Сонник водоспад до чого сниться – водоспад у сні приснився

Коли вам приснився водоспад, цей сон означає що, над чим ви працюєте сьогодні, принесе великі фінансові результати і задоволення в майбутньому. Але в першу чергу вам потрібно знати про те .що ви повинні багато працювати, щоб досягти мети.

До чого сниться водоспад – сонник Фрейда

Коли ви в сні бачите водоспад, це означає, що людина, якій ви довіряєте, свої таємниці про вас розчиняє неприємні чутки. Коли вам сниться, що ви стоїте біля водоспаду, це передвістя сумних новин, які ви скоро почуєте.

Якщо уві сні ви чуєте як шумить водоспад але не бачите його, це знак того, що ви досягнете успіху та отримайте популярність, але це вам не дасть очікуване щастя і скоро вам доведеться випробувати тільки гіркота і каяття.

До чого сниться водоспад з чистою водою – сонник Міллера

Коли вам сниться водоспад з чистої води, це означає, що ви занадто нерозумні, і ваша підсвідомість дає вам знак про те, що ви повинні бути більш відповідальною.

До чого сниться водоспад з гори – сонник Ванги

Якщо уві сні вам довелося бачити водоспад з гори, це означає, що у вашому житті буде багато плутанини, яка змусить вас втратити спокій, і ви відчуєте великий страх.
 

До чого сниться водоспад жінці – сонник Нострадамуса

Якщо уві сні жінки з’являється водоспад, це знак того, що вона легко втілить свої найважливіші плани в дію, про які вона мріяла протягом деякого часу.
 

До чого сниться красивий водоспад – сонник Хассе

Коли сниться красивий водоспад, це попередній перегляд зустрічі з другом, який приїде до вас в гості, і це буде для вас дуже позитивною подією.
 

До чого сниться великий водоспад – сонник Лонго

Великий водоспад уві сні дає вам попередження про небезпечні ситуації, з якими ви можете зіткнутися в найближчі дні.

Сонник - тлумачення снів