям. Швидше за все, такий сон попереджає вас про несправедливе ставлення до вас!

Тлумачення сну труну – сонник Лонго

Бачити себе в труні покійним, а потім піднятися з нього – незабаром ви придбаєте впевненість в собі і підвищите свою самооцінку. Такий сон говорить про те, що ви готові на звершення нових справ. Бачити уві сні гробницю – до заступництву і удачі в справах. Лежати в труні – до труднощів; бачити катафалк – до розлуки і зміни у ваших справах.

Сонник - тлумачення снів